Şimdi Ara

COK ILGINC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarda film izleyemiyorum artik,cd yi takiyorum veya bilgisayardan bir goruntu acmaya calisiyorum,o goruntunun oldugu pencereyi acar acmaz explorer kendini kapatiyo ve hangi playerla(windows media,winamp,bs player,vlc player) acmaya kalkistiysam da sonuc alamadim,hata veriyo ve kapaniyo.cildiracam yaa,bi suru divx indirdim,ama izleyemiyorum

• bilgisayarında virüs olabilir windows sistem dosyaları bozulmuş olabilir bunun için sistem geri yüklemeyi deneyebilrsinn
  • Aynı sorunmu bilmiyorum bende de bir sorun var ama vcd falan izliyorum sadece birkaç video klip var makinada onların formatından mıdır nedir açtığım an reset atıyor makina kendine
  • quote:

Orjinalden alıntı: tasimasu

bilgisayarda film izleyemiyorum artik,cd yi takiyorum veya bilgisayardan bir goruntu acmaya calisiyorum,o goruntunun oldugu pencereyi acar acmaz explorer kendini kapatiyo ve hangi playerla(windows media,winamp,bs player,vlc player) acmaya kalkistiysam da sonuc alamadim,hata veriyo ve kapaniyo.cildiracam yaa,bi suru divx indirdim,ama izleyemiyorum

• TuXedo codec olayı icin bunu deneyiver..http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Codec-Packs-Video-Codecs/Codec-Pack-All-in-one.shtml

tasimasu seninde sairim bir virus problemin var tarattiver ve sil ad aware kullan isinin goruru buyuk ihtimal ile ama bunun disinda sende bu yukarda verdigim codec i dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: şekeroğlan

quote:

bilgisayarda film izleyemiyorum artik,cd yi takiyorum veya bilgisayardan bir goruntu acmaya calisiyorum,o goruntunun oldugu pencereyi acar acmaz explorer kendini kapatiyo ve hangi playerla(windows media,winamp,bs player,vlc player) acmaya kalkistiysam da sonuc alamadim,hata veriyo ve kapaniyo.cildiracam yaa,bi suru divx indirdim,ama izleyemiyorum

Bu ne şimdi

• quote:

Orjinalden alıntı: TuXedo

quote:

quote:

Bu ne şimdi

ne ne şimdi

kızgın adam olayımı

• quote:

Orjinalden alıntı: holywars

quote:

Orjinalden alıntı: TuXedo

quote:

quote:

Bu ne şimdi

ne ne şimdi

kızgın adam olayımı

ne ne ne şimdi.. görmüomusun adam boş boş mesaj yazmışş......
    Kafası bozuktur takmayın

• boş yazmış işte. dört smiley var başka birşey göremedim. biz yeni post yazıldı ne yazıldı diye heycanla giriyoruz bi bakıyoruz ki o da ne. boşşşşşşşşşş
    biz de boşşşşşşşşveriyoruz tabi elden bişey gelmez. konu dağılıyor topic böyle kapanıp gidiyor
    fazla bişey olmuyor yani

Holywars kusura bakma dostum. paylaşım için çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellShot -- 15 Temmuz 2005, 20:20:07 >
  • yardimlariniz icin tesekkurler,ama hicbirsekilde olmadi,format attim ve hala ayni sorun devam ediyo
    microsoft spyware,norton hicbisey bulamiyo,formati attim daha napcam ben buna bilmiyorum
  • Arkadaşın önerdiği paket CODECPACK ALL IN 1 en iyisidir ama kurulumu sırasında directshow olarak tercihin kesinlikle "ffdshow" olsun.Divx ve xvid'inin kendi filtrelerini kullanmasını istersen sorunlar çıkabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.