Şimdi Ara

Çok kararsızım tercih sona ermeye yakınken yardım edin ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mf3 sıralamam 14811 tıp düşünüyordum erzurrum sivas inönü gibi üniversiteler olmasını istediklerimdi rize ordu zonguldakda düşünüyordum ama sonlara doğru üniversiteleri ve şehirleri kampüs olanaklarını araştırınca açıkçası rize zonguldak ordu ya da bu sıralamayla girebileceğim diğer yerlerden caydım başlangıçta istanbulda okumayı düşünüyordum ancak yavaş yavaş başka bir üniversiteye tıp okumak mantıklı gelmişti ama şimdi ise üniversitenin olanaklarıda tekrar kafamı karıştırdı sizce başta saydığım üniverstelerin arkasına marmara diş ege diş gibi yerleri yazmak mı mantıklı lise hayatım boyunca ot gibi ders çalışmadım lise 3 te başladım lise 4 te tempoyu son nokataya çıkararak devam ettim yardımlarınızı bekliyorum ?

• up
  • uyuyorum uyandığımda umarım mesajlarınız gelir (:
  • doğuda ya da karadenizde tıp okumak yerine ben olsam başlara diş hekimliğini yazardım bi kere 6 yıl ın tıpta geçicek ve her zaman ot gibi oturup ders çalışmıcaksın arkadaşlarınla geziceksin bir sürü aktiviteye katılıcaksın bu da senin açından çok olumlu bi durum belki üniversitede bulduğun imkanlar senin gelecek hayatını etkilicek o yüzden düşündüğün üniversiteler bu konuda oldukça zayıf ben olsam hiç düşünmeden marmarayı yazardım hem olanakları hem de istanbul gibi bi şehirde okumak için ama kararı sen vericeksin tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsandman -- 14 Temmuz 2014; 7:19:09 >
  • ya marmraya gidenler pişmanmış genelde hiç tavsiye etöiyolar süper gel deseler hiç sıkıntıya düşmeden direk başa yazıcam ama çevremde doktor olmamı isteyen bir sürü insan var aile de doktor eksik bende en başında tıp istiyordum ama bu şehirlerde motive olmakta zor tıp okucaz diye de bunalıma girmeyelim yani o yüzden baya zor durumdayım
  • ben ege diş derim kardeşim tabi senin kararın
  • neden öyle dersin ?
  • Kardeş ben de bu durumdayım sıralama olarak arada kalmamız büyük sıkıntı. Ben de Erzurum, Zonguldak, Ordu, Tokat, Sivas illerindeki üniversiteleri düşünüyorum ama koşulları hakkında pek bir bilgim yok. Bu okullarda okuyan arkadaşların görüşleri çok önemli bizim için.
  • sıralaman kaç kardeşim erzurum sivas falan iyide işte diğer üniversiteler yeni kafamı o karıştırıyor kampüs olanakları yok pek iyi bir üniversiteye gidebileceekken tıp okumak için yeni üniversiteler aklımı karıştırıyor
  • Kesinlikle diş yazardım ben olsam.Okuduğun şehir önemli ve aldığın eğitimde.TUS sınavında başarılı olmak istiyorsan iyi bir eğitim alman lazım.Ordu ,giresun gibi yerlerde zannetmiyorum ki iyi eğitim verilsin.Yaz en tepeye dişi krallar gibi güzel bir üniversitede oku.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.