Şimdi Ara

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
9.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi onlie tarama sitelerinde bende tarattım 3 tane falan virüs buldu, ama pc deki nod32 ile spy sweeper dosya temiz diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: deep_man

Arkadaşlar bu indirdiğiniz patchler, knight klasoru icnde bulunan dosyalardan mı, yoksa kendi sitesinden indirdiğiniz fileden mı?

Hocam ne farkeder zaten indirip ko klasörüne yerleştiriliyor.
  • şifreler onların elinde değilmi?niye trojan zahmetine girsinler ve milyonlarca id var hangisinin itemli olduğunu nerden bilecekler ohooo uğraş dur yani ama başkalarının kötü emelleri için yapılmış olabilir ona bi sözüm yok
  • Galiba bu patch ilk yayınlandığında virüssüzdü.Çünkü Knight klasörü içinde 3-4 programla tarama yapmama rağmen birşey bulamadım.Ama oyunu ve bu patch i yeni yükleyenlere büyük ihtimal virüs bulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinsbf -- 22 Nisan 2007; 1:21:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinsbf

Galiba bu patch ilk yayınlandığında virüssüzdü.Çünkü Knight klasörü içinde 3-4 programla tarama yapmama rağmen birşey bulamadım.Ama oyunu ve bu patch i yeni yükleyenlere büyük ihtimal virüs bulaştı.

x trap hata verdiği için 1472 ile 1474 pacth çözümünü uygulamıştım 1,2 gün önce
  • İşte 1472. Patch'in içindeki VİRÜSLER!!!

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ###

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ###
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

Arkadaşlar bu indirdiğiniz patchler, knight klasoru icnde bulunan dosyalardan mı, yoksa kendi sitesinden indirdiğiniz fileden mı?

hocam aynı dosya olduğunu biliyorum, ben sadece bu trojen olayı ne zaman ortaya cıktı onu çözmek için sormuştum.. Olabilirde bir ihtimal bu trojenler patch ilk cıktıktan sonrada konulmuş olabilir..Eger patch ilk cıktıgındada bu trojen bulunuyorsa,su anda hepimizin knightonline klasoru icinde bu trojenin bulunması gerekmezmi?

neyse fazla konustum ben Spyware Doctoruma basvurup sizi haberdar ederim..

• quote:

quote:

quote:

hocam aynı dosya olduğunu biliyorum, ben sadece bu trojen olayı ne zaman ortaya cıktı onu çözmek için sormuştum.. Olabilirde bir ihtimal bu trojenler patch ilk cıktıktan sonrada konulmuş olabilir..Eger patch ilk cıktıgındada bu trojen bulunuyorsa,su anda hepimizin knightonline klasoru icinde bu trojenin bulunması gerekmezmi?

Walla hitman pro ile çeşitli programlar aracılığı ile tarıyoruz bazı şüpheli dosyalar buldu 6 adet kadar ama onları her genel taramada buluyorum sanırım trojan değiller benim pc temiz olsa gerek. Bir yanlışlık olmalı bence bu işte hiç zannetmiyorum ki patch de trojan olsun. Yani gözümüzle görüyoruz ama bunun başka bir amaçla kullanılmadığı ne malum yani inanasım gelmiyor:S

• quote:

quote:

quote:

quote:

Walla hitman pro ile çeşitli programlar aracılığı ile tarıyoruz bazı şüpheli dosyalar buldu 6 adet kadar ama onları her genel taramada buluyorum sanırım trojan değiller benim pc temiz olsa gerek. Bir yanlışlık olmalı bence bu işte hiç zannetmiyorum ki patch de trojan olsun. Yani gözümüzle görüyoruz ama bunun başka bir amaçla kullanılmadığı ne malum yani inanasım gelmiyor:S

Haklısın L.J

Zaten karpesky oldukça hassas bir program. bir ara xtrapı bile zararlı dosya olarak gösterdiğini duymuştum. Bu durum Karpeskyn hassaslığından kaynaklanan bir şey olabilir,ya da dediğin gibi bazı dosyaların farklı bir amaçla kullanılıyor olabilir,sonuçta bu bir online oyun Ayrıca Knight online sitesine giripte dosyalara trojen bırakmak o kadarda kolay bir şey değil..Knight onlineinda sifreleri alması icin boyle bir yola basvurmasına gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Mirliva. -- 22 Nisan 2007; 1:54:54 >

• ben yazdigim da kimse onemsememisti

simdi ust konu olmus nasil isse

http://forum.donanimhaber.com/m_13711588/mpage_1/key_//tm.htm#13711588
  • sunu da belirteyim bu proagent li olani yeni koyulmus yaklasik 2 3 hafta once indirdigim 1472 de yoktu ona gore
  • Arkadaşlar bence doğru olabilr çünkü bu xtrap sorununun neden çıktığınıda bilmiyoruz belki bununla alakalıdır. Belki knight dolandırılıp hacklenmiştir ve bizim tüm şifrelerimiz onların eline geçmiştir. Ve sadece kendilerinin oynayabilecğei ellerinde milyonlarca id bulunan bir kaç psikopat yüzünden olabilir.

Ama bir yandan da böyle bir şey imkansızdır herhalde diyorum bende anlayamadım ama ben ilk kez 1453 patchini indirdim ve hep onu kurdum.
  • YA BNEİM Bİ 55 PRİEST WARDI BENDEN BASKA KİMSE SİFRE VE SORUYU BİU YÜZDEN Mİ?VE SORUNUNU BULAMYORUM ACABA BU YÜZDEN Mİ?
  • FTP server'ına dosya upload edecek kadar becerikli bir adam, neden milletin şifresini alıp (ki bu binlerce acc. demek; yeni başlayanlar, kasa charları, vs vs) tek tek uğraşsın ki? Direk database'e girer, lvl check yapar, gider o charlara bakar.. Pff...

Ayrıca; son zamanlarda gerçekleşen hack olaylarının %75'i koxp'tur. Şunu kafanıza sokun artık. Xtrap yüzünden giremeyince, oyunun yarısı koxp indirdi. Sadece Türkler değil, yabancılar da bu ücretsiz koxp'u indirdiler. Şu anda hepsi farklı hesaplardan şifre değiştirmeye çalışıyorlar.

Sadece Xtrap için değil, oyun hata verdiğinde fırsatçı bazı şerefsizler forumlarda keylogger içeren dosyalar yayınladılar. Bazı sazanlar da atladı hemen, b.k var sanki, oynama bir gün, ölmezsin..!

Ayrıca hileye, hurdaya pek bir meraklı milletimiz, "Koxp'la gir şöyle bug yap böyle bug yap." diye açılan başlıkların da abonesi. Sadece okumakla kalsanız keşke, elinizi sürmeseniz. Sonra "Hacklendim, soyuldum, ühühüh, fuk k2" dersiniz. Yalan mı ?

Ve hacklenenlerin %10'u internet cafelerden giriş yapıp, keylogger'a yakalananlardır. %15'i arkadaş/ortak kurbanıdır.

Şahsen olasılık vermiyorum birilerinin FTP'ye girmiş olabileceğine....

• hackerlerde iyi akıl varmış
  • Ancak bunun komplo olma ihtimalide yok mu?

Belkide K2 gold pre aldırtmak için sahte bir virüs hazırlamış olabilir.

Ancak gerçek olma ihtimalide var.

Neyse saol yinede
  • Nod32 Yi esas alın derim bişey bulmuo
  • Beyler hepimiz hacklerinrsek ya K2 büyük bir rollback yada oyunun sonu bu 2sinden biri olur bence.
  • BEYLER DUA EDIN ŞİFRE DEĞİŞTİRME ACILANA KADAR SOYULMAYALIM.ŞİFRE DEĞİŞTİRME ACILDIGI ZAMAN HEMEN ŞİFRELERİMİZİ DEĞŞŞTİRMELİYİZ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.