Şimdi Ara

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
9.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SIMDİ ARTIK OLAN OMUS BUNU NASIL K2 YONETICILERINE BILDIRCEGIMIZ BENCE :'( MEKTUP FLN GONDERE BILIRZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: supernovacan92

iyi de böle bişi varsa 1472 yi yükleyip oyuna giren her account hacklenecktir.çok saçma bence zaten hackerler knight acountlarını hackleyerek kendilerine sağlam item yapmak için koymamışlarmıdr bunu ? herkesi hackleyince o +10 shardlar ne işe yarıcak oyunda kimse olmayınca rekabet olmas bişi olmas böle bişi gerçekten varsa k2 batmas ama knight online devri kapanır.

quote:

BENCE BUNUN TEK HEDEFI K2 DEGIL BANKA HESAPLARI VE $$$ TABİKİ GALİBA SANIRSAM
  • Yha gerçek ten bu oyun kadar rezillik yok abi bu oyundanben herşeyi beklerim valla adamlar bu oyun için her türlüğü piç liği yapalrlar ark lar da doğru dıo oyunda çoğu kişininhaberi olmadan hiç bir şeyinfarkında olmadan heack lendi ler benim charım da heacklendi ares de 66 lwl BELALI_COCUK ben de evden bağlanıyorum her türlü önmelialdım ama heack yedim ark lar böyle bi konuyu açınca bende araştırdım ve bu patcg tam benmim charımın heaclendiği patc zamanı size bu kadarını söylüyorum !!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

iyide knight online neden böyle bi yönteme başvursun , zaten herkezin şifresi onlarda mevcut

Kardeş Bunu Knight Online yapmış oLamaz zaten..! dogru diyorsun Zaten butun şifrelerimiz KO nun elinde..!
    Benim Dusuncem bunu Ko nun siteyi heckleyin kişiler Konun Ftp Sinide heckledi ve kimsenin haberi oLmadan 1472 patch ine Trojen atmış oLabilirler..

quote:

Orjinalden alıntı: clubthedevils

şimdi onlie tarama sitelerinde bende tarattım 3 tane falan virüs buldu, ama pc deki nod32 ile spy sweeper dosya temiz diyor

Kardeş binlerce Virus ceşidi var..! Her Antivirus Bunların hepsini yakalayamaz..
    onun icin Bazı Antiviruzler temiz gosteriyor Bazılarıda Virusu yakalıyor..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TouchSee -- 22 Nisan 2007; 14:16:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serious_captain

şifreler onların elinde değilmi?niye trojan zahmetine girsinler ve milyonlarca id var hangisinin itemli olduğunu nerden bilecekler ohooo uğraş dur yani ama başkalarının kötü emelleri için yapılmış olabilir ona bi sözüm yok

KnightOnline Nin Ftp Sini hecklemeyi başaran adam Akıllıdır..! adamın aklına bak Konun siteyi heckliyo ondan sonra Ftp uzerinde uraşıyo Ftp ye girdikten Sonra 1472 Pacth ine Trojen enjekte ediyor..! belkide adam onceden bunu yapmıştı ama buygun zamanı ybeklemişti yani Şu anda Şifrede Deyiştirilmiyor adam akıllı Butun Premiyumlu hesapları kaldırcak ^^ Ben şimdi Pacthin cindeki exe.den Trojeni konturol edicem Bakalım Hangi Url den calışıyor kimin mailine ait...!
  • belkide ko yu sewmeyen ve k2 nin zarara girmesini isteyen biri yapmıstır boyle bir seyi yani amacı charlarımızı hacklemek degildir.walla her ihtimale karsı k2 nin hazırlıklı olması gerekir ne olcagı belli degil
  • 1472 nin tam çıkış saatini anına kadar örenip ftpdeki 1472 nin ne zaman yüklendiğini karşılaştıralım direk k2 trojenli çıkarmaz ya en azından 5-10 dk sürer tro luyu oraya koymak (saat farkı göze alınılarak) + 1472 nin ftp deki upload zamanı 14.02.2007 15:37:00 olarak görülüyor
    ilk çıkan 1472 tam olarak ne zaman çıktı bunu bulup hesaplamak kalıyor bizlere..!
  • off ya hergün yeni bi problem bu oyun adam olmayacak gibi bune ya soyulursak ...
  • Şu anda Torejenin hangi url ye ve hangi mail e atit olduıgunu araştırıyorum adam cok akıllı olursa eyer mail ini hecklemeyi denicem..! yanlız bu Turk işine benziyor adam cok akıllı kodları cok akıllıca yerleştirmiş..! gercekten manyak bişi (:
  • arattım bişe bulmadı lisanslı norton

da ben 1-2 ay önce yüklemiştim galiba ve 1472 de oyuna hiç girmedim bide bu olay yeni oldu galba?
  • HEllo Knight online players ı dont understand they ım canadian
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4BiddeN

HEllo Knight online players ı dont understand they ım canadian

ne diyon kardes turkce lutfenn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Num@n

quote:

Orjinalden alıntı: NihiList KeLebeK

FTP server'ına dosya upload edecek kadar becerikli bir adam, neden milletin şifresini alıp (ki bu binlerce acc. demek; yeni başlayanlar, kasa charları, vs vs) tek tek uğraşsın ki? Direk database'e girer, lvl check yapar, gider o charlara bakar.. Pff...

Ayrıca; son zamanlarda gerçekleşen hack olaylarının %75'i koxp'tur. Şunu kafanıza sokun artık. Xtrap yüzünden giremeyince, oyunun yarısı koxp indirdi. Sadece Türkler değil, yabancılar da bu ücretsiz koxp'u indirdiler. Şu anda hepsi farklı hesaplardan şifre değiştirmeye çalışıyorlar.

Sadece Xtrap için değil, oyun hata verdiğinde fırsatçı bazı şerefsizler forumlarda keylogger içeren dosyalar yayınladılar. Bazı sazanlar da atladı hemen, b.k var sanki, oynama bir gün, ölmezsin..!

Ayrıca hileye, hurdaya pek bir meraklı milletimiz, "Koxp'la gir şöyle bug yap böyle bug yap." diye açılan başlıkların da abonesi. Sadece okumakla kalsanız keşke, elinizi sürmeseniz. Sonra "Hacklendim, soyuldum, ühühüh, fuk k2" dersiniz. Yalan mı ?

Ve hacklenenlerin %10'u internet cafelerden giriş yapıp, keylogger'a yakalananlardır. %15'i arkadaş/ortak kurbanıdır.

Şahsen olasılık vermiyorum birilerinin FTP'ye girmiş olabileceğine....

Haklısınız hocam fakat bu oyunu oynayan insanlar internet üzerinden premium alıyor banka hesaplarına giriyor. Amaç sadece oyun şifresi olmayabilir

BeyLer bu Konu KnightOnlinenin resmi sitesindede Duyuruldu ama yetkililerin yaptıgı acıklama sadece Anti VirKullanınDiyor Lar rezillik :S

http://www.knightonlineworld.com/news.php?n=2&id=187

• beyler bende şuan için avast 4.7 var acaba bu iş görür mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4BiddeN

HEllo Knight online players ı dont understand they ım canadian

What did you mean ?
  • Sitede siteye atackların olduğundan bahsediliyordu.
    Hackerların Koyma ihtimali yüksek
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

beyler bende şuan için avast 4.7 var acaba bu iş görür mü?

Avast Guzel Bir Antivir. DeyiL..! Bir kere Kullandım hoşuma gitmedi. Ama bu konuda işiyararmı bilmiyorum İşe yarıyacagını da sanmam..!
  • neydecez ya çok tırsmaya başladım.itemlerim çok değerli.soyulursam berbat olur ha:(
  • benimler eziq 40lwl 41lwl war önemli degil de aklıma geldi yaw agalar 1474 deyiz biz ama 1472 dekilermi hacklenecek bunu önlemek için ne apcaz acaba
  • Kardeş oyunu 1472 Den beri oynayan herkese Trojen bulaşmış + konuyu Oyun Daki Id leriniz olarak dusun meyin Binlerce arkadaşlarımız Pre aLdılar Kredi kart bilgileri bile gider yani sadece oyundan zarar deyil madi oLarakda zarat gorebilecek arkadaşlar oLabilir..!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.