Şimdi Ara

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
9.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi de böle bişi varsa 1472 yi yükleyip oyuna giren her account hacklenecktir.çok saçma bence zaten hackerler knight acountlarını hackleyerek kendilerine sağlam item yapmak için koymamışlarmıdr bunu ? herkesi hackleyince o +10 shardlar ne işe yarıcak oyunda kimse olmayınca rekabet olmas bişi olmas böle bişi gerçekten varsa k2 batmas ama knight online devri kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernovacan92 -- 22 Nisan 2007; 10:17:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cefurkan

sunu da belirteyim bu proagent li olani yeni koyulmus yaklasik 2 3 hafta once indirdigim 1472 de yoktu ona gore

benimde ögrenmek istedigim sey buydu..Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: NihiList KeLebeK

FTP server'ına dosya upload edecek kadar becerikli bir adam, neden milletin şifresini alıp (ki bu binlerce acc. demek; yeni başlayanlar, kasa charları, vs vs) tek tek uğraşsın ki? Direk database'e girer, lvl check yapar, gider o charlara bakar.. Pff...

Ayrıca; son zamanlarda gerçekleşen hack olaylarının %75'i koxp'tur. Şunu kafanıza sokun artık. Xtrap yüzünden giremeyince, oyunun yarısı koxp indirdi. Sadece Türkler değil, yabancılar da bu ücretsiz koxp'u indirdiler. Şu anda hepsi farklı hesaplardan şifre değiştirmeye çalışıyorlar.

Sadece Xtrap için değil, oyun hata verdiğinde fırsatçı bazı şerefsizler forumlarda keylogger içeren dosyalar yayınladılar. Bazı sazanlar da atladı hemen, b.k var sanki, oynama bir gün, ölmezsin..!

Ayrıca hileye, hurdaya pek bir meraklı milletimiz, "Koxp'la gir şöyle bug yap böyle bug yap." diye açılan başlıkların da abonesi. Sadece okumakla kalsanız keşke, elinizi sürmeseniz. Sonra "Hacklendim, soyuldum, ühühüh, fuk k2" dersiniz. Yalan mı ?

Ve hacklenenlerin %10'u internet cafelerden giriş yapıp, keylogger'a yakalananlardır. %15'i arkadaş/ortak kurbanıdır.

Şahsen olasılık vermiyorum birilerinin FTP'ye girmiş olabileceğine....

Haklısınız hocam fakat bu oyunu oynayan insanlar internet üzerinden premium alıyor banka hesaplarına giriyor. Amaç sadece oyun şifresi olmayabilir

• ya beyler buda işmi yaa virüs ayrı şey o ayrı şey yaws.

• koxp kullanıyormuydun sen ?
  • BU VİRÜS O PATCH İN ÇALIŞMASINI SAALIYO OLABİLİR mesele yourt olması için virüsler gerekli yada grip aşısının içinde de virüs var ama az miktarlarda sistemi bu virüse karşı koruması için
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Croogher31

BU VİRÜS O PATCH İN ÇALIŞMASINI SAALIYO OLABİLİR mesele yourt olması için virüsler gerekli yada grip aşısının içinde de virüs var ama az miktarlarda sistemi bu virüse karşı koruması için

iyi ama 1472 nin çalışmasını trojen mi sağlıyo mantıklı ol.
  • Paylaşım için teşekkürler gerçekten de baktım ve kontrol ettim , doğruymuş . Anlamak çok güç virüs yeni yerleştrilmiş olmalı .
  • pfF gecen gün cok sewdigim charım soyuldu acaba bundan olabilirmiki :( hay ben boyle işin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubthedevils

quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

iyide knight online neden böyle bi yönteme başvursun , zaten herkezin şifresi onlarda mevcut

+1

bencede adamlar kendi yaptığı itemlerimi soyacak ?
  • Allaha Şükürler Olsun 72 ye hiç girmedim sonra girdiğimde 70 te kalmıstım patc 74 olmus direk 73 pactten bağlandım oyuna :D demek kurtulmusum :D 72 ye hiç girmedim
  • ee peki patchi site hacklenmeden once indirenlerin soyulma olasılıgı warmı??
  • beyler bu virüslerin patchlere yeni eklendiği belli o yüzden arkadaşlar oyunu yeni indirenler veya yeni 1453 ten patch indirenler mutlaka anti virüs programlarına tarattırsınlar

Yani buda resmen K2 nin rezillğidir...
  • eee char gitti mi şimdi
  • beyler bence yeni patch gelince makineyi komple bi taratın ona bile trojen koyarlar adi herifler
    K2 deki sorunlar bitincede hemen şifrenizi değiştirin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

iyide knight online neden böyle bi yönteme başvursun , zaten herkezin şifresi onlarda mevcut

komik komik konuşma site hack saldırısı altında sitede açıklaması var bunu yapan knight online değil hackerlar.
  • tek diyebileceğim ben herzaman internet bankacılığını knight onlinenın olmadığı pc de yaparım.
    böyle şeyler olabilceğini bende düşünüyorum.
  • O zman 1472inin için de trojan warsa keyloger da war demek istiyosun ozman adamların bize kastı war ?herkezin soyulması lazım
  • Beyler benım kotam 1-3 gunden berı dolmus bende Merak eddım benım adls sıfremı bılenn kım var dıe

demeık galiba bu
  • yaa knight oynıyan milyonlarca insan war yazık olcak bnce tek care rollback yada sonnnnnnnnnn!!!....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.