Şimdi Ara

**CREA CXP HAZIR OYUN PC'Leri Tanıtıldı.****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'deki Hazır sistemlerde eksik olan üst segment oyun makinalarına el atan CREA ilk seriyi Bugün Kuruçeşme Les Ottomans otelde basına ve Bazı Forum yöneticilerine tanıttı. Ayrıca İncelenmesi için sistemler Dergilere ve Haber Sitelerine yollanacak.

Donanım olarak oyuncuların tercih ettiği parçaları kullanarak ve bunları stabil şekilde Standart hız aşırtmalı olarak Crea Xtreme Performance olarak piyasaya sürdü. İsteyenlerin performansı daha yukarı taşıyabileceği PC'ler.

Vista Ultimate üzerinde Test Drive Unlimited'de 1680x1050 4x AA ,HDR , High detail 30FPS'de tutabilmemiz, Hazır PC'ler arasında bana güzel bir performans.

3DMARK 06" dada Vista üzerinde optimize edilmeden 10k+ görülebilmekte.

Q6600 2.4Ghz @ 3Ghz+
    2GB OCZ SLI READY 1066 RAM
    Leadtek 640MB GeForce MSI 8800GTS SLI READY
    HD-DVD ROM
    250GB X 2 SATA RAID 0 Samsung HDD
    Gigabyte Su+Fan Soğutma / Gemin II Soğutma (12cmx2)
    Manhattan Black UV lamba
    2 Adet CoolerMaster 12cm Fan
    850watt CoolerMaster RealPower Pro
    Asus Strike Extreme Anakart.
    CoolerMaster Kasa

Opsiyonel olarak SLI,GTX

E6420 2.13 Ghz @ 3.4 GHz+
    Gemin II Soğutma (12cmx2)
    2 GB SLI READY OCZ 800MHz
    320MB 8800GTS SLI READY
    18X SATA DVD-RW
    250GB X 2 SATA RAID 0 Samsung HDD
    4 Adet Cooler Master 12cm Fan (2CPU+2Kasa)
    550Watt CoolerMaster RealPower
    XFX 680İ LT Anakart,Asus Commando
    CoolerMaster Kasa

E4400 @ 3Ghz+
    2GB A-data Vitesta Extreme
    Gemin II Soğutma (12cmx2)
    256MB GF8600GT O/C Edit
    18X SATA DVD-RW
    250GB RAID 0 / Single HDD
    550Watt CoolerMaster RealPower
    XFX 680İ LT Anakart,P35 Chipset Alternatif.
    CoolerMaster Kasa

İnternet üzerinden kişiselleştirilebir konfigürasyonla SLI , ATI HD 2900XT vb. kartlarla kişisel konfigürasyonda ön siparişler verilebilecek. Fiyat olarakta Oem alımla aynı yada daha düşük şeyler gelecektir. Konfigürasyonlar fazla uğraşmadan oyun pc'si alacaklar için tercih olabilecek.

Türkiye'de böyle hazır PC'ler görmek sevindirici oldu. Yorum ve yapıcı eleştirilerle kullanıcılara daha iyi ürünler sunmamız sağlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 15 Mayıs 2007; 14:53:38 >

• Sistemler bir yana bizim Speed-Step bir yana ilk resimde artist gibi poz vermiş dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Sistemler bir yana bizim Speed-Step bir yana ilk resimde artist gibi poz vermiş dostum
    sistemler iyi guzelde bir de fiyat durumlarinin iyi guzel olmasini cok isterdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScoX

sistemler iyi guzelde bir de fiyat durumlarinin iyi guzel olmasini cok isterdik

Alıntıları Göster
    sistemler çok güzel benim sistemde bile daha güzel görünüşü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

sistemler çok güzel benim sistemde bile daha güzel görünüşü..

Alıntıları Göster
    oley be

Sonunda türkiyeninde bir Alienware'i oluyor ...

umarom fiyatlar uyguna'a yakın tutulur

Casper istemiyoruz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_efendi

oley be

Sonunda türkiyeninde bir Alienware'i oluyor ...

umarom fiyatlar uyguna'a yakın tutulur

Casper istemiyoruz ...

Alıntıları Göster
    Valla iyi olmuş ta bu parçaları kim koymuş.

İlk sistemde ekran kartı GTX olamalıydı öncelikle. Ayrıca 3.4GHz lik E6600 işlemci alternatifi de olmalıydı ve anakart yönünde gene P35 çipset alternatifi olmalı idi.

İkinci sistemde ram ler iyi de fiyatı çok yükseltir. Geil orada dahaiyi dururdu bence, sonuçta orta seviye bir PC. Ayrıca anakart olarak gene P35 çipsetli DS4 ve DS3 ile P6N SLI-Fİ alternatifi bulunabilirdi.

Üçüncü sistemde ise E4300 olmalı idi. Anakart yönünde ise; DS3, P6N SLI-Fi ve P35 DS4 gibi anakartlar olmalıydı bence. Ve gene ram ler Geil olarak daha iyi olurdu.

Bu arada Crea ya teşekkürler. Vestel i, Beko su Casper i bilgisayar ne demekmiş görsün de adam gibi bilgisayar toplasın.

Bu arada Crea dan şöyle bir sistem de bekleriz doğrusu.

E4300 işlemci. (3GHz) (E6320 alternatifi 3GHz)
    MSI P6N SLI-FI, DS3 ya da P35 DS 4 alternatifli anakart
    2*80GB HDD Raid0 (2*250GB, 2*160GB ya da tek 250GB alternatifi.)
    8800GTS 320MB (8600GT Sonic ya da artık kendileri OC yaparsa o şekilde bir kart alternatifi)
    Geil Ultra Seri 2*1GB DDR2 800 ve daha iyi bir ram alternatifi.(E4300 e özel daha ucuz bir ram alternatifi)

Düzenleme. Fiyatta denildiği gibi piyasa fiyatı ya da daha ucuzu olmalı tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 16 Mayıs 2007; 4:35:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

İlk sistemde ekran kartı GTX olamalıydı öncelikle. Ayrıca 3.4GHz lik E6600 işlemci alternatifi de olmalıydı ve anakart yönünde gene P35 çipset alternatifi olmalı idi.

İkinci sistemde ram ler iyi de fiyatı çok yükseltir. Geil orada dahaiyi dururdu bence, sonuçta orta seviye bir PC. Ayrıca anakart olarak gene P35 çipsetli DS4 ve DS3 ile P6N SLI-Fİ alternatifi bulunabilirdi.

Üçüncü sistemde ise E4300 olmalı idi. Anakart yönünde ise; DS3, P6N SLI-Fi ve P35 DS4 gibi anakartlar olmalıydı bence. Ve gene ram ler Geil olarak daha iyi olurdu.

Bu arada Crea ya teşekkürler. Vestel i, Beko su Casper i bilgisayar ne demekmiş görsün de adam gibi bilgisayar toplasın.

8800GTS 320MB (8600GT Sonic ya da artık kendileri OC yaparsa o şekilde bir kart alternatifi)
    Geil Ultra Seri 2*1GB DDR2 800 ve daha iyi bir ram alternatifi.(E4300 e özel daha ucuz bir ram alternatifi)

Alıntıları Göster
    Fiyatlar belli olduktan sonra yorum yapmak daha sağlıklı olur.

• quote:

Alıntıları Göster
    Evet Ram'lerin şeçimleri 2 Marka şeklinde olabilecek fiyata etkisini kullanıcı karar verecektir.A-DATA EXTREME,OCZ vede Geil tedarik sürecine göre eklenebilir.
    Dediğiniz Anakartlar listemde Tedarik,Rahat ulaşabilirlik gibi şeylere göre karar verilecektir.Zaten amac oyuncuya esnek bir şekilde PC 'yi sunmak.Tavisiyeler eleştiriler önemli bu konuda ,güncel teknolojiyi inşallah hızlı şekilde takip edilebilecek.

CXP'ler tahminim 4'e ayrılacak

1-Hazır Seviye Ürünler
    2-Web-Özel Kişiselleştirilebilir ürünler ( işlemci,chipset,ram vb..,işletim sistemi (freedos,pardus,vista Pre.Ultimate,Xp,fan sayısı)
    3-Rakamsal Insert Pc'leri :D (insanlar hala ekran kartı kaç bunun sorularında,onlara özgü rakamsal olarak şişik model)
    Bu model CXP'ler arasında alt seviyede olduğu belirtilecek.
    4-Endustüriyel

DigitalWorld GTX tercihi kullanıcıya bırakılacak.TR düzeyine göre.
    Zaten kartlar çok büyük kasa içinde yerleştirmesi bile zor oldu.Su soğutma Sistemin tavanındaki fan boşluğunda yer bulabildi bölece kasa dışarısında hiçbir çıkıntı bırakmadık(estetik).HAVA soğutma bu kasada daha iyi montaj ,rahatlık getirmekte.Chipset ,ram,oralarda ne varsa buz gibi tutmakta.Şöle kasaların 15cm daha yüksek 15 cm daha uzun olmasını isterdim CM'dan.

Sizin siteden gelen editörünüz kasa içi havalandırmayıda gayet başarılı buldu.Kendiside yorum yapacaktır. Ürün inceleme için bir çok yere yollnacak bildiğim.Silip O/c edip denerler artık.

@fatiharikan fiyatlar hakkında birşey diyemiyorum,ben test eder bakarım,satılabilecek düzeyde OC yapar bırakırım.CREA açıklayacaktır,ama şişirme yok :P ,toplamakla,şeçmekle ben fazla uğraşamam diyenler minimal farkla hazır eve teslim alacaktır.

Şimdiden teşekükrler,feadbacklerle daha iyi olacaktır.

Serkan Tüfekçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 15 Mayıs 2007; 15:53:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels#8482;

Evet Ram'lerin şeçimleri 2 Marka şeklinde olabilecek fiyata etkisini kullanıcı karar verecektir.A-DATA EXTREME,OCZ vede Geil tedarik sürecine göre eklenebilir.
    Dediğiniz Anakartlar listemde Tedarik,Rahat ulaşabilirlik gibi şeylere göre karar verilecektir.Zaten amac oyuncuya esnek bir şekilde PC 'yi sunmak.Tavisiyeler eleştiriler önemli bu konuda ,güncel teknolojiyi inşallah hızlı şekilde takip edilebilecek.

CXP'ler tahminim 4'e ayrılacak

1-Hazır Seviye Ürünler
    2-Web-Özel Kişiselleştirilebilir ürünler ( işlemci,chipset,ram vb..,işletim sistemi (freedos,pardus,vista Pre.Ultimate,Xp,fan sayısı)
    3-Rakamsal Insert Pc'leri :D (insanlar hala ekran kartı kaç bunun sorularında,onlara özgü rakamsal olarak şişik model)
    Bu model CXP'ler arasında alt seviyede olduğu belirtilecek.
    4-Endustüriyel

DigitalWorld GTX tercihi kullanıcıya bırakılacak.TR düzeyine göre.
    Zaten kartlar çok büyük kasa içinde yerleştirmesi bile zor oldu.Su soğutma Sistemin tavanındaki fan boşluğunda yer bulabildi bölece kasa dışarısında hiçbir çıkıntı bırakmadık(estetik).HAVA soğutma bu kasada daha iyi montaj ,rahatlık getirmekte.Chipset ,ram,oralarda ne varsa buz gibi tutmakta.Şöle kasaların 15cm daha yüksek 15 cm daha uzun olmasını isterdim CM'dan.

Sizin siteden gelen editörünüz kasa içi havalandırmayıda gayet başarılı buldu.Kendiside yorum yapacaktır. Ürün inceleme için bir çok yere yollnacak bildiğim.Silip O/c edip denerler artık.

@fatiharikan fiyatlar hakkında birşey diyemiyorum,ben test eder bakarım,satılabilecek düzeyde OC yapar bırakırım.CREA açıklayacaktır,ama şişirme yok :P ,toplamakla,şeçmekle ben fazla uğraşamam diyenler minimal farkla hazır eve teslim alacaktır.

Şimdiden teşekükrler,feadbacklerle daha iyi olacaktır.

Serkan Tüfekçi

Alıntıları Göster
    Öncelikle haberi sunan arkadaşımıza ve Crea' ya tebrikler....
    Sanırım yeni tanıtıldığı için web sitelerinde bir bilgi yok. Bu haberi yolladığım arkadaşlar fiyatlar nedir? Nerede satılıyor? Şu parçayı ekleyebilir miyiz benzeri soru yağmuruna tuttular beni... Ben de buranın link adresini verdim.
    Lütfen bu ve benzeri soruların cevaplarını gelişmeler oldukça paylaşalım... Açıkcası ben de meraktan kıvranıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty11

Öncelikle haberi sunan arkadaşımıza ve Crea' ya tebrikler....
    Sanırım yeni tanıtıldığı için web sitelerinde bir bilgi yok. Bu haberi yolladığım arkadaşlar fiyatlar nedir? Nerede satılıyor? Şu parçayı ekleyebilir miyiz benzeri soru yağmuruna tuttular beni... Ben de buranın link adresini verdim.
    Lütfen bu ve benzeri soruların cevaplarını gelişmeler oldukça paylaşalım... Açıkcası ben de meraktan kıvranıyorum :)

Alıntıları Göster
    kasaların modeli ne ?
    cooler master'ın hangi modeli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithgor

kasaların modeli ne ?
    cooler master'ın hangi modeli ?

Alıntıları Göster
    @qwerty11 bugün basın lansmanı yapıldı,hızlı bir şekilde bilgiler WEB sitesi vb.(WEB master'ıntepesindeyim)
    Biz ilk sizlerle paylaştık.Haberleri yakında gelecektir.

@Mithgor CoolerMaster Türkiye'de kulanımını CMS832'yi CREA'ya verdi.

Rahatını sevenler tercih edeceklerdir.
  • quote:

@qwerty11 bugün basın lansmanı yapıldı,hızlı bir şekilde bilgiler WEB sitesi vb.(WEB master'ıntepesindeyim)
    Biz ilk sizlerle paylaştık.Haberleri yakında gelecektir.

@Mithgor CoolerMaster Türkiye'de kulanımını CMS832'yi CREA'ya verdi.

Rahatını sevenler tercih edeceklerdir.

Alıntıları Göster
    ürünlerine göre fiyatı güzel olursa bence yok satar çünkü hemde modifiyeli..
  • quote:

Alıntıları Göster
    kasalar cm stacker rc 832 demek. türkiyede bulamadığımız bir kasa yani.
    fiyatlar abartı olmadığı sürece çok güzel satar bu bilgisayarlar.
    sistemler de çok hoş. eğer fiyatlar uygun olursa ben şu anda yanımda boş boş duran cm stacker rc 810 kasamı ve tt big water 745 su soğutmamı satarım bu hazır pclerden alırım. ama büyük ihtimalle fiyatlar beklediğimizden yüksek olur.

• quote:

Alıntıları Göster
    Valla kullanıcılara son verdiğim sistem sunulsun da 100YTL fazla verilsin razıyız.

Yeterki Diğer firmalar X1300SE li ve E6600 işlemcisi olan, anakartı ne belli olmayan bilgisayarı oyun bilgisayarı diye 1800YTL ye satmasın.

Üçüncü model olarak belirttiğiniz modeli (512MB ekran kartı var diye satılacak şişik modeli) bence crea hiç çıkartmasın.

Öyle olur ise çevremde herkese crea tavsiye ederim.

Ayrıca bilgisayarın parçaları hakkında internette ve tanıtım broşürlerinde ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. (256MB ın aslında daha iyi olduğunu söylersiniz, internetten forumlara sormalarını söylersiniz hatta burası gibi bir kaç forum sitesinin adresini verebilirsiniz. Yeterki şu kullanıcı bir biliçlensin.)

• quote:

Valla kullanıcılara son verdiğim sistem sunulsun da 100YTL fazla verilsin razıyız.

Yeterki Diğer firmalar X1300SE li ve E6600 işlemcisi olan, anakartı ne belli olmayan bilgisayarı oyun bilgisayarı diye 1800YTL ye satmasın.

Üçüncü model olarak belirttiğiniz modeli (512MB ekran kartı var diye satılacak şişik modeli) bence crea hiç çıkartmasın.

Öyle olur ise çevremde herkese crea tavsiye ederim.

Ayrıca bilgisayarın parçaları hakkında internette ve tanıtım broşürlerinde ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. (256MB ın aslında daha iyi olduğunu söylersiniz, internetten forumlara sormalarını söylersiniz hatta burası gibi bir kaç forum sitesinin adresini verebilirsiniz. Yeterki şu kullanıcı bir biliçlensin.)

Alıntıları Göster
    Zaten kullanıcı bilinçlenmeli,artık.
    Ürün Insertlerinde Grafiksel tanıtım.Veriyolu,Piksel işlemci sayısı gibi değerlerle piyasada satılan diğer Pc'leri kullandıkları kartları teknik sıralama olacak.Skor karşılaştırmasını sormalarını isteyecek güzel şeyler olacaktır.

@DigitalWorld Benide düşündüren en alttaki sistemin konumu.Alt parça kullanmayı pek istemedik,istemiyoruz.Yurtdışıdaki modelleri işleyişide incelemekteyiz.Fiyatların güzel ayarlanacağı tahmiminimz.Bide Fiyat/Performansı yüksek parçaları ,tedariki kolay olanları tercih etmekte,test için istemekteyiz.Suni yol gösterici testler dışındada oyunları oynuyarak fikrimiz oluşmakta.

bu arada ben kimim Crea ar-ge'nin en yeni üyesi.Eskiden beri donanımhaber'i kıyıdan köşeden takip etmekteyim.İş hayatı yolları kesiştirdi.İçinizden biri ehehhe.Arada bir forumdan overclock ustalarını misafir etmekte isterim.Yeni yerimizde hoş organizasyonlar için çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 15 Mayıs 2007; 16:53:02 >

• quote:

Ürün Insertlerinde Grafiksel tanıtım.Veriyolu,Piksel işlemci sayısı gibi değerlerle piyasada satılan diğer Pc'leri kullandıkları kartları teknik sıralama olacak.Skor karşılaştırmasını sormalarını isteyecek güzel şeyler olacaktır.

@DigitalWorld Benide düşündüren en alttaki sistemin konumu.Alt parça kullanmayı pek istemedik,istemiyoruz.Yurtdışıdaki modelleri işleyişide incelemekteyiz.Fiyatların güzel ayarlanacağı tahmiminimz.Bide Fiyat/Performansı yüksek parçaları ,tedariki kolay olanları tercih etmekte,test için istemekteyiz.Suni yol gösterici testler dışındada oyunları oynuyarak fikrimiz oluşmakta.

bu arada ben kimim Crea ar-ge'nin en yeni üyesi.Eskiden beri donanımhaber'i kıyıdan köşeden takip etmekteyim.İş hayatı yolları kesiştirdi.İçinizden biri ehehhe.Arada bir forumdan overclock ustalarını misafir etmekte isterim.Yeni yerimizde hoş organizasyonlar için çalışacağım.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Bu sabah Donanimhaber.com ekibi olarak Crea'nın lansmanındaydık. Açıkçası sabah toplantıya giderken pek ümitli değildik zira bu güne kadar hep markalı oyuncu makinalarında x1600, 7600gt veya en fazla x1950pro dengi kartlarla oluşturulmuş sadece isime ve şekle önem verilmiş sistemlerle karşılaşıyorduk. Crea'nın sistemlerinde de buna benzer şeyler vardır diye düşünmeden edemedik.

Fakat sistemler bizim düşüncemizin aksine olabilecek en üst donanım bileşenlerini içeriyorlar. Tamam ekran kartı olarak GTX yerine üst seviye olan versiyonda GTS kullanılmış olabilir ama makina üzerinde hem hız aşırtılmış bir QuadCore işlemci hem de HD DVD oynatıcı yer alıyor. Ayrıca işlemci Gigabyte'ın kapalı devre bir su soğutma sistemiyle soğutulurken, kullanılan Stacker kasaların, yan kapağındaki fanlarla sistemin diğer bileşenleri de olabilecek en serin şekilde tutuluyorlar.

Sistemin oyun performansı GTS'den beklendiği gibi. İleride DX10 destekli oyunlar çıktıklarında ve çoklu çekirdek kullanımı yaygınlaştığında daha da iyi olacaktır ama şimdi de yeterli düzeyde. Sistemin kullanıcının isteğine göre özelleştirilebiliyor olması, işletim sistemi olarak Vista Ultimate yüklü olarak gelmesi de diğer artılar arasındalar. Ayrıca Crea, sistemleri kullanıcının kendi başına dışarıdan topladığı fiyattan daha ucuza piyasaya sunmayı planlıyor. Böylece hem daha uygun fiyata üst seviye parçalardan oluşan bir sisteme hem de sistemle birlikte ücretsiz servise sahip olunabilecek.

Açıkçası biz Crea'nın bize gösterdiklerinden ve anlattıklarından çok memnun kaldık. Umarım her şey planlandığı gibi olur. Sistemi ofisimizde test etme şansı bulursak daha ayrıntılı bir şekilde özelliklerini ve performans değerlerini sizlerle paylaşırız.

İyi forumlar.

Mesut Çevik
    Haber Editörü

• quote:

Alıntıları Göster
    @jack

Sana da bravo kardeş bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Bu sabah Donanimhaber.com ekibi olarak Crea'nın lansmanındaydık. Açıkçası sabah toplantıya giderken pek ümitli değildik zira bu güne kadar hep markalı oyuncu makinalarında x1600, 7600gt veya en fazla x1950pro dengi kartlarla oluşturulmuş sadece isime ve şekle önem verilmiş sistemlerle karşılaşıyorduk. Crea'nın sistemlerinde de buna benzer şeyler vardır diye düşünmeden edemedik.

Fakat sistemler bizim düşüncemizin aksine olabilecek en üst donanım bileşenlerini içeriyorlar. Tamam ekran kartı olarak GTX yerine üst seviye olan versiyonda GTS kullanılmış olabilir ama makina üzerinde hem hız aşırtılmış bir QuadCore işlemci hem de HD DVD oynatıcı yer alıyor. Ayrıca işlemci Gigabyte'ın kapalı devre bir su soğutma sistemiyle soğutulurken, kullanılan Stacker kasaların, yan kapağındaki fanlarla sistemin diğer bileşenleri de olabilecek en serin şekilde tutuluyorlar.

Sistemin oyun performansı GTS'den beklendiği gibi. İleride DX10 destekli oyunlar çıktıklarında ve çoklu çekirdek kullanımı yaygınlaştığında daha da iyi olacaktır ama şimdi de yeterli düzeyde. Sistemin kullanıcının isteğine göre özelleştirilebiliyor olması, işletim sistemi olarak Vista Ultimate yüklü olarak gelmesi de diğer artılar arasındalar. Ayrıca Crea, sistemleri kullanıcının kendi başına dışarıdan topladığı fiyattan daha ucuza piyasaya sunmayı planlıyor. Böylece hem daha uygun fiyata üst seviye parçalardan oluşan bir sisteme hem de sistemle birlikte ücretsiz servise sahip olunabilecek.

Açıkçası biz Crea'nın bize gösterdiklerinden ve anlattıklarından çok memnun kaldık. Umarım her şey planlandığı gibi olur. Sistemi ofisimizde test etme şansı bulursak daha ayrıntılı bir şekilde özelliklerini ve performans değerlerini sizlerle paylaşırız.

İyi forumlar.

Mesut Çevik
    Haber Editörü

Alıntıları Göster
    İnşallah Amin

@saol Lazm_Track
    Bende memnun oldum tanştığımıza. Mesut Çevik

Serkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 15 Mayıs 2007; 17:17:24 >

• quote:

İnşallah Amin

@saol Lazm_Track
    Bende memnun oldum tanştığımıza. Mesut Çevik

Serkan

Alıntıları Göster
    fiyatlar ne zaman açıklanır Jackdaniels#8482; ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithgor

fiyatlar ne zaman açıklanır Jackdaniels#8482; ?

Alıntıları Göster
    @Mithgor bu süre vermediler,lansman yapıldı ürün dergi,test,sitelerde incelensin o arada netleşecektir.Yakın İnşallah.

Sistemler güncel kalacak hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 15 Mayıs 2007; 17:30:44 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.