Şimdi Ara

Crossfire için yardım lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sapphire Toxic radeon 4850 ekran kartım var. Fiyatlar düşünce crossfire yapayım diye Gigabyte EP45 DS3 anakart almıştım. Ekran kartımı crossfire yaparken,
    Soru 1) Aynısından bir tane daha mı almalıyım?
    Soru 2) Aynı gpu farklı marka takabilirmiyim? (Örneğin His İceq4 4850)
    Soru 3) Radeon 4870 ile crossfire yapsam sorunlu mu çalışır? Veya yapabilir miyim?
    Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
    Bu konuda bizzat tecrübesi olan deneme yapmış arkadaşlar sizdende özellikle yardım bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falpay -- 30 Eylül 2008; 12:24:20 >

• 1 - En güzeli
    2 - Evet
    3 - Çalışır ama gereksiz
  • Bu CF benide çok cezbetti ama P35 kartım olduğu içni ve alırken bilgi sahibi olmadığım için yapmıyorum. İstediğin marka ve modelle yapabilirsin. 4870 ilede olur. Ama toxic alman daha iyi. Ve getirisi ne kadar iyi olur oda tartışılır. PSU yeterli 650w sadece bir kartla işin tamam.
  • benim sli meselesine dönmüş
    iki kartın iki kat performans vermemesi dışında sıcaklık , fazla güç çekmesi gibi olaylarlar ile de uğraşmak gerekecek quad crossfire (4 gpu lu)
    yapayyımı desen ekstrem bi sistem olur yap derdim ama iki kartla yapmaktansa daha üst model almak daha mantıklı gibi duruyor.
  • arkadaslar benimde bi sorum olacak bende iki 4850 var asus biri 512mb biri 1gb bunlari crossfire yapabilirmiyim cok tesekurler.
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Yeni görüşler olursa yine bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: djbay666

arkadaslar benimde bi sorum olacak bende iki 4850 var asus biri 512mb biri 1gb bunlari crossfire yapabilirmiyim cok tesekurler.

valla atide yapabiliyorsun sanırım ama emin değilim
  • evet yapabilirsin
    quote:

Orjinalden alıntı: djbay666

arkadaslar benimde bi sorum olacak bende iki 4850 var asus biri 512mb biri 1gb bunlari crossfire yapabilirmiyim cok tesekurler.
  • cok tesekur ederim arkadaslar cevaplar icin fakat denedim olmadi ya ben yapamadim sistem uyumlu degil diyor anakartim ASROCK ALIVEXFIRE-ESATA2 tesekurler.
  • ya bende msi platinum p35 anakart var üstündede ekran kartı için 2 tane pcı express var ben buna crossfire yapabiliyormuyum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.