Şimdi Ara

crysis 2 için Ekran Kartı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genelde otomobil bölümünde görünürüm ama bazen buralara da takılıyorum.Herkese merhabalar.
    Bugün ttnetin crysis 2 ' sini almış bulunuyorum.Oyunu kurdum ama ekran kartı uyarısı aldım.Emektar 2600 xt'yi değiştirme zamanı geldi demek ki..
    Ne tavsiye edersiniz.Şimdiden teşekkürler.

Sistemim: gigabayte epds3l mb,q9300 işlemci,3 gb ram,Asus vento a9 kasa,450 watt psu

• Ne kdar bütçe ayırabileceğinize ve hangi çözünürlük ve ayarlarda oynayacağınıza bağlı bu. Sisteminize 6850 ve 460'a kadar her kart uygun. En üst olarak 6850 öneririm. Crysis 2 dahil hiçbir oyunda sorun çıkartmayacaktır. 320TL civarında bulunabilir. Ama daha uygun fiyatlı ürünler isterseniz 5750-GTS 450 bile işinizi çok rahat görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Ne kdar bütçe ayırabileceğinize ve hangi çözünürlük ve ayarlarda oynayacağınıza bağlı bu. Sisteminize 6850 ve 460'a kadar her kart uygun. En üst olarak 6850 öneririm. Crysis 2 dahil hiçbir oyunda sorun çıkartmayacaktır. 320TL civarında bulunabilir. Ama daha uygun fiyatlı ürünler isterseniz 5750-GTS 450 bile işinizi çok rahat görür.

Crysis oyunları AMD de daha performanslı çalışıyor. AMD den bir kart seçmesini tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Ne kdar bütçe ayırabileceğinize ve hangi çözünürlük ve ayarlarda oynayacağınıza bağlı bu. Sisteminize 6850 ve 460'a kadar her kart uygun. En üst olarak 6850 öneririm. Crysis 2 dahil hiçbir oyunda sorun çıkartmayacaktır. 320TL civarında bulunabilir. Ama daha uygun fiyatlı ürünler isterseniz 5750-GTS 450 bile işinizi çok rahat görür.

Crysis oyunları AMD de daha performanslı çalışıyor. AMD den bir kart seçmesini tavsiye ediyorum.

Bu güne kadar hep AMD kartları kullandım zaten.Memnunum.
    6850 ler için 300-325 bandı en son limitim olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: matem@tiqçi

quote:

quote:

Bu güne kadar hep AMD kartları kullandım zaten.Memnunum.
    6850 ler için 300-325 bandı en son limitim olacaktır...

http://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-karti-vga/msi-ati-hd6850-1gb-ddr5-256-bit-pci-ekspres-ekran-karti.html

• quote:

Crysis2 'de başlangıç introlarında Nvidia reklamı gördüm ben ama
  • bütçene göre alabileceğin kart 6850 ama biraz daha zorlayıp 400 tl civarında 5870 veya 6870 alabilrsen daha ileriye dönük olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erai

quote:

Crysis2 'de başlangıç introlarında Nvidia reklamı gördüm ben ama

Öyle, ama AMD kartlar daha iyi performans veriyor. O logo Nvidia optimizeli demek değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.