Şimdi Ara

Crysis'de 5. Bolum (Mağaradan Çıkış Geçemiyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Crysis'te 5. bölüm olan Mağara'dan çıkış'ta geçemiyorum. Abuk sabuk enerji icersine içersine girip yaratiklarla savaşiyorum. Piramit gibi donup dolasip ayni yerlere geliyorum. Kisa bir yol veya yapmam gereken birsey var mi? Uydu baglantisida yok, ne yapacam bilmiyorum.

• Oyun zorluğunu kolaya al ve her deliğe girmeye çalış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

Oyun zorluğunu kolaya al ve her deliğe girmeye çalış.

Oyun zorluğunu kolaya alırsan başlan başlaman gerekir.
    Çünkü,save kayıtları örneğin zordaysa bunu değiştiremezsin.
  • bu sorunla ilgili çok konu var biraz bak forumda bulursun olmadı tam oalrak takıldıgın yerin bir ss snini koy yardımcı olalım
    not.:şampiyon bilo oyun içersinde zorluk degişiyor galiba
  • gayet ayrıntılı bunu okuduktan sonra mutlaka geçersin

oyuna bindiğimiz asansörde başlıyacaz(bölüm boyunca canavar çıkcak ama hiçbirini öldürmek zorunda değiliz amacımız mağaradan çıkmak) orda sola dönünce sağınızdaki pompalıyı alınki flash ışığınız olsun isterseniz değiştirirsiniz solunuzdaki tabancayı alın merdiveni çıkın sağa dönünce F71 alın sonra az ilerde soldan gidin oradaki ağzı güç modunda yumrukla kırın ilerleyin konuşma geçer yol boyunca gidin yol hafif sol hafif sağa döncek sonra bir ağız görceksiniz ilerleyin ağız açılacaktır geçin geniş bir yer çıkcak oyunu kaydedecektir(otomatik) dümdüz gidin yolun sonunda yerçekimi kaybolacak orda sağda bir delik var ordan girin canavar görceksiniz orda sağ taraftan gidin derin çukur yazarsa doğru gidiyorsunuz demektir(akıntı var durup anlarsınız yada durmadanda yaprak gibi şeylerin tersi yolunda gidiyorsanız doğru gidiyorsunuz) orda ışık çok gelen yerden gidin sonra soldaki ışığa gidin ardından aşağıya inin dallar görceksiniz oranın solundan gidin yola çıkın ilerleyin hafif sağda akım şiddetlenecek orda F71 ile makinenin çok ışık gelen yerine tam (ortasında) 2 kere sıkın makine patlayacaktır akım kesilecektir sonra sarı şey boyunca ilerleyin karanlık yere doğru gidin önünüze 3 delik çıkcak yukardakine girin filmde(canavar çıkcak sonra oyun kaydedilecek) sonra o deliğe tekrar girin ilerleyin soldaki delikten geçin az aşağıdan gidin sonra sağdaki yoldan gidin az sola dönünce yuvarlak şeyleyin içinden geçin oyun kaydolacak ilerleyin büyük bir odaya girceksiniz orda canavarlar olcak onları öldürmenize gerek yok eğer illa öldürecekseniz size canavarın tek biyerden gelebileceği bir yere geçin ve size geliyoken devamlı f basın tutarsınız güç moduna geçip yumruklayın yada silahla orası size kalmış hepsini öldürün yolunuzu kaybedebilirsiniz odanın ortasına geçin etrafınıza bakının 2 tane delik yanyana olcak orda soldaki kapalı sağdakinden biz geldik geldiğimiz deliğe girin odaya bakınca tam karşımızda biri solda bir sağda 2 delik var yere doğru orda akım çıkıyo yukarı doğru oraya girmeye çalışın akım geri itcek sonra o ilk patlattığımız makinalardan patlatacaz yine ışık çok olan yerlerine 2 defa sıkın(2 kere sıktım patlamadı demeyin dönen şeylere gelmiştir bidaha sıkın) hepsini patlatınca oyun kaydolacak sonra boşluk tuşuyla yükselin geldiğiniz deliğe girin yoksa her taraftan geliyorlar hepsini öldürün tavsiyem canının enerjiniz 100 oldukça kaydedin sonra ordan soldaki deliğe girin aşağıya doğru gidin sonra orda çok dallı yerden ilerleyin sonra delikten geçin sola dönün yol hafif yukarı doğru giderken oyun otomatik kaydolacak ilerleyin delik çıkacak ordan aşağı inin 2 tane eşya dolu delik var oraların içinde cephane var uçuşuyolar (burda oyunu yapanlar bizi düşünmüş) aldıktan sonra orda sarı kablolar var kablorarın gittiği yerin üstündeki delikten gircez ilerleyince 2020 model bilgisayarlar olcak orda sağdan gidecez orda kapılar var yani ince duvar gibi tek tek açıcaklar bekleyin açıldıkça geçin sonra karşıdaki 2 delikten soldakine girin ve bırakın akıntı sizi götürsün akıntı bitince alay yazacak düz gidin (burda biraz pusulamız çalışacak) kroki bulcaksınız ve orda 4 tane eşya dolu delik var ordan cephanenizi alın sonra doğuya doğru gidin camdan bi sürü canavar olcak sonra büyükleri çıkınca geri batıya doğru gidin orda kapı açılcak canavarlar çıkcak siz hızlıca kapılardan geçince başka büyük bir odaya geçince altta değişik bir makina var yuvarlak ışıklı orda bişey dönecek va ki falan sesler çıkcak burda pelerin geçin sonra ışıklar kapanacak açılacak canavarlar çıkcak bu arada ordaki 8 tane 2 şerli çıkıntılar 2 şer 2 şer elektiriklenecek siz hareketsiz durun enerşiniz bitenece 4 tane elektiriklenir sonra 8 ide elektiriklenince karşınızdakiler elektiriklenir konuşma geçer kapı açılır hava boşluğu gibi oraya doğru gidin artık özgürsünüz

• quote:

Orjinalden alıntı: şampiyon bilo

quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

Oyun zorluğunu kolaya al ve her deliğe girmeye çalış.

Oyun zorluğunu kolaya alırsan başlan başlaman gerekir.
    Çünkü,save kayıtları örneğin zordaysa bunu değiştiremezsin.

Ayarlarda var.Oyun içinde zorluk değiştiriliyor.
  • evet şimdi eve geldim sabah yazdıgım yazıdan emin degildim iş yerindede crysis yokbaktım oyun içersinde zorluk degişiyor dogru hatırlıyormuşum
  • Kardeş merhaba crysis 1 de mağaranın sanırım son bölümü olsa gerek.8 tane elektrik veren bişiler var.Bir tane boşluk var oaradan çok güçlü hava çıkıyor kahverengi renginde.O hava boşluğunu kapılınca doğru karşı tarafta bir deliğin içine giriyorum ve oradan hava çok güçlü olduğu için sıkışıp kalıyorum.Şimdi buraya girdikten sonrada bütün o acayip hayvanları öldürdüm yani benden başka kimse yok.Saatlerdir uğraşıyorum fakat buradan bir türlü çıkamadım lütfen bir yol gösterirmisin ne yapmam gerekiyor şimdi...
  • Bu bölümde baya zorlanmıştım..Aslında oyunda bu tarz şeyler bence çok gereksiz..
  • Felaket zorlanmıştım bu bölümde ya uyuz olmuştum bir delik buldum ve süzüldüm çıkmıştı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.