Şimdi Ara

CS:Global Offensive cfg kaldırma yada default cfgyi ayarlama.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
60.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CFG sorunum var bir cfg açtım onu eski haline çevirmeye çalıştım ama default cfg'ye çeviremedim acill bi yardım edin.

• Yapay Zekanın Yanıtı

CS:GO Varsayılan CFG'ye Sıfırlama ve CFG Dosyasını Silme

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oyununda, oyuncular oyun ayarlarını yapılandırmak için "cfg" dosyaları kullanır. Ancak, zamanla cfg dosyanız bozulabilir veya varsayılan ayarlara geri dönmek isteyebilirsiniz. Bu kılavuz, CS:GO cfg'nizi sıfırlamanın ve cfg dosyasını silmenin adımlarını açıklayacaktır:

Varsayılan CFG'ye Sıfırlama

• CS:GO'yu başlatın ve Konsolu açın (~ tuşuna basarak).
    • Aşağıdaki komutu konsola yazın:

exec default_config.cfg

• Enter tuşuna basın. CFG dosyanız şimdi varsayılan ayarlara sıfırlanacaktır.

CFG Dosyasını Silme

• Dosya Gezgini'ni açın.
    • Aşağıdaki yola gidin:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

• config.cfg dosyasını bulun ve silin.
    • Oyuna geri dönün ve varsayılan CFG ile karşılaşacaksınız.

Not: CFG dosyasını silmek, oyun ayarlarını sıfırlayacaktır. Tüm özel yapılandırmalarınızı kaybedeceğinizi unutmayın. Önemli yapılandırmalarınız varsa, bunları silmeden önce yedeklediğinizden emin olun.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • oyun dosyalarında csgo klasörünün içindeki "cfg" klasörünü sil. Sonra dosyaların bütünlüğünü tarat tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieger

oyun dosyalarında csgo klasörünün içindeki "cfg" klasörünü sil. Sonra dosyaların bütünlüğünü tarat tamamdır.

dosyanın bütünlüğünü nasıl taratıcam anlamadım kardeşim acill detaylı anlatırsan mükemmel olur.

• http://www.dcgaming.org/set-up-your-csgo-like-a-pro/
    burada, aşağılara inerken
    Setting up CS:GO başlığındaki ilk madde. Sen silmeden yapıcaksın ama.
  • Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg burda config.cfg ve autoexec diye 2 tane dosya olur bunları sil sonra oyuna gir başka bişe yapmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg burda config.cfg ve autoexec diye 2 tane dosya olur bunları sil sonra oyuna gir başka bişe yapmana gerek yok

Deniyorum hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg burda config.cfg ve autoexec diye 2 tane dosya olur bunları sil sonra oyuna gir başka bişe yapmana gerek yok

Eyvallah kardeşim ne kadar teşekkür etsem az

• donhak D kullanıcısına yanıt
    video ya da başka dosyalar da değişmiş olabilir diye düşünmüştüm, iyi demişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieger

video ya da başka dosyalar da değişmiş olabilir diye düşünmüştüm, iyi demişsin

sananda teşekkür ederim kardeşim sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.