Şimdi Ara

Cs Go'da Silinmeyen CFG

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cs Go' da aylar önce bir cfg indirip başarı ile uygulamıştım. Bu gün kaldırmak istediğim de kaldıramadım. Oyun dosyalarında "config.cfg" dosyasını sildim. Yine olmadı. Oyunun cfg dosyasını komple sildim sonuç değişmedi.
    İlginç bir şekilde oyunu komple silip baştan kurdum "Kalan dosyaları elle temizledim" ama cfg kuru şekildeydi. Garip olan başka cfg de kuramıyorum. Napmam gerektiğini açıkcası bilmiyorum.

• config.cfg yi mi silmeye çalışıyorsunuz hocam siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daykoo

config.cfg yi mi silmeye çalışıyorsunuz hocam siz?

Kurduğum cfg'yi silmeye çalışıyorum ama birtürlü beceremedim.
  • daykoo kullanıcısına yanıt
    buyuk ihitima config.cfg olarak rardan cıkarıp direk attı hocam ardından yedeği alınmadıgı için bulutan olan cfg cekiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

buyuk ihitima config.cfg olarak rardan cıkarıp direk attı hocam ardından yedeği alınmadıgı için bulutan olan cfg cekiyordur.

Oyunu komple silip kurduğumda cfg kuru geldi ama bu nasıl oldu peki.?
  • saqolerao kullanıcısına yanıt
    o oyunun cfgsi kendi ait cfg dosyan mevcut değil mi :D

örnek bu benim cfglerimhttp://www27.zippyshare.com/v/NAGLadKJ/file.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchisoliders -- 25 Temmuz 2016; 14:49:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

o oyunun cfgsi kendi ait cfg dosyan mevcut değil mi :D

örnek bu benim cfglerimhttp://www27.zippyshare.com/v/NAGLadKJ/file.html

Hocam ya anlatamıyorum galiba, Diyorum ki Aylar önce bir cfg kurdum. Onu kaldırmak istediğimde kalkmıyor. Default cfg yi elle indirip kurdum yine eski cfg ile oyuna giriyor. Anladınız mı ? Ben ilk kurduğum cfg den kurtulmak istiyorum
  • CS: GO klasörünün içindeki "cfg" klasörünü sil. Sonra dosyaların bütünlüğünü taratman yeterlidir, buda işe yaramaz ise auto ve config cfg sil :)
  • userdatanın içindeki 730 klasöründen cfg'yi sil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AverialDrow

CS: GO klasörünün içindeki "cfg" klasörünü sil. Sonra dosyaların bütünlüğünü taratman yeterlidir, buda işe yaramaz ise auto ve config cfg sil :)

Denedim. Fakat yine aynı şekilde sorunla karşılaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

userdatanın içindeki 730 klasöründen cfg'yi sil.

İlginiz için teşekkürler hocam. Dediğinizi yaptım. Default ayarlara geri döndü. Bir sorunla daha karşılaştım. Bu seferde cfg kuramıyorum. Sürekli default ayarlarda kalıyor.
  • saqolerao kullanıcısına yanıt
    Cfgyi ayarladıktan sonra sağ tık yap özelliklerden salt okunur yap. Ondan sonra oyuna gir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Cfgyi ayarladıktan sonra sağ tık yap özelliklerden salt okunur yap. Ondan sonra oyuna gir.

Deneyip sonucu yazıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saqolerao

Merhabalar,

Cs Go' da aylar önce bir cfg indirip başarı ile uygulamıştım. Bu gün kaldırmak istediğim de kaldıramadım. Oyun dosyalarında "config.cfg" dosyasını sildim. Yine olmadı. Oyunun cfg dosyasını komple sildim sonuç değişmedi.
    İlginç bir şekilde oyunu komple silip baştan kurdum "Kalan dosyaları elle temizledim" ama cfg kuru şekildeydi. Garip olan başka cfg de kuramıyorum. Napmam gerektiğini açıkcası bilmiyorum.

Yaşadığın sorun steam cloud tan kaynaklı dostum. Yabancı forumlarda nasıl silindiğine dair kaynaklar var fakat ben bir sonuç alamamıştım. Tavsiyem kendine ait bir cfg kullanıyor isen uzun bir süre aynısını kullan. Steam cloud o an kullandığın cfg yi servera direk upload etmiyor çok saçma bir durum. Farklı bir yol olarak ta istemediğin komutların varsayılanlarını kendi cfg ne yazarak düzeltebilirsin. Umarım yardımcı olur iyi forumlar dilerim.

Edit: Steam cloud ı kapatman da bir fayda etmiyor kafasına göre tekrardan steam serverlarında olan cfg karşına çıkıyo bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zgur -- 28 Temmuz 2016; 10:09:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zgur

quote:

Orijinalden alıntı: saqolerao

Merhabalar,

Yaşadığın sorun steam cloud tan kaynaklı dostum. Yabancı forumlarda nasıl silindiğine dair kaynaklar var fakat ben bir sonuç alamamıştım. Tavsiyem kendine ait bir cfg kullanıyor isen uzun bir süre aynısını kullan. Steam cloud o an kullandığın cfg yi servera direk upload etmiyor çok saçma bir durum. Farklı bir yol olarak ta istemediğin komutların varsayılanlarını kendi cfg ne yazarak düzeltebilirsin. Umarım yardımcı olur iyi forumlar dilerim.

Edit: Steam cloud ı kapatman da bir fayda etmiyor kafasına göre tekrardan steam serverlarında olan cfg karşına çıkıyo bilginiz olsun.

Kardeşim öncelikle CsGo'nun Cloud özelliğini kapattım. Ardından Steam dosyasının içindeki Userdatayı komple sildim. Oyuna girdiğimde Deffault ayarlardaydı. Sonra kendi cfgmi atıp kurmayı başardım.

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt

hocam bende de ayni sorun oldu l4d2 icin dediginiz gibi yaptim simdi default ayarlarda napmaliyim cfg kurmicam eskisi gibi olsun yeter

• baboke B kullanıcısına yanıt

Default ayarlara mı çekeceksiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.