Şimdi Ara

CS: GO 'Sizin İçin Maç Bulundu Fakat...' Hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi geceler, iyi forumlar. CS GO'da Fnatic takımının bir oyuncusunun cfg'sini indirip kurduktan sonra rekabetçi oyun modunda bu hatayı almaya başladım. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı?

• cfg lerin oldugu yerde config cfg var onu sil düzelir.
  • Yok dostum, yine aynı... Sildim baştan yükledim yine aynı... Yok mudur bunun bir çaresi ya
  • qalsiyum kullanıcısına yanıt
    Oyunu sildikten sonra bile sonradan eklediğin cfgler steam/steamapps/common klasörü içindeki Counter dosyasında kalır. Oyunu sildikten sonra ordaki dosyalarıda temizlemen gerek. Yada oyun c diskine kuruluysa "d" diskine kurabilirsin en temizi olur. Steam oyunlarını c'de çalışırken aynı zamanda "d" de ki steam dosyasında da çalışabilir. Bende bu sorunu böyle çözmüştüm.
  • Teşekkürler dostum, deneyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qalsiyum -- 10 Mart 2015; 14:38:10 >
    Tam hata nedir hocam? Bir de yerel dosyaları doğrula yapın.
  • Merhaba miroğlu. Hatam tam olarak şöyle: cfg yükledim, oyuna girdikten sonra herhangi bir oyun modunda sıraya girdiğimde bayağı bekletiyor. Sonucunda da "Sizin için bir maç bulundu fakat zamanında kabul etmediniz" diye bir yazı çıkıyor. Yani bu hataya cfg'nin neden olduğunu düşünüyorum.
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin oynayamıyorum oyunu...
  • up desem? :((
  • Merhaba m.ata, steam'i ve oyunu d'ye kurdum, sorun devam etti. Acaba demek istediğiniz steam'i c'ye kurup oyunu d'ye mi kurmaktı? Ben mi yanlış anladım? Cevap verirseniz sevinirim.
    Merhaba. ben steami d'ye kurup oyunlarıda d'ye kurarak sorunu çözmüştüm.

Sorunun büyük ihtimal "c"de kalan oyun artıklarından devam ediyor. C diskinden oyunu sildiysen oyuna dair herşeyi silmek gerek özellikle belgeler kısmından. Sonradan attığın cfg ve cfgye bağlı olan ayarların hepsi oyunu silsende diskinde duruyor.
    Tamamen temizlemeden yaptığın her çözüm aslında çözüm değil yani. İyi forumlar
  • Anladım, ben de ikisini birden D'ye kurdum. Ancak olmadı, büyük ihtimal format atacağım. Teşekkürler yorumun için dostum.
    Rica ederim, benden sana tavsiye cfg ile fazla oynama. düzenlemeni kendin yaparsan eğer bu tür sorunlarla karşılaşmazsın.
  • 10 seneyi aşkındır oynarım, daha önceki sürümlerde bir kereliğine birkaç günlük bir cfg kullanmışlığım olmuştu. Bu da ikinciydi... Neyime halbuki... Dediğiniz gibi en güzeli kişinin ayarları kendine göre adapte etmesi. Ders oldu işte, tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qalsiyum -- 14 Mart 2015; 15:13:20 >
  • Herkes bi' seyler demis ama o MM ping ayarindan dolayi. Ayarlardan maksimum ping ayarini yukselt duzelir. GL HF.
  • Denedim dostum, olmadı. Ancak steam hesabıma başka bilgisayardan girdiğimde oynayabiliyorum... Format atmayı düşünüyorum.
  • Yokmu bir çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackspaceTR

Yokmu bir çözümü

Merhaba, ben oyun dosyalarımın bozulduğunu düşünerekten bilgisayarıma format attım. Sonrasında düzeldi. Sizin de bilgisayarınız müsaitse format atın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qalsiyum

quote:

Orijinalden alıntı: BlackspaceTR

Yokmu bir çözümü

Merhaba, ben oyun dosyalarımın bozulduğunu düşünerekten bilgisayarıma format attım. Sonrasında düzeldi. Sizin de bilgisayarınız müsaitse format atın derim.

Fps yükseltmek için oyunun başlangıç özelliklerine bir kaç komut girmiştim onları silince düzeldi sorunu yaşayan varsa denesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.