Şimdi Ara

Cumulated & Accumulated Buff

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu sistemde guardian-çırak ilişkisi vardır. Çırak-ile guardian bu buffları aldığından daha çok experience alırlar. Cumulated buffta biriken puanlar sap tıklanarak guardiana gider. Tam tersi işlem ise accumulated ile olur.

1- Bu konuda bundan fazla bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim .Bu bufflar scroll mu? bir yerden mi alınıcak? ???

2- Birde akademi olayında sorum var guardiyan oldum 5 de adam aldım onların 40 olmasını beklicem benim onları kasmam gibi bir durum yok dimi.Veya aynı partyde olmamız gerekmiyor ? Cevaplarınız için teşekkürler.

• evet şu olayı bende merak ediyorum
  • ben yeni actıgım avrupalı karakterde girdim bi academiye 15k P var bunları vermesem olurmu
  • Hİç Guardian Academy Kuran Yokkide Biliyim...
  • Önemli bir konu olduğunu düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum
  • benim cumulucated 5-6 k oldu gün sonunda sonra gardiyan a geçirdim bunu...şimdi hem cummu hem de accummu açıldı...biri anlatsın nedir bunlar yaa...accummu P leri zaten geriye doru gidiyor...anlamadım hiçbişe
  • nie açtın ki bu konuyu kardeşim özelden nomada mesaj at sana cvp verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: TigeRBLadE

ben yeni actıgım avrupalı karakterde girdim bi academiye 15k P var bunları vermesem olurmu

çırak olarak biriktirdiğin pointleri 40 level olunca guardiana vermelisin ki oda sana %50 exp versin :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: omerfarukcan

Hİç Guardian Academy Kuran Yokkide Biliyim...

ben kurdum ama sşzden kötü biliorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.