Şimdi Ara

CWM yüklerken Galaxy S i9000 yalan oldu - Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.2 froyo'lu i9000'e odin üzerinden cwm kurmaya çalışıyordum, internetten cwm tar dosyasını indirdim ve odin telefona reset attı.
    samsung logosu dönüp duruyor sürekli resetliyor kendini şu an telefon.
    recovery mode da çalışmıyor sadece downloading mode'a girebiliyorum.

yardımcı olabilir misiniz lütfen 2 saat içinde halletmem gerek telefonu zira telefon benim değil :)
    daha önceden rom yüklemişliğim var fakat uzun zaman geçti üstünden, yardımınıza ihtiyacım var.
    root ettim telefonu 1 saat önce falan belirteyim.

ne yapmam gerekiyor şu an?
    teşekkürler şimdiden.

• şu şekilde çözdüm sorunu, aynı şeyi yaşayan arkadaşlara yardımcı olur belki:
    http://www.theandroidsoul.com/galaxy-s-gets-official-value-pack-firmware-xxjw4-includes-touchwiz-4/
  • downloading moda girebiliyorsan;

samfrimware den i9000 için orjinak son sürümü indir odin ile orjinal fw yi yükle.

birde telinin i9000 olduğuna eminmisin ? başka bir modeli olabilir bataryanın altından tam model numarasına bak ona göre indir fw yi

yüklediğin cwm yanlış olduğu için makine uçmuş olabilir telefonun şuanda half-brick durumda yazılımla anlattığım gibi düzeltebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: walkererdem

downloading moda girebiliyorsan;

samfrimware den i9000 için orjinak son sürümü indir odin ile orjinal fw yi yükle.

birde telinin i9000 olduğuna eminmisin ? başka bir modeli olabilir bataryanın altından tam model numarasına bak ona göre indir fw yi

yüklediğin cwm yanlış olduğu için makine uçmuş olabilir telefonun şuanda half-brick durumda yazılımla anlattığım gibi düzeltebilirsin

yok hocam i9000 baktım, yukarda verdiğim linkteki romu indirip kurdum 2.3.6 oldu telefon daha sonra jellybean kurdum 4.1.1 sorunsuz şekilde, tertemiz oldu telefon (:
    teşekkürler cevap için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.