Şimdi Ara

CZ ANILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşlar bu bölümümüzü cz deki büyük başarılarımızı anlatalım..

mesala benim var 1 tane:

32lvl da citinsheall li elinde roptorlu adamı kestim ama ks de .....

• ben bir keresinde ölmeden 3 kşii kestim en büyük başarım bu tabi insan mage olunca
  • eheh mage olunca 4-5 kişi alman gene mümkün nova saolsun bende bi kere town çektim adam kemirmeden öldü :D
  • cznin cıvıgı cıktı yaf rogueler paso gorunmez qezio herif saklanio tasların arasına

shadow hunter la keklik avlio sanki :)) artık czden anılacak bişiler kapmak kolay deil :P
  • en büyük anım 43 lvl de ard arda 6 kişi kesmem ks falan da deil şansıma adamlar basıodu bizi bende daldım aralarına 4 mage 1 assassin 1 de warrıor kestim hatırladıklarım bunlar!
  • daha lvl 56 yım cz de öle boş boş takılıyodum baktım insnalar kafalarına 2 nova düştü dedim çorbada benimde bi tuzum olsun inferno salladım 4 kişi yerde şok olmuştum ordan havalandım tabi ilerlerken yanımda birden bi assas çıktı veeeeeeee...

• ımzamdakı lınk en ıyı anılarımdan bırısı
  • benim en büyük anım cyperde partyle (party 8 kişi) humanları townu basmamızdı tabi ben stealth la 2-3 tur attım townda onlar kesiyo gelsin np ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNİGHTONLİNe_mertcan -- 9 Ekim 2005, 9:54:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.