Şimdi Ara

D3100 alacağım bir kaç sorum var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nikon d3100 almaya karar kıldım ilk dslr makinem olacak.12 taksitle alacağım en uygun nereden alabilirim sizce ?
    garanti veren kaç tane distrübütör var aldığım yere göre fark eder mi? yani gitti gidiyordan 1500 liraya alabilecekken 300-400 lira fazla verip bimeks darty gibi yerlenden almaya gerek varmı alırsak ne faydası olur ?

• Spot taksitli olarak en uygun aşağıdaki linkten alabilirsiniz, çoğu kişi garantili almayın diyecektir, ben de öyle diyorum, spot alın derim bir sorun çıkarsa da yaptırırsınız ama kullanıcı hatası dışında pek sorun çıkmıyor.

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?name=SIFIR-NIKON-D3100-1855mm-LENS-KIT-1-gunde-elinizde&auction_id=887680
  • peki bu siteden veya bunun gibi ismi pek fazla duyulmamış sitelerden alacağım ürün ne derece güvenilir olur acaba ?
  • Yukarıdaki site gittigidiyor tarzı aracı bir kurum şahıslar satış yapıyor, ödemeniz ilk olarak havuz hesaba aktarılıyor ürün size ulaştığında onay verdiğiniz taktirde para satıcıya iletiliyor. Ürün açısından ilanda sıfır diye belirtilmiş aksi çıkarsa kabul etmez geri dönderirsiniz.
  • Türkçe kullanma kılavuzunu nasıl bulabiliriz ?
  • gittigidiyorda 1500 liraya var garanti olayını sordum 2 yıl duru elektronik garantisi var dedi satan kişi.Daha önce duydunuz mu acaba ne kadar güvenilirdir ?
    hayyamdaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı acaba ? taksitle almayı düşünüyorum yalnız , çok fazla vade farkı koyarlar mı ?
  • vatan da zaten d3100 1.464 tl şu an.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.