Şimdi Ara

.DAT uzantılı videoları hangi programla kesebilirim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • .DAT uzantılı videom var ve onun bir kısmını kesip üstünde oynamak istiyorum,bildiginiz bir program varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar,,

• dosyaların uzantılarını görebiliyorsan .DAT olan yeri silip .wmv yaz.
    Sonra moviemaker da istediğin kadar uğraşabilirsin.
  • @Rietveld

Hımm vob ve Dat uzantılı dosyaların direkt kesilebilip üstünde oynama yapılabileceğini bilmiyordum. İyi oldu bu bilgi saol

@AKINLASINN

Hocam bu da bana çok garip geldi. Uzantıyı değiştirip böyle değişikler oluyorsa dönüştürme programlarına ne gerek var o zaman. Ki her dosyanın uzantısını görmende mevcut. biliyorsundur araçlar-klasör seçenekleri-görünüm ve bilinen dosyalar için uzantıları gizle tikini kaldırırsan tüm dosyaların uzantılarını görürsün.

Ben sana bunları yazarken de yine de emin olmak için bir filmi kopyaladım bilgisayara dat uzantılı. Ondan sonra uzantısını avi diye değiştirdim. Sonuç oldu Acaba sadece dat uzantılı dosyalar mı değişiyor dedim gittim vob uzantılı bir dosyayının da uzantısını avi yaptım o da oldu. Şaka gibi.

• Bazen dosyaların uzantısı birbirine çok yakın ses ve görüntü codec i kullanıyor. Öylelerine denk gelince en iyi yol benim dediğim gibidir.
    Her zamanda denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINLASINN -- 22 Aralık 2008; 18:23:39 >
  • uzantısı .dat olan video dosyasının .wmv ile değiştirilmesinin uygun olacağını sanmıyorum. Ancak .mpg olarak değiştirilmesi sorunu çözecektir.
  • Kesinlikle doğru. Ben mpg diyeceğime sallamışım uzantıyı. DVD ye geçtiğimdendir pek denk gelmiyor dat uzantı bana. O nedenle karıştırmış olabilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: atakan84

uzantısı .dat olan video dosyasının .wmv ile değiştirilmesinin uygun olacağını sanmıyorum. Ancak .mpg olarak değiştirilmesi sorunu çözecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.