Şimdi Ara

DBO Charım(Son Hali) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
4.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ghost kardeşim bak Char yapmışsın emeğine saygı ama bu Charla hava atıcağını sanıyorsan avucunu yala Kimse üff nası yapmış demez belli para harcamışsın 50 Cent bile olsa bu tarz oyunlara para verme taraftarı değilim ayrıca 10 dolar bile harcadınmı zaten bizden iyi olucaksın ama emin ol senin aldığın gibi herkez Cash alsaydı bizden fazla farkın kalmazdı ben sana sadece bu kadar sölüyorum. Tekrar Sölüyorum Emeğine Saygılıyım.Güzel olmuş ben başka türlü harcardım o başka Buda zevk meselesi birazcık.
  • amedin yancımısın nesin anlamadım ama bi okursan kimseye hava yaptığım yok ama amet çenesini kapasın diye hava atıyorum diye yazdım zaten hava atacak olsam tek oynadığım oyun bu değil buna arada bir giriyorum giderim Archlord charımla hava atarım wolfteam charımla atarım shaiya charımla atarım vs vs bununla atmam he istedğin kadar para harca benim charı yapman için senin aklından geçtiği gibi 5-10 tl lik bi para miktarı yetmez he 1 sene 2 sene uğraşıp yapabilirsin ama o zamana kadar bende geliştiririm charı gene yetişemezsin.para harcayarak yapsan bile zaten suanda ekstraları geçtim üstümdeki crestleri alman için bile gereken fiyat 400 dolar ve daha eggleri alacaksın jewelleri yapacaksın digimonudur d-arkıda boosterıdır alacaksın kartları bulacak yada alacaksın digimonları kasacaksın. he hala yaparım ben diyorsan buyur yap öle yaparımlan olmuyor millet zaten benim 10 katım parayı harcamış bişe yapamamış buyur sende dene.ayrıca bi laf atmadan önce yazdıklarımı okuma zahmetine gir öle amele gibi aaa şöylesin demekle hayalinde canlanan laflar ortaya çıkmıyor

• Tamam kardeş ama şunu bil ben bu tarz oyunlara yetenekliyim paramıda oyunlara yatırmam Ben oyunlara para yatırılmasını pek seven onaylıyan biri değilim ayrıca evet yaparım 1 yılda olsa seni yakalar geçer giderim benim tamerim 500win 0 loss du yiğen tabi ozaman en yüksek Crest Egg 4 dü bendede 4 wardı el çabukluğuda var e kafada basıyodu biraz hiç kaybetmedim ne zaman Veemon eklendi Cash shopa ozaman bıraktım ben sırf o digi için oynucaktım

Ben seni takdir ediyorum ARtislik yaptığın için yazdım yapamıcağım şey değil bunu bil Aç yap PAra yolla bana Cash all yada hesabıma bekle 6-7 aya yaparım ama para vermem ben bu tarz oyunlara bu tarz oyunlardan para kazanırım ama vermem

Kusura bakmada yani Beni tanıyan bilir KAfaya kodummu yaparım ama oyun saracak beni ben oyuna sarmam yapcam die

Yinede takdir edmiyo değilim yine yazıyorum Seni Takdir ediyorum çok iyi yapmışsın ben konuyu hava atma amacı ile açtın sandım bende yaparım kendini çok Müthiş bir oyuncu sanma yapılmıcak birşey değil ama kabul edelim Yeri geliyo çok amele kalıoz bu oyunda bea :D Guildde iyiymiş ben türk kalmadı diyerekden bırakmıştım zamnında çünki boss lara gidemiyodum hep yanımdaki tayfalar Eziq kaldıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyux89 -- 3 Temmuz 2011; 21:59:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berat9999

quote:

Orijinalden alıntı: tyux89

Digimon Battle Online

öğrenip indirdim hata verdi D:
    Patch process failed Please try again.
  • kardeş tekrar dene PAtck ekleniyordur belki Sitede bişey yazıyomu şimdi film izliyom bakamıcam üşeniyom :D
  • ya abi bırakın şunu ya diğer konunda veya bu konunun başlarını tekrar okuyun tabi değiştirmediyse hava attığını göreceksiniz. o çarla anca kendi kıçını kaldırırsın kimsede etkilenmez oyunda artık herkezin var bi ton şey yazmana gerek yok tamam hayatını öğrendik artık yazmana gerek yok.

@liseliyim evet hatta kaldım bundan sanane? ayrıca sende benim geçtiğpim yollardan geçtin ezik muamelesi yapman senin düşüklüğünü gösterir.
  • muahahha abim senin geçtiğin yollardan geçmedim gayet rahat bi şekilde hiç çalışmadan girip antalya anadolu lisesini kazanıp yoluma devam ettim şimdide itüye gideceğim senin geçemeyeceğin bir yol. <=artislik böle yapilir amet.
    ayrıca hiç bişeyi silmedim uydurup uydurup geliyorsun laf atmaya rezil olup sinirlenip tekrar geliyorsun aha bul link koy görek bende merak ettim ne yazmışım. ayrıca herkeste var diyorsun.sende varmı yok? herkes dediğin kim_? göster diyelim tamam. her serverda 5 kişide var 10 kişide var bilemedin 50 kişide olsun ama hiçbirinin seninle alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_GHoST-_-MaCHiNe_-

muahahha abim senin geçtiğin yollardan geçmedim gayet rahat bi şekilde hiç çalışmadan girip antalya anadolu lisesini kazanıp yoluma devam ettim şimdide itüye gideceğim senin geçemeyeceğin bir yol. <=artislik böle yapilir amet.
    ayrıca hiç bişeyi silmedim uydurup uydurup geliyorsun laf atmaya rezil olup sinirlenip tekrar geliyorsun aha bul link koy görek bende merak ettim ne yazmışım. ayrıca herkeste var diyorsun.sende varmı yok? herkes dediğin kim_? göster diyelim tamam. her serverda 5 kişide var 10 kişide var bilemedin 50 kişide olsun ama hiçbirinin seninle alakası yok

o kadar emin olma serverde dolu arkadaşım var Aaii,Royalflush bizim kaan (hyper), Urosa ve daha sayamadıklarım.
  • söyle versinler ss bende bütün çekem herşeyin ss sini bi karşılaştırak o zaman buraya koyduğum resim benim ana char ana charı ben boş tutuyorum sen düşün
  • Hocam oyuna devam ediyor musun?

Antyla'da yeni bir başlangıç yapmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.