Şimdi Ara

DBO Charım(Son Hali)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
4.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne zamandır forum durgundu dedim 2 screenshot yapamda hani 2 mesaj geçsin forumdan
    Edit: PVp point te bu yeni çıkan pvpbug ı denerken oldu :D yoksa serverda kolay kolay yenen yok yenende benlen bir güçte benimde internet kötü olduğundan yeniyor
    Not:Oyuna fazla girmiyorum die aura falan filan kullanmıyorum;
    Üstümdekiler yeni Metalseadramon kestim(inventorydekiler) onlar yoksa kasa charlarım var herşey düzenli Parada 600k deil 150milyon ama üstümde taşımıyorum ilerki günlerde de kasa charlarının resmini çekerim bide onları incelersiniz(suanda 16 kasa charı var dolu)
    Digilerden NoName olanların bilinmeyceği
    Goburimon=>Pharoahmon
    Dorimon=>Alphamon
    Gargoylemon(Veemon Armor)=>Imperialdramon FM
    shoptaki diğer egg te dorumon egg slot açılınca yeni onları bascam
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
     DBO Charım(Son Hali)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşım başarının devamını diliyorum.

Karakterine baya emek harcamışsın.

Serverin Elit oyuncularındansın kesin

En son fotoğrafta 7 adet net saydım.Zaten 15/15 digimon yapmışsın.
    Diğerlerini ne yapacaksın anlamadım.

Elbiselerin full atack set mi?
    Bonussuz elbisen varmı bunu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeNoVa1

Arkadaşım başarının devamını diliyorum.

Karakterine baya emek harcamışsın.

Serverin Elit oyuncularındansın kesin

En son fotoğrafta 7 adet net saydım.Zaten 15/15 digimon yapmışsın.
    Diğerlerini ne yapacaksın anlamadım.

Elbiselerin full atack set mi?
    Bonussuz elbisen varmı bunu merak ettim.
    elbisler zaten att +def + kalanlar stat veren elbisler netler eventlerden gelme event char kasıyorum 65 e 3 saat falan alıyor ama 2 günlü deva att boost falan alıyorum hep wecash harcamıyorum boşa netlerde öyle kaldı ayrıca daha bi 10-12 net daha var ilerde :D sığmadığından geriye düştüler iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: -_GHoST-_-MaCHiNe_-

elbisler zaten att +def + kalanlar stat veren elbisler netler eventlerden gelme event char kasıyorum 65 e 3 saat falan alıyor ama 2 günlü deva att boost falan alıyorum hep wecash harcamıyorum boşa netlerde öyle kaldı ayrıca daha bi 10-12 net daha var ilerde :D sığmadığından geriye düştüler iyice

Alıntıları Göster
    Nasıl yani 0dan 65e 3 sattemi kasıyorsun :D
  • quote:

Nasıl yani 0dan 65e 3 sattemi kasıyorsun :D

Alıntıları Göster
    eet çok zor değil biraz öğrenirsen oyunu sende kasarsın
    1-6 lvl parktown 6-11 gotsumonlar 11-21 lab3 21-26 kiwiler 26-31 cerberus 31-41 gigadralar 41-51 shakkoular 51-61 m.etemonlar 61-65 anubislerde kasıyorum
  • quote:

eet çok zor değil biraz öğrenirsen oyunu sende kasarsın
    1-6 lvl parktown 6-11 gotsumonlar 11-21 lab3 21-26 kiwiler 26-31 cerberus 31-41 gigadralar 41-51 shakkoular 51-61 m.etemonlar 61-65 anubislerde kasıyorum

Alıntıları Göster
    Gosp07

Hatırlar gibiyim. Hesabın güzelmiş başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Gosp07

Hatırlar gibiyim. Hesabın güzelmiş başarılar.

Alıntıları Göster
    Hiç bu charı satmak istedin mi ?? eğer istersen dmo çıkınca pm atarsın fiytı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rith

Hiç bu charı satmak istedin mi ?? eğer istersen dmo çıkınca pm atarsın fiytı

Alıntıları Göster
    arkadaşım charı satmak istemiyorum satarsamda herşeyi birden alabilecek birinin olacağını sanmıyorum.Hesabın kendisini bırak crestler zaten 20k wecash(200$) yani bide chardaki bütün digiler pahalı digiler 9 TFU 4 mutant 2 de card evo var yani bunların parası ayrı zaten shop warehouse tada 10k wc ye yakın 30d deva-%50 30d ex boost- legendary d-ark var yani sorman boş :D
    he ama istersen yüksek lvl bi char ben rahat kasıyorum kasıp satabilirim 71-101-130 lvl tamer
    Edit:digilerin çoğunun ezik olmasının sebebide zaten bu kadar item kasmak için boss kesmem toplamda şuana kadar rahat bi 4-5 +10 crest kastım ama paso wecash için satmak zorunda kalıyorum bildiğiniz gibi oyun devasız gitmiyor e bi de d-ark ta çok önemli.Kendimde alıyordum arada sırada ama gameturk te bitti en son bu bot155 i söyledi lemperor geçen bi 5-6 k aldım o kadar işte onlada alphamon yaptık baya para gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_GHoST-_-MaCHiNe_- -- 12 Ocak 2011; 17:37:15 >

• quote:

arkadaşım charı satmak istemiyorum satarsamda herşeyi birden alabilecek birinin olacağını sanmıyorum.Hesabın kendisini bırak crestler zaten 20k wecash(200$) yani bide chardaki bütün digiler pahalı digiler 9 TFU 4 mutant 2 de card evo var yani bunların parası ayrı zaten shop warehouse tada 10k wc ye yakın 30d deva-%50 30d ex boost- legendary d-ark var yani sorman boş :D
    he ama istersen yüksek lvl bi char ben rahat kasıyorum kasıp satabilirim 71-101-130 lvl tamer
    Edit:digilerin çoğunun ezik olmasının sebebide zaten bu kadar item kasmak için boss kesmem toplamda şuana kadar rahat bi 4-5 +10 crest kastım ama paso wecash için satmak zorunda kalıyorum bildiğiniz gibi oyun devasız gitmiyor e bi de d-ark ta çok önemli.Kendimde alıyordum arada sırada ama gameturk te bitti en son bu bot155 i söyledi lemperor geçen bi 5-6 k aldım o kadar işte onlada alphamon yaptık baya para gitti.

Alıntıları Göster
    olur mesela benim 91 lv digili bir char var onu 99 slamonla patamonu 80 lerde yapabilirsin tabii heasabı çalmıyacaksın

• quote:

olur mesela benim 91 lv digili bir char var onu 99 slamonla patamonu 80 lerde yapabilirsin tabii heasabı çalmıyacaksın

Alıntıları Göster
    hesabı çalmam ama parayı peşin alıyorum(Kasmam için antlyada olman lazım antylada değilsen zaten boşver)he güvence konusunu diyorsan zaten serverın en güvenilir adamı benim serverın en iyi adamlarına sorup öğrenebilirsin;
    D3nnis
    banditmars
    ImNotFat
    FatGuyWithTiny
    taichi02
    JrSage
    TifaLockheartZ
    diye gidiyor yani
    Edit: oyuna giriyorum gir konuşak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_GHoST-_-MaCHiNe_- -- 12 Ocak 2011; 17:40:18 >

• quote:

hesabı çalmam ama parayı peşin alıyorum(Kasmam için antlyada olman lazım antylada değilsen zaten boşver)he güvence konusunu diyorsan zaten serverın en güvenilir adamı benim serverın en iyi adamlarına sorup öğrenebilirsin;
    D3nnis
    banditmars
    ImNotFat
    FatGuyWithTiny
    taichi02
    JrSage
    TifaLockheartZ
    diye gidiyor yani
    Edit: oyuna giriyorum gir konuşak

Alıntıları Göster
    giremem daha yeni setup yükleniyo %60 121'i biliyosundur o hesabı biraz kasarmısın??

• quote:

giremem daha yeni setup yükleniyo %60 121'i biliyosundur o hesabı biraz kasarmısın??

Alıntıları Göster
    yok bilmiyorum ben ağustosta başladım onu tanımıyom tanıyosamda ço ksallamamışım demekki :D
    Antyladasn demi?
  • quote:

yok bilmiyorum ben ağustosta başladım onu tanımıyom tanıyosamda ço ksallamamışım demekki :D
    Antyladasn demi?

Alıntıları Göster
    hyr =D
  • quote:

hyr =D

Alıntıları Göster
    antylada deilsen aksamam çünkü kendi charımla kasacaktm benim beelze sky3 tekilere tek atıyorda başka serverda kasmam vakit kaybı olur
  • quote:

antylada deilsen aksamam çünkü kendi charımla kasacaktm benim beelze sky3 tekilere tek atıyorda başka serverda kasmam vakit kaybı olur

Alıntıları Göster
    ya bu şey yüklenmio!!!
  • quote:

ya bu şey yüklenmio!!!

Alıntıları Göster
    http://digimonbattle.wemade.net/news/news_notice_view.asp?p=3cee0c96&s=3cf4d5993cee0c963cfb9e9c&f=3d16c2a83d0930a23cee0c96#main_banner

Bu linkten launcheri indir.Sorunun düzelecek.

• quote:

http://digimonbattle.wemade.net/news/news_notice_view.asp?p=3cee0c96&s=3cf4d5993cee0c963cfb9e9c&f=3d16c2a83d0930a23cee0c96#main_banner

Bu linkten launcheri indir.Sorunun düzelecek.

Alıntıları Göster
    gosp çarın güzelde hoş olmayan havalarını sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqahmetqq

gosp çarın güzelde hoş olmayan havalarını sevmiyorum.

Alıntıları Göster
    valla bende çok sallamıyorum ne düşündüğünü
  • quote:

valla bende çok sallamıyorum ne düşündüğünü

Alıntıları Göster
    launcher tamamda peki pc'de eskisi silindiyse
  • quote:

launcher tamamda peki pc'de eskisi silindiyse

Alıntıları Göster
    gosp ben lejyoner belki hatırlarsın

Pharoahmon unda stat resmini koyarmısın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.