Şimdi Ara

.deb dosyasını nasıl yükleyebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ios 4.0.1 imi taze jailbreakledim. çok başarılı. bir sorunla karşılaşmadım. yalnız daha önceki sistemimde kullandığım bi programı (grooveshark) yeni yukledigim cydia da bulamadım. net den .deb dosyasını buşlup indirdim. sizden istediğim yardım, bu dosyayı iphone da nereye yükleyip nasıl sisteme yükleme yapabilirim; bilgisi olan var mı?

• Bende bu soruya cevap arıyorum sanırım cydia dan kalktı grooveshark..
  • quote:

Orijinalden alıntı: charmacomma

ios 4.0.1 imi taze jailbreakledim. çok başarılı. bir sorunla karşılaşmadım. yalnız daha önceki sistemimde kullandığım bi programı (grooveshark) yeni yukledigim cydia da bulamadım. net den .deb dosyasını buşlup indirdim. sizden istediğim yardım, bu dosyayı iphone da nereye yükleyip nasıl sisteme yükleme yapabilirim; bilgisi olan var mı?

pm den msn adresini gönder anlatıyım
  • uzantısını .ipa diye değiştircektin sanırsam
  • bunun bi kaç yöntemi var .. ben bi tanesini anlatayım size..

cihazınızda var/root/media dizinine önce "Cydia" adlı bi klasör oluşturun daha sonra oluşturduğunuz "Cydia" adlı klasörün içinde "AutoInstall" klasörü oluşturun .. deb dosyasını bu klasörün içine atın. reboot ve respring yapın uygulama yüklenmiş olacaktır.

alıntıdır..

diğer yöntemler ve bu yöntemin resimli anlatımının bulunduğu link :

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/15459-tum-uygulama-yukleme-yontemleri.html#post100359

• bu siteden kendi cydia reponuzu yaparsınız ve deb dosyasını yüklersiniz bu şekilde cydia dan yüklersiniz programlarınızı.

http://www.myrepospace.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

Orijinalden alıntı: charmacomma

ios 4.0.1 imi taze jailbreakledim. çok başarılı. bir sorunla karşılaşmadım. yalnız daha önceki sistemimde kullandığım bi programı (grooveshark) yeni yukledigim cydia da bulamadım. net den .deb dosyasını buşlup indirdim. sizden istediğim yardım, bu dosyayı iphone da nereye yükleyip nasıl sisteme yükleme yapabilirim; bilgisi olan var mı?

pm den msn adresini gönder anlatıyım

neden buradan anlatmıyorsunda forumun amacının dışına çıkıyorsun? anlat bizde öğrenelim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.