Şimdi Ara

::: DELL XPS-1330-RT73(BLACK) 13.3' (ALINDI !!!) :::: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
19.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mertcansenel

bu arada piliniz full iken kaç saat gidiyor ?

normal kullanimda , parlaklik orta seviyedeyken en fazla 2 saat 10 dakika gorebildim.
  • bende öyle biraz az geldi....
    evde iken pili çıkartıp sarjta kullanıyorum daha uzun ömürlü olsun diye...
  • ben normal kullanımda ölçmedim ama 4 5 saat gidiyor süper bir bilisayar ekran kalitesi. tasınabılırlık. oyun performansı kısacası üzerine pc tanımam.
    kim nederse desin. bir tek harddisc den gelen klik sesi olmasa sorun değil ama sanki ilerde sorun çıkacakmıs gıbıme geliyor.
    bu arada benım kı kırmızı.
    XPS
  • arkadaşlar benim bir sorum var bu bilgisayarda ki sim kart takma yerine sim kartı takıyorum ama nasıl kullanılacağını bir türlü sökemedim sizlerden kullanan var mı bu özelliği ya da bilen var mı? yardımcı olursanız sevınırım
  • Arkadaslar XPS m1330 kullanıcıları icin yeni forum actım isteyenler mesajlarına burda devam edebilir. boylece daha derli toplu bir forumumuz olmus olur ve yararlı bilgileri orada paylasabiliriz. Ben kendi adıma bildigim bazı ince noktaları aktardım ve gerekli olabilecegini dusundugum bazı dosyaların linklerini verdim..
    64 bit VISTA işletim sistemi icin butun suruculer (dell in sitesinde bulunmayan ekran, ethernet, parmak izi okuyucu driverları dahil),Windows XP 32 bit Driverları,XPS M1330 a format atarken karsılasacagınız olası MediaDirect 3.3 sorunlarını cozme,xps m1330 da MediaDirect e CODEC ve ALT YAZI ekleme vs....

katılmak isterseniz forumun linkini veriyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_20054574/tm.htm

• Dell XPS M 1330 modeli gerçekten çok çekici duruyor...
    Siteleri dolaştım aynı modellere çok farklı fiyatlat ve özellikler yazılabiliyor...

Özellikle ağırlığı çoğu sitede 1,8 kg deniliyor.
    Ama bu ay aldığım bir bilgisayar dergisinde 2,1 kg deniliyor. Acaba hangisi.
    Özellikle bu bilgisayarı alıp kullanan arkadaşlar bu konuda cevap yazarsa sevinirim.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Mavi -- 3 Ocak 2008; 0:14:42 >
  • Öncelikle Selamlar

Bende 1 hafta önce bu modelden aldım ama suan piyasada cok farklı modelleri var benim aldıgım üründe parmak izi okuyucu var bazı modellerine koymamıslar.

Cihazda gördüğüm eksikleri sizinle paylasmak istedim

Öncelikle işlemciden gelen ses.. Fazla rahatsız etmesede bir hata olarak görüyorum

İkincisi arkadasımızın da bahsettiği gibi denge problemi var sol kısımda bir dengesizlik var ama o kadar önemli bir sorun degil

Ve son olarak da ekran kartıwww.infronic.com a baktıgınız zaman özelliklerine 8600 ekran kartını yazmıslar fakat bu dogru degil 8400 ekran kartı kullanıyor ve orta seviye bir mobile ekran kartı daha iyi bir secim yapılabilirdi diye düşünüyorum.

Genel olarak Cihaz güzel Önerebilirim 9 cell batarya da olsaydı daha güzel olurdu ama saglık olsun :)

Resim isteyen ve sorusu olan arkadaslar varsa yardımcı olabilirim

Hem dell servisi hemde müşterisi olarak..

• Hocam biz yeni kulup kurduk linki assagıda bize orada yardımcı olsan daha iyi olur. Hem ben de bildigim herseyi ekledim belki size de yardımı dokunur.Bekleriz...

http://forum.donanimhaber.com/m_20054574/mpage_1/key_//tm.htm#20054574
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.