Şimdi Ara

::: DELL XPS-1330-RT73(BLACK) 13.3' (ALINDI !!!) :::: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
19.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadşlar bilgisayarın ısındığını söylediniz peki fan sesi yapıyormu çok benim şuan kullandığım laptop felaket fan sesi çıkarıyor ondan değiştirmek istiyorum özellikle... ve fan ne sıklıkla çalışıyor?
  • meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
    2180 e vatandan 5 ay taksitle aldım...
    şimdilik problemim yok diyebilirim
    bu arada benim model T7500 olanından
    vista da test yaptığımda 4 verdi
    sizinkiler ne kadar ?
  • 1530 modeli gelmedi mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: phyrox

Arkadşlar bilgisayarın ısındığını söylediniz peki fan sesi yapıyormu çok benim şuan kullandığım laptop felaket fan sesi çıkarıyor ondan değiştirmek istiyorum özellikle... ve fan ne sıklıkla çalışıyor?

Bilgisayarı alanlardan biri cevap verebilirse çok sevinirim Cuma ünü almayı düşünüyorum ve buna göre alıcam...?!?
  • phyrox
    yeni aldım 7500 modelini!
    her laptop ısınıyor elimi yakacak kadar değil :P
    bence simdilik bi problem yok.. ben menunum ...
  • Daima derim ve demegede devam edecegim, Elektronik isi tamamen sans .

Kendi Notebook 'umundan oldukca memnunum Ne bosu bosuna calisip beyin utuleyen bir fan sesi rahatsizligi nede isinma yapiyor allaha sukur. Alacaklara yukarda yazdiklarimi bir kere daha hatirlatip begendilerse XPS 1330' u almalarini tavsiye ediyorum gonul rahatligi ile ...
  • hayirli olsun guzel laptop. Ama oyun amacli bir laptopun ekrani neden 13.3 olur anlam veremedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

hayirli olsun guzel laptop. Ama oyun amacli bir laptopun ekrani neden 13.3 olur anlam veremedim.

Aslina bakarsaniz bu Notebook'u oyun icin aldiklarini sanmiyorum cogu arkadasin.
  • Cevaplar için teşekkürler... ben şahsen sadece oyun için almıyorum, oyunda oynarım tabi ama bilgisayarı bu aralar çok taşıdığım için bana gerekli bide fan sesi önemliydi bana "abi senin uçak kalkmaya başladı" diyorlardı :D (şimdiki bilgisayarım hakikaten öyle)
    Bence bilgisayarını hep yanında bulundurması gereken ve oyun çizim programları gibi yüksek ram / ekran kartı / işlemci ihtiyaı olan insanlar için güel bir seçenek olarak düşünüyorum... cevaplar için saolun yine cuma günü gönül rahatlığıyla alabilirim :)
  • herkese selam
    ben de dün xps 13" aldım.vatan da %15 indirim var.almaya niyeti olanlara kaçırmayın derim.hem fiyat çok iyi hem cihaz bu parayı hak ediyor.olumsuz yazan arkadaşların abarttığını düşünüyorum.benden xps için + puan...
  • Merhaba, ben ram i 4GB a yükseltmeyi planlıyorum. m1330 sahibi arkadaşlarımın hiç biri Vista 64 bit kullanıyorlar mı acaba? 32 bit işletim sistemlerinde 4GB ram daha düşük görünüyormuş. 3120MB gibi bir değer.

Bilgi için:http://support.microsoft.com/kb/929605

2GB ram benim kullanımıma göre az geliyor. Yapmış iken tam yükseltme yapip, 4GB ile Vista Ultimate 64 bit e geçmek istiyorum. En sık rastlanan problemler driver problemleri. Dell in sitesinde x64 driverları var gibi ama kullanan birinden deneyimlerini öğrenmek daha iyi olacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trineux -- 26 Aralık 2007; 17:52:48 >
  • arkadaslar ben bu recovery klasörünü dvdye atamıyorum.vista harddiski 2 ye ayırmaya izin veriyo benimkinin 10 gb ını ayırıp içine recovery atmışlar.simdi mecburen bütün yüklediğim seyleri windowsla aynı diske atıyorum.ileride bi sorun cıkıp format atarsam bütün bilgilerim gidicek.ne yapmam gerekiyo.recoveryi dvdye atsam o bölümü silip diski eşit bölebilirim.ama atamıyorum dvdye.dvd writer da sorunum yok.
  • laptop da mouse *yönnettigimiz yerin her iki yanına dokundugumda elk. carpamsı gibi ama degil titreme gibi ama titreme degil gibi bişey var...
    sizinkinde var mı ?
  • +1

Aynen bende de var bu ama beni cok etkilemiyor simdiye kadar birsey carpmadı

quote:

Orjinalden alıntı: mertcansenel

laptop da mouse *yönnettigimiz yerin her iki yanına dokundugumda elk. carpamsı gibi ama degil titreme gibi ama titreme degil gibi bişey var...
    sizinkinde var mı ?
  • Ben 1330 T7500 u aldıgımdan beri 7 gun gecti anlatıldıgı gibibuyuk bir problem ile karsilasmadım.

Acıkcası bu indirimlerin hicbirine de denk gelemedim. ancak tax free ile aldım. Bir haftasonra disari cikiyorum %12 geri alacagim. Bence gayet iyi ve kullanıslı ancak soylenenlerden

cd giris ve cıkıslarda soylenen gibi bir ses var beni rahatsız etmiyor ama bazı arkadaslar bundan sikayetciler

arada bir hdd den click sesi gibi bir ses geliyor. Beni cok fazla etkilemiyor.

fingerprint ve kumanda ozellikleri cok iyi

wireless da bende hic kesintiye ugramadı.

Laptopu ankaradan aldım. Ozel olarak getirttim. Teknosa da kalmamıstı, Bimeksten alabildim.

Bu bimeksten aldıgım 2. laptop bir sıkıntı yasamadım simdiye kadar.

Bu arada arka kısımda kapalı bilgisayarin pil seviyesini olcen gostrgesi de cok hosuma gitti.

Almak isteyen arkadaslara bu fiyata bu ozellikler ve bu agırlıgı kesinlikle oneriyorum

• sulker :
    Bu arada arka kısımda kapalı bilgisayarin pil seviyesini olcen gostrgesi de cok hosuma gitti.
    demişşisin tam olarak nerde ?
  • quote:

sulker :
    demişşisin tam olarak nerde ?

pilin uzerindeki simgeye basin, asagidaki gibi seviye isiklari yanacaktir.

::: DELL XPS-1330-RT73(BLACK) 13.3' (ALINDI !!!) ::::
  • ok...
    tsk.
  • bu arada piliniz full iken kaç saat gidiyor ?
  • Darkhardware'de de yazmistim, su ana kadar kullandigim en sorunlu XPS serisi oldu benim icin. Turkiye'deki modelleri bilmiyorum fakat beni vazgecirdi kendisinden. Cok erken surulmus bir model diyorum, daha fazla kontrolden gecip surulmeliydi.

Harddiskten gelen dediginiz ses, (klik sesinden bahsetmiyorum) "CPU whine"dir, dell customer care surekli intel C2D islemcileri suclarken, diger C2D islemcili hicbir bilgisayarimda bu sorunlari yasamadim. Isteyenler m1330 and Cpu Whine olarak google da aratma yaparsa goreceklerdir sorunlari.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.