Şimdi Ara

Deneme Kapsül gibi şeyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben deneme, kapsül tarzı bir şeyler almak istiyorum. matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji için. kapsül ve normal deneme seti olarak önerdiğiniz yayınlar var mı? kullandım memnunum dediğiniz şeyler ya da. paylaşırsanız çok güzel olur, teşekkürler. bir de kapsül alırsam deneme almaya gerek olmaz diye düşünüyorum doğru mudur?

• up
  • Fem geometri 25 li , ciddi anlamda beğendim
    Matematikte aynı sekilde tavsiye ederim

Kapsül bunlar zaten deneme alma bence , hızlı bitirme planın varsa benim gibi 1 er 2 ser kapsül daha çözebilirsin farklı yayının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FEELMYBULLETINSIDE -- 19 Mayıs 2013; 15:02:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim, arkadaşın elinde görmüştüm onları beğenmediğini söyledi. ben de onları almayı düşünüyordum, buraya da bi sorayım daha objektif yanıt alırım diye düşündüm alayım olmazsa onları. elimde kapsül olarak sadece fen bilimleri geometri var, o yüzden geometri kapsülü almayı düşünmüyorum aslında. diğerlerini de fem alayım o zaman.
  • Karekök ün ders denemeleri çözümlü iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicaninthemorning

teşekkür ederim, arkadaşın elinde görmüştüm onları beğenmediğini söyledi. ben de onları almayı düşünüyordum, buraya da bi sorayım daha objektif yanıt alırım diye düşündüm alayım olmazsa onları. elimde kapsül olarak sadece fen bilimleri geometri var, o yüzden geometri kapsülü almayı düşünmüyorum aslında. diğerlerini de fem alayım o zaman.

Kisiden kisiye göre değişir tabi seviye meselesi arkadasın zorlanmadiysa sevmez ama hocalarda tavsiye etti kaliteli ve zaman alan sorular olduğunu düşünüyorum sen bilirsin yinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende femin bazı kitapları var soru bankası olarak gayet güzel soruları var. o bakımdan ben iyi olduğunu düşünüyorum aslında. arkadaşın puanları benden düşüktür ama sınıf ortamında iyi performansı var, sözüne güvenilebilir ama ben kolay olacağını düşünmüyorum, sınava uygun düzeydedir soruları bence.
    fem malum tayfadan bi yayın olduğundan daha cazip ama karekökün çözümlü olması çok iyiymiş. dersanede herkes heyetli olunca soru soramamaya başladım ama karekökün lys matematik kitabı bana oldukça gereksiz işlem içeren ve zor gelmişti. ara sınıfın birinde fiziğini almıştım o da kolaydı. çok sıcak gelmiyor o yüzden. o zaman karekök ya da fem arasında tercih yapayım. o da benim gibi kararsız biri için açmaz :D çok teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.