Şimdi Ara

Dershaneye gitmeyeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    fen bilimleri dershanesine gitmiştim temelo orda aldım
    sizce temel varken dershaneye gitmek doğru mudur benim son şansım olduğu için tembellik de yapmìyorum.Vallahi zaten 2011de ygs sonrası dershaneye ugramamıStım
    hedef tıp (ilk 4000)

2011 sonucu 12k Bezmi Alem diş terkim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihaveaquestion -- 7 Temmuz 2012; 17:13:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• temel varsa gerek yok o kadar ama denemelere girmek ve sorularını çözdürmek için bi dershaneyle anlaşabilirsin sana tavsiyem zaman denemelerine muhakkak gir zamana her gidişimde içimde bi heyecan bi kıpırtı olurdu denemenin kalitesinden midir nedir ?
  • bende gitmicem. dersane sınavlarına falan girerim.idmanlıyız zaten ben konya sabaha(fem) gitmiştim 3 sene ki aklıma tüküreyim 3 sene aynı hatayı yapar mı bi insan hala hocalarının ders kalitesi aklıma geldikçe baygınlık geçiriyorum ödg olacaktık sözde öyle dersane olacagına hiç olmasın. bakalop biz çalışalım da hoca dersane olayı kendini bilen için hikaye hayırlısı
  • En iyisini yapmışsın. Hatta sınava ilk girecekler için bile önermem. Kaynaklarını alsınlar. Birde biraz araştırıp iyi bir özel hoca tutsunlar çok daha yararlı olur. Hemde maddi açıdan daha uygun bir fiyata gelir. Tabi bu kişisel görüşüm.
  • lys ve lgs'de bilgiden önce taktik gerektirir. hangi sorular yararlıdır veya hangi sıralama ile cevaplanırsa, süreyi verimli kullanabilirsin, bunları bilmelisiniz. mesela kolay soruları önceliğe alıp, zor soruları sonra cevaplamak, zaman kullanımı açısından daha iyidir. ben hava sıcaklığında daha az etkilenmek için, her sınavdan 1 gün önce, saçlarımı kestirirdim. sizde kendi taktiklerinizi geliştirmelisiniz.
  • katılıyorum dershaneye verecegın 2000 i yıl ıcerısınde hafta sonrarı gezerek yersın yeterkı psıkolojin saglam olsun en mantıklısı senın yaptıgındır
  • bende bu sene mezuna kaldım.dershaneye gittim ama bir faydasını görmedim.dershane zaman kaybı olmayabilir bazıları için ama yavaşlattıgı kesin hedefi olan ögrenciyi
  • Dişi niye bıraktın?

• Hocam boşver biz gittik de ne faydasını gördük haftaiçi 3 tane bire bir alacaksın mesela surat yapılıyor falan..Cidden boşver hocam sorularını burdan sorarsın denemeni de kendin alır çözersin dershane parasını da yersin gerek yok.
  • Hocam bence gitme.Temelin varmış zaten dershane zaman kaybı.Temeli olan adama dershanenin tek yararı denemeler ve çözemediğin sorular.Denemelere dershane ile anlaşarak girebilirsin.Çözemediğin sorularıda burada veya yakınlarına sorarak halledebilirsin.Hakkında hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |ant

Dişi niye bıraktın?

???
    önemli
  • bende dersaneye gitmedim ve mf3 te 17800 mf 4 18500 oldum ama benım senınkı gıbı oyle ilk onbin hedefim yoktu eger kararlı bir sekilde calısırsan kazanırsın ben soyle yapıyodum dersten cıkıp yemegimi yiyor sonra kutupaneye gidiyordum bence sende oyle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakashi hatake

bende dersaneye gitmedim ve mf3 te 17800 mf 4 18500 oldum ama benım senınkı gıbı oyle ilk onbin hedefim yoktu eger kararlı bir sekilde calısırsan kazanırsın ben soyle yapıyodum dersten cıkıp yemegimi yiyor sonra kutupaneye gidiyordum bence sende oyle yap

tercih yapacak mısın?

• evet yapacagım iki tercih 1 itü insaat 2 yıldız insaat ama itü sakat forum 14 k lü bide o 14 klüler itü insaat istiyor insallah onlar yazarlarda itü insaattaki önceki tercihlerine yerlesirler takılırlar
  • up
  • dershane bencede zaman kaybı ona vercen paraya zorlandgn ders varsa hoca tutarsın o şekil daha iyi olur
  • Bence dershane zaman kaybı . Zaten temelin varmış , çözemediğin sorular için özel ders alırsan daha iyi olur bence ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weburhan -- 30 Temmuz 2012; 16:22:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.