Şimdi Ara

DH okul hayatim bitebilir akil lazim!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben ozel bir universitede okuyorum hazirlik sinifindayim okudugum okulun hazirligi cok zor ve gecen gun oldugum buyuk sinav kotu gecti eger o bu sinavdan kalirasam yazin okula gitmem gerekicek ve de bunun icin 3bin TL odemek zorunda kalicam aileme bu ucreti odetmek istemiyorum zaten fazlasiyla yuk oluyorum hem durumlar bu aralar biraz sikintili sizce bu parayi nasil bulurum ogrenci kredisi falan cekebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan deterjan -- 12 Nisan 2012; 2:21:46 >

• Yok mu bu konuda fikir verecek olan
  • vakıf üniversitesine gidip yaz okuluna kalmayan ögrenci çok az busene yaz okula kalırsan otur dogru duzgun ders çalış bunun tek çözümü bu kredi falan ugraşma bunlarla boş yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: enescakillii

vakıf üniversitesine gidip yaz okuluna kalmayan ögrenci çok az busene yaz okula kalırsan otur dogru duzgun ders çalış bunun tek çözümü bu kredi falan ugraşma bunlarla boş yere

Hocam yani babam hem ozele yolladi hemde kaldigim icin para vermesi bana vicdan azabi verir o zaman snde adam gibi calissaydin diyosun icinden ama sifirdan basladim yapabildigim bu.İmsi kredi cekip ise baslayinca odeme islemi varmis yapamaz miyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.