Şimdi Ara

Diablo 3 Vardiyasına Varmısın (Hesap Kullanım Dışı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler cevaplarınız için.Değişiklik olursa beklemedeyim.

Bu arada eğer fazla key'i olup da hiç kullanmayan ya da kullanmadığı saatlerde verebilecek arkadaşlar varsa tonimotto'ya verebilirler hesabı(o da düzenleme vaktini bulabilirse tabi.)

Ayrıca mevcut paylaşımı suistimal eden arkadaşı(arkadaşları) da hakkımızı yediği için kınıyorum.Bazı arkadaşlarımız fedakarlık yaparken,bazılarının da çakallık peşinde koşması çok acı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRAZY Hero -- 15 Nisan 2012; 13:03:17 >
  • Hocam hayırdır, sorun neyle ilgili anlamadım. Benim yapabileceğim bişey var mı diyecem ama bütün bilgiler sizde zaten. Sorun serverlarla mı ilgili?
  • Hesap kullanılamıyor şu an.Sanırım birileri şifreyi değiştirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRAZY Hero

Hesap kullanılamıyor şu an.Sanırım birileri şifreyi değiştirdi.

Şifre değiştirmek için, gizli cevabın gerektiğini sanıyordum ama gerekmiyormuş... E-mail ve şifreyi bilenin, direk şifre değiştirebilmesi saçma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Orijinalden alıntı: CRAZY Hero

Hesap kullanılamıyor şu an.Sanırım birileri şifreyi değiştirdi.

Şifre değiştirmek için, gizli cevabın gerektiğini sanıyordum ama gerekmiyormuş... E-mail ve şifreyi bilenin, direk şifre değiştirebilmesi saçma...

Hesapta belirtilen mail adresine girmeyi denedim onada girilmiyor login yaptığımız hesaba. Eğer dediğiniz gibi direk değiştirilmiş ise ve bu suistimal dahilinde olmuş ise ne kadar sövsem azdır.Ulan zaten belirli lvl sanırı var yerler mekanlar aynı neyin peşindeler anlayamadım gitti...
  • Eğer suistimal varsa,pazar gününden önce hesabı kullananlar şüpheli durumda.Gelip açıklama yaparlarsa durumla ilgili güzel olur.
  • Haftaici herhangi bir gun saat 23den sonrasina talibim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar84

Haftaici herhangi bir gun saat 23den sonrasina talibim...

Başlıkta yazıyor,hesap kullanım dışı.
  • Hangi kullanıcıdan sonra hesap kullanılamaz hale geldi?
  • Benim bildiğim mnf.trb bilgileri almasına rağmen kullanamadı.ondan öncesinde artık ne olduysa oldu.
    Kimseyi de zan altında bırakmak istemiyorum.Ama herkesin faydalanacağı bir oluşum 2. kez sekteye uğradı.
  • Ayıp gerçekten.Arkadaşlar o kadar fedakarlık yaptılar ilgilendiler,2. kez oynamak için can atıyordum...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 16 Nisan 2012; 12:19:45 >
  • email'in şifresini nerden bulmuşlar da değiştirmişler ?
  • Bir arkadaşımız PARA ÖDEYEREK SATIN ALDIĞI beta hesabını bi süre oynayıp, oynamayan arkadaşların faydalanması için çekiliş yapmış, bir arkadaşımız kazanmış. Kazanan arkadaş kafa yormayıp sadece kendi oynamak yerine vakit ayırıp uğraşıp, oynamayan arkadaşların betayı denemesi için paylaşıma açmış. Sonuçta nasıl olduysa hesap kullanılmaz hale gelmiş. Şurda oyunun çıkmasına bir ay kalmış. Paylaşım yapan arkadaşlar sayesinde herkes deneme şansı bulurken, nasıl bir düşünce ile bunun yapıldığını anlamak güç. Gerçekten yazık.
  • Blackworms TheExecutioner Fasttimes87 SuRmert Yûiji Manatox celtic_frost GoStoP

Yukarıda adı olan arkadaşlar burada bildiklerini paylaşırlarsa hepimiz adına iyi olacak.Suçlama adına değil ama,sorunun suistimal mi yoksa başka bir şey mi olduğunu anlamak için en iyi seçenek bu.

Özellikle tonimotto'ya ve Bögüalp'e çok ayıp oldu çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRAZY Hero -- 16 Nisan 2012; 23:37:52 >
  • Sayfaya atılan msjlarda go stop'a kadar bi sorun yok herkes teşekkür etmiş pm attığını bildirmiş.Go stop girerse ona sormak lazım o anlatır sıkıntıyı.
  • Pazar gününden önce kullanan-namayan biri olarak açıklama yapayım.Ben aldım keyi Blackworms adlı arkadaştan tam zamanında fakat oyun çalışmadı sürekli Error 740 hatası verdi.Ve yapamayıncada uğraşmadım,1:30 saat öncedende fazladan oynasın iyiliğimiz dokunsun diye Fasttimes87 arkadaşımıza gönderdim.İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahatma Gandhi -- 16 Nisan 2012; 13:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExecutioner

Pazar gününden önce kullanan-namayan biri olarak açıklama yapayım.Ben aldım keyi Blackworms adlı arkadaştan tam zamanında fakat oyun çalışmadı sürekli Error 740 hatası verdi.Ve yapamayıncada uğraşmadım,1:30 saat öncedende fazladan oynasın iyiliğimiz dokunsun diye Fasttimes87 arkadaşımıza gönderdim.İyi günler.

evet arkadaş sağolsun erkenden yollamıştı şifreyi.ben dışardan gelip oyuna tam vaktinde girdim.Daha sonra surmert arkadaşımıza mail ve şifreyi yolladım.Oyundan da sürem dolmadan 5 dk önce çkacağımı söyledim.Bu arada ben oyundayken oyun atıyordu beni ara sıra.Tekrar girmek istediğimde de mail ve şifreyi girdiğimde de kabul etmiyordu.Sonra düzeldi ve süremi tamamladım...

• Bögüalp,acaba acoount recovery yapabilir misin?
    Mailin şifresiyle battlenet hesabının şifresi aynı değilse,maile nasıl girilmiyor anlamadım.
  • Umarım yapan bulunur ve account geri alınabilinir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.