Şimdi Ara

Digiturk IQ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
7.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lene

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

quote:

arkadaşlar...digitürk IQ şebekesinin üzerinden makinalarınızdan youtube...facebook...twitter...google... internet sitelerine sağlıklı şekilde giriş sağlayabiliyormusunuz?...merak ediyorum forumdaşlarım...

Pekte verimli çalıştığı söylenmez. Ben memnun kalmadım. Bu uygulamalar en iyi pc de oluyor.

arkadaşım...digitürk iq şebekesinin seçip izlemek hizmetindeki filimlerin cinsellik sahneleri sansürleniyormu?...erotik yapımlar yayınlanıyormu?...merak ediyorum forumdaşım...

Dosttum senin şu merağın beni öldürecek yahu evet maalesef sansür var IQ da. Seç izlede yetişkin paket var içinde baya erotik filmler var hepside penthouse yapımı. Sd maalesef filmler.

arkadaşım...digitürk moviemax paketindeki özel şifreli filim kanalları erotik sansürü yapmıyor...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar...digitürk IQ şebekesinin üzerinden makinalarınızdan youtube...facebook...twitter...google... internet sitelerine sağlıklı şekilde giriş sağlayabiliyormusunuz?...merak ediyorum forumdaşlarım...

Pekte verimli çalıştığı söylenmez. Ben memnun kalmadım. Bu uygulamalar en iyi pc de oluyor.

arkadaşım...digitürk iq şebekesinin seçip izlemek hizmetindeki filimlerin cinsellik sahneleri sansürleniyormu?...erotik yapımlar yayınlanıyormu?...merak ediyorum forumdaşım...

Dosttum senin şu merağın beni öldürecek yahu evet maalesef sansür var IQ da. Seç izlede yetişkin paket var içinde baya erotik filmler var hepside penthouse yapımı. Sd maalesef filmler.

arkadaşım...digitürk moviemax paketindeki özel şifreli filim kanalları erotik sansürü yapmıyor...

Valla ben sansürsüzüne rastlamadım. tAbii sen daha iyi bilin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla ben sansürsüzüne rastlamadım. tAbii sen daha iyi bilin

arkadaşım...digitürk şebekesindeki moviemax paketine bayılıyorum...
  • Digiturk'ü yeni aldım, Digiturk+TTNET kampanyası dahilinde. Kutum digiturk iq(sadece iq). Herhangi bir ücret ödeyecek miyim kutuya? Digiturk'e sorduğumda 4 tl hd yayın ücreti alacağız dediler. Herhalde daha fazla bir ücret alınmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarusta -- 26 Eylül 2013; 14:01:49 >
  • arkadaşlar digi plus kullanıyorum bu IQ alırsam kendim kullanabilir miyim sınırsız internetim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

arkadaşlar digi plus kullanıyorum bu IQ alırsam kendim kullanabilir miyim sınırsız internetim var

Kutunun arkasına ethernet kablosunu takmanız yeterli.

Paketleriniz dahilinde içerikleri ücretsiz izlersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

quote:

Orijinalden alıntı: máwci

arkadaşlar digi plus kullanıyorum bu IQ alırsam kendim kullanabilir miyim sınırsız internetim var

Kutunun arkasına ethernet kablosunu takmanız yeterli.

Paketleriniz dahilinde içerikleri ücretsiz izlersiniz.

saol hocam elimdeki eski dt plus kutuyla nasıl değişim yapabilirm acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.