Şimdi Ara

Digiturk IQ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
7.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 senedir 9102 hd kutuyu kullanıyoruz ve gerek sd gerek de hd yayınlar için memnun olduğumuzu söyleyebilirim.

Fakat IQ ile birlikte sıkıntı olmaya başladı. Kullanmak neredeyse işkence, çok yavaş ve sürekli fişten çıkartıp takmak gerekiyor IQ'da bir şeyler izlemek için.

Değiştirmeye karar verdim de 9103 mü yoksa humax 9503 mü hem hd hem de IQ konusunda daha iyi karar veremedim.

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Düzenleme: Uydu alıcımı 9503 ile değiştirdim ve her açıdan 9503'ün daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Siz de digiturk iq ile ilgili görüş ve sorunlarınızı bu başlık altında paylaşabilir, yardım alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshysteria -- 17 Kasım 2012; 17:54:16 >
  • Aynı şeyi ben soracaktım. Görüntü kalitesi çok güzel fakat iq kullanmak tam bir işkence. İşlemi bazen 10 sn sonra algılıyor. Humax kullananlar bi fikrini beyan etsin arkadaşlar. İq menü işlem hızı nasıl?
  • Yok mu tavsiye arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Yok mu tavsiye arkadaşlar
    Sanırım kimse iq kullanmıyor. Ben bayramdan sonra kutuyu humax 9503 ile değiştireceğim.

İzlemlerin sonucunu yazarım.
  • Eyvallah kardeş sana zahmet bi bak yazıver buraya
  • Bende Humax 9503HD var ve IQ servisini kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Kardeş menüler arası geçiş nasıl bende bazen 10 sn sürüyor
  • quote:

Kardeş menüler arası geçiş nasıl bende bazen 10 sn sürüyor
    Oldukça yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Oldukça yavaş

Alıntıları Göster
    kesinlikle humax 9503 alınız. ıq da bir numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

kesinlikle humax 9503 alınız. ıq da bir numara

Alıntıları Göster
    Digiturk iq ücretli mi?
  • quote:

Digiturk iq ücretli mi?

Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthz

quote:

Digiturk iq ücretli mi?

Hayır.

bana bugün paketime ilave + 3 tl dediler ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaduvar

quote:

quote:

Digiturk iq ücretli mi?

Hayır.

ben IQ portal kullanıyorum ve herhangi bir ücret ödemiyorum. Faturalarımı da inceledim öyle bir bedel görünmüyor, bilgine.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaduvar

quote:

quote:

Digiturk iq ücretli mi?

Hayır.

ben IQ portal kullanıyorum ve herhangi bir ücret ödemiyorum. Faturalarımı da inceledim öyle bir bedel görünmüyor, bilgine.

anladım tutturabildiğine gidiyor düzen işte
  • Bende de ücretsiz arkadaşlar bu digitürkte ticaret ahlaki yok
  • quote:

Bende de ücretsiz arkadaşlar bu digitürkte ticaret ahlaki yok
    Bende humax 9503 ile IQ kullanıyorum herhangi bir ücret istemediler ve görüntü kalitesi olsun hız olsun maşallahı var gayet başarılı ve güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: host_win

Bende humax 9503 ile IQ kullanıyorum herhangi bir ücret istemediler ve görüntü kalitesi olsun hız olsun maşallahı var gayet başarılı ve güzel...

arkadaşım...digitürk IQ üzerindeki seçip izlenilen filimlerinde sansür yapıyorlarmı?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

arkadaşım...digitürk IQ üzerindeki seçip izlenilen filimlerinde sansür yapıyorlarmı?...

Alıntıları Göster
    Digiturk IQ'yu paketiniz dahilinde ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Yani film paketiniz varsa filmleri izlersiniz, dizi paketiniz yoksa dizileri izleyemezsiniz. (Yabancı diziler)
  • quote:

quote:

evet izin verilmiyor kendi paketiniz dahilindeki film dizi yada belgeseller ücretsiz. Eğer sizin film paketi üyeliğiniz varsa filmlerde ücretsiz yok ise ozaman film paketine üye olmanızı istiyorlar...
  • quote:

quote:

quote:

evet izin verilmiyor kendi paketiniz dahilindeki film dizi yada belgeseller ücretsiz. Eğer sizin film paketi üyeliğiniz varsa filmlerde ücretsiz yok ise ozaman film paketine üye olmanızı istiyorlar...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar...digitürk IQ şebekesindeki seçip izlemek hizmetinde kaliteli ve orijinaline sadık kalınıp kesintisiz filimler gösterime giriyormu?...merak ediyorum...bilgilerinizle aydınlatırsanız sevinirim...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.