Şimdi Ara

Dikkat edilmesi gereken kadınlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle belirtmek isterim ki bu konu kadınları aşağılama veya onları yaftalama konusu değildir.

Bakir olsun veya olmasın her erkek geçmişi temiz bir kadınla evlenmek ister. Bu konuda kadınların tercih ve tutumlarına göre bir takım varsayımlarda bulunacağız.

Bunlar sadece varsayımlardır. Bütün kadınlar böyledir gibi bir iddia söz konusu değildir.

Tattoo/Dövmesi olan kadınlar

Dövme kadınların için bir güç gösterisi, aykırılık sembolüdür.

Boyutu ne olursa olsun tehlike arz eder.

Boyutu, sayısı ve yapıldığı bölgeye göre bu tehlikenin oranı giderek artar.

Sigara, Alkol, Uyuşturucu kullanan kadınlar

Sigara kullananlar en düşük tehlike arz edenlerdir ama yine de dikkatli olmakta fayda var.

Alkol tüketen kadın zevk veren bir günahı işlemiştir. Diğer zevk veren günahları işlemesi de yüksek ihtimaldir.

Uyuşturucu kullananı konuşmaya gerek yok zaten. Geçmişi temiz de olsa uzak durulması gereken kadınlardır.

Piercing'i olan kadınlar

Bu da dövmeyle hemen hemen aynı maktıkta.

Renki ve uzun tırnaklı kadınlar

Evet, gözlemlerime göre bu kadınların bir ilişki yaşamış olma ihtimalleri yüksek. Özellikle koyu renkli oje kullanan kadınlara daha dikkat etmek gerekir.

Renkli saçlı kadınlar

Özellikle mavi, yeşil gibi çok absürt renk kullan kadınların bir ilişki yaşamış olma ihtimalleri yüksektir. Uzak durun.

Küfürlü, argolu konuşan kadınlar

Akıllarınca sert kadın imajı yaratmaya çalışıyorlar. Bir kadında tek başına pek olmayan özellik. Genellikle başka maddelerden de vardır bu kadınlarda.

Örneğin küfür eden kadınlar büyük ihtimal sigara da içiyordur gibi. Geçmişi temiz olsa bile uzak durulmasında fayda var.

Modern tesettürlü kadınlar

Son zamanlarda sayıları artan ve büyük bir çoğunluğu tesettürü kendini kamufle etmek için kullanan kadınlardır. Tehlikelidirler, uzak durun.

Şehir dışında üniversite okumuş kadınlar

Adı sanı duyulmamış bir üniversitenin abuk sabuk bölümünde okuyan kadınlar büyük bir kısmı oraya okumaktan ziyade eğlenmek için gitmiştir. Kesinlikle uzak durulmasında fayda var.

Erasmus yapan kadınlar

Yani bunu kestirmesi biraz güç. Ama hayatında belkide ilk ve son kez bir yabancıyla birlikte olma fırsatını değerlendirmek isteyenler olacaktır. Dikkatli olmakta fayda var.

Geçmişinde uzun süreli ilişkisi olmuş kadınlar

En ideali daha önce sevgilisi olmayan kadınlar ama bu devirde zor. İlişki süresi uzadıkça paylaşılanların sayısı da artar. Aklının bir köşesinde de o kişi hep olur.

Hiç macera aramaya gerek yok. Uzak durmak en iyisi.

Çok takipçili sosyal medya hesapları olan kadınlar

Bir insanın çevresindeki insan sayısı az çok bellidir. Belli bir rakamın üzerinde takipçi sayısı olan kadınların amacı farklıdır. Uzak durun.

Feminist kadınlar

Erkolar kapatılsın diye sağda solda erkeklere sallayan bu kadınlar zamanında erkekler tarafından kullan at yapılmış kadınlar oluyor genellikle. Kesinlikle uzak durun.

Topuklu ayakkabı giyen kadınlar

Boyu 1.65'in altında olanlar uzun görünmek için giyiyor olabilir ama üstünde olanların giymesi için bir neden yoktur.

Topuklu ayakkabı kadın vücudunun daha seksi bir hal almasını sağlar. O yüzden bu kadınlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Eee kardeşim hiç mi düzgün kadın yok ne yapalım bekar mı kalalım hep?

-Var tabii ki. Çok düzgün karakterli bir çok kadın var. Ben işte o kadınlarla birlikte olun diye yaptım bu değerlendirmeyi.

Bu kadınların çoğu size gençliğinizde hiç yüz vermemiş, nerde it kopuk var onların peşinden koşup gününü gün etmiş.

Gençliğiniz en güzel yıllarını yalnız geçirmek zorunda kaldınız.

Gençliğinde her haltı yiyip 30'lu yaşlarına geldiğinde apar topar koca arayan bu kadınlar yerine sizi gerçekten hakeden kadınlarla birlikte olun.

Bu konuyu iffetini korumuş erkekler için açtım. Her haltı yemiş erkeklerin layık olduğu kadınlar bu kadınlardır.

Bu konunun hiçbir bilimsel karşılığı yoktur. Tamamen kişisel gözleme dayalı varsayımlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 23 Mayıs 2024; 19:10:10 >

• işe ilk başladığımda minyon tipli bi kız vardı yeni başlayanlardan. ben mühendis o tekniker olduğundan direk yakın arkadaş çevremde olmamıştı (farklı iş yapıyoz sonuçta) kız gene bizim müdürlükten bi teknikerle sevgili oldu ve kısa süre sonra düğünlerine gittim ben. iyi ki gitmişim dedim çünkü işyerinden gelen olmamış, neyse ben altın takacam, kuyrukta sıra bana gelince bu kız benim tek geldiğimi görünce yüksek sesle: "aaay canım yazııııık bide düğüne gelmiiiş" dedi bana bakarak, herkesin içinde, herkes duyuyo.

çok ilginç bi laf. bana niye yazık? kız çirkin falan değil hatta Türkiye standartlarında güzel denecek bi kız (tesettürlü) ben ufak tefek, kısa boylu, mülayim tipli biriyim. bilmiyom artık kız benim onu arzuladığımı falan mı zannetti. halbuki kız benim zerre kadar umrumda bile değil. evlendiği kişi de sevdiğim biridir, ikisi de iş arkadaşım sayılır, kendi isteğimle düğünlerine gittim işte, zaten bütün iş arkadaşlarımızın düğünlerine gittik. kimse yazık demedi suratımıza.

neyse kısa süre sonra bunlar baya kavgalı boşandılar. bu kız sosyal medyada agresif özlü sözler paylaşıyo sürekli. bi afra bi tafra. kız senelerce evlenmedi. boşandıkları zaman bu kız farklı bi birime geçmişti ve görmüyodum. sonra bizim oraya geri döndü, gene görmeye başladım. bi baktım kız bana yürüyo. hergün masama geliyo, kendi selam veriyo, muhabbet açıyo. normalde ben ona hiç selam vermiyodum yani sadece günaydın-iyi akşamlar o kadar.

eyvah dedim, hemen diğer ofise gitmeye başladım. bi süre az gittim ana ofise. sonra baktım kız kesti muhabbeti, kurtuldum.

gerçekten Türkiye inanılmaz bi yer. yahu sen kaç sene önce boşanmış kızsın, yaşın olmuş bilmemkaç, boşandığından beri ne ben sana yürümüşüm ne sen bana, napıyim bunca sene sonra ben seni. evlenecek olsam gider senden çok daha genç ve evlilik geçirmemiş kızla evlenirim.

kız muhtemelen bu geçen yıllarda 100 tane erkekle tanışmıştır. beni muhtemelen Z planının da Z'sinde tutuyo. bilmiyom artık bana yürüyünce benim atlayacağımı mı sandı. halbuki ben kızın genç haline bile umursamıyodum.
  • Camsız kask takan kızlar çok fena hocam
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

O kadar emek var. +Rep'imi isterim.

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Verdim gitti hocam sizde çok bilgili birisiniz
  • Başbilen kullanıcısına yanıt
  • TEHET kullanıcısına yanıt

Bu büyük portakallı Japon Korean kadınlar nasıl oluyor hocam?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Hile, hurda çok olur bunlarda. Çok dikkatli olmak gerekir.

• Sayılan bütün özelliklere sahip kadını aldım,

Evi terk edip kaçtı...

• Dövmeli kadın

Görünen var bir de görünmeyen var, bacak arasında yanında üstünde yaptıran var. Antalya Kemerde cadde üzerinde yürürken yol kenarında açık alanda şort kot giymiş bir kadının çatalına dövme yapıyordu adam. Piercing de aynı şekilde.

Böyle kadınlarla uzun süreli olmaz zaten. One night stand arayan tipler için onlar. Her hafta başka biri oramdaki dövmeyi halkayı görsün de şaşırsın, ben de kız ortamlarında anlatırım adam çok şaşırdı bunu görünce hehe diye. Tek dertleri yaşam amaçları bu.
  • karabük üni fotoğrafını görünce haykırdım Dikkat edilmesi gereken kadınlar 

ek olarak; dikkat edilmesi gereken kadın türleri: hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastStand -- 23 Mayıs 2024; 17:13:23 >
  • işe ilk başladığımda minyon tipli bi kız vardı yeni başlayanlardan. ben mühendis o tekniker olduğundan direk yakın arkadaş çevremde olmamıştı (farklı iş yapıyoz sonuçta) kız gene bizim müdürlükten bi teknikerle sevgili oldu ve kısa süre sonra düğünlerine gittim ben. iyi ki gitmişim dedim çünkü işyerinden gelen olmamış, neyse ben altın takacam, kuyrukta sıra bana gelince bu kız benim tek geldiğimi görünce yüksek sesle: "aaay canım yazııııık bide düğüne gelmiiiş" dedi bana bakarak, herkesin içinde, herkes duyuyo.

çok ilginç bi laf. bana niye yazık? kız çirkin falan değil hatta Türkiye standartlarında güzel denecek bi kız (tesettürlü) ben ufak tefek, kısa boylu, mülayim tipli biriyim. bilmiyom artık kız benim onu arzuladığımı falan mı zannetti. halbuki kız benim zerre kadar umrumda bile değil. evlendiği kişi de sevdiğim biridir, ikisi de iş arkadaşım sayılır, kendi isteğimle düğünlerine gittim işte, zaten bütün iş arkadaşlarımızın düğünlerine gittik. kimse yazık demedi suratımıza.

neyse kısa süre sonra bunlar baya kavgalı boşandılar. bu kız sosyal medyada agresif özlü sözler paylaşıyo sürekli. bi afra bi tafra. kız senelerce evlenmedi. boşandıkları zaman bu kız farklı bi birime geçmişti ve görmüyodum. sonra bizim oraya geri döndü, gene görmeye başladım. bi baktım kız bana yürüyo. hergün masama geliyo, kendi selam veriyo, muhabbet açıyo. normalde ben ona hiç selam vermiyodum yani sadece günaydın-iyi akşamlar o kadar.

eyvah dedim, hemen diğer ofise gitmeye başladım. bi süre az gittim ana ofise. sonra baktım kız kesti muhabbeti, kurtuldum.

gerçekten Türkiye inanılmaz bi yer. yahu sen kaç sene önce boşanmış kızsın, yaşın olmuş bilmemkaç, boşandığından beri ne ben sana yürümüşüm ne sen bana, napıyim bunca sene sonra ben seni. evlenecek olsam gider senden çok daha genç ve evlilik geçirmemiş kızla evlenirim.

kız muhtemelen bu geçen yıllarda 100 tane erkekle tanışmıştır. beni muhtemelen Z planının da Z'sinde tutuyo. bilmiyom artık bana yürüyünce benim atlayacağımı mı sandı. halbuki ben kızın genç haline bile umursamıyodum.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Muhtaç kız yapışkanlığı öyle beter bir şeydir ki bugün abazan, her şeye yürüyor dediğimiz erkeklere bile rahmet okuturlar.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Biyolojik yaşı geçmeden birini bulup çocuk yapma peşinde sanırım.

Sen minyon demişken aklıma geldi. Topuklu ayakkabı giyen kadınlar da listeye eklendi.

• Tüm tespitler doğru emek var rep
  • İri göğüslü ve renkli gözlü kadınlar da dahil edilebilir mi hocam?
  • Komiser Hüsnü kullanıcısına yanıt

Allah vergisi olanlara bir şey diyemeyiz ama sonradan değiştirenler özellikle silikon taktıranlar kesinlikle girer bu listeye.

• İyi güzelde bunların dışında kadın kalmıyor ki. Ayrıca dövmeli bronz tenli kadınlar çok feci oluyor. Dövmeden vazgeçemeyiz.

• Çok enteresan tespitler yani bazıları.

@TEHET Peki avatarındaki gibi kızlar? Onlara karşı da dikkatli olunmalı mı?
  • Değişik konu, takip.

Karabük Üniversitesinin fotoğrafı güldürdü 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 24 Mayıs 2024; 16:9:0 >
  • Tespitlerin çoğu doğru. Ama maalesef bu kategorilerin dışında birini bulmak çok zor. Belki köylerden vs.bulursunuz ama o kişilerinde eğitim seviyesi düşük olacaktır, ilerleyen zamanda gene sorun olacaktır.

Kısaca evlenmeyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.