Şimdi Ara

DIKKAT HER RESIME INANMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET BEYLER MESELA BİRİZİ BENDE +9 RAPTOR BASTIM DIYOR VE SS KOY DIYORUZ

İŞTE İŞİN GICIK YANI===ARKADAS BIZE SS GÖSTERMEK İÇİN HEMEN ANVIL E GİDİOR 1 ADET BUS ALIOR VE RAPTOR +8 I ANVIL E KOYUYOR VE TABIKI BUS U DA UPGRADE TUSU YERINE PREWIEV TUSUNA BASIORR İŞTE SİZE +9 RAPTOR VEYA SHARD VS..VS... BAZI RESİMLER FAKE..PHOTOSHOP OLMAYA BILIR SADECE BU YÖNTEMLER GÖSTERİLİOR

• preview de her iki tarafta da item olur ve info penceresinde upgrade succeed yazmaz.

tabi photoshoptada o halledilebilir bus ve item konulan slotlar boş olaniyla degistirilir info penceresinede upgrade succeed eklenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 15 Mart 2007; 5:00:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpc

preview de her iki tarafta da item olur ve info penceresinde upgrade succeed yazmaz.

KÜÇÜK Bİ İŞLEMLE SİLİNE BİLİYOR DENEMİŞTİM 1 KERE KÜÇÜK Bİ HİLEYLE KOPYALA YAPISTIR TIPI
  • hehe anladım edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 15 Mart 2007; 5:01:37 >
  • quote:

preview de her iki tarafta da item olur ve info penceresinde upgrade succeed yazmaz.

tabi photoshoptada o halledilebilir bus ve item konulan slotlar boş olaniyla degistirilir info penceresinede upgrade succeed eklenebilir

biri oyle +9 shard koymu$tu..ama a$Agiya upgrade succeed(yanli$ olabilir)yazmayi unutmu$tu:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

quote:

biri oyle +9 shard koymu$tu..ama a$Agiya upgrade succeed(yanli$ olabilir)yazmayi unutmu$tu:P

UPGRADE SOCCES YAZMASINI NEDENI DAHA EVVELDEN +1 FP YI +2 YE GEÇİRMİŞTE OLABİLİR YADA +1 HORN U +2 YE FARKETMEZ SONUCTA ALTTA NE GEÇİĞİ YAZMIO

• haklıısın kardeş çogu photoshop
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.