Şimdi Ara

#direnYabancıFutbolcu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu yabancı sınırı can sıkmaya başladı iyice. yok o oyuncuyu nasıl alcaz bu oyuncuyu alırsak şunu göndermemiz lazım. herkes şikayetçi ama organize bir tepki yok ortada. yabancı sınırı 8 olsun adam gibi bir lig izleyelim avrupada kök söktürelim. türk futbolu için gereken gelişme bu şekilde sağlanır ancak. yerli oyuncular bu yabancı sınırı ile iyiyce yatışa geçecekler. yabancı sınırı 8+2 olsa;

muslera

eboue chedjou semih riera

hamit selçuk melo nani

sneijder drogba

gibi bir kadro izleme şansımız olacak. üstüne yedeklerde amrabat ve dany gibi önemli hamle oyuncuları olabilecek.

clde koy danyi amrabatı maçına göre. bu şekilde ligin değeri artsın, lig tv abonesi artsın, gelirler yükselsin, avrupada ses getiren takımlarımız olsun biz de adam gibi maçlar izleyelim. şu yukarıdaki kadro iyi organize olursa herşeyi yapabilir. ama sınır olduğu için o kadrodan çıkartılacak bir eboue ve sneijder ile takımın gücü oldukça azalır.

her kadroda 3 tane yerli olsun ama sağlam olsun. bu milli takımın da işine yarar.

tamam belki bu sene bu 8+2 nin mümkünatı yok ama en kötü ihtimalle 6+2 olarak devam edip, seneye bir tff başkanı değişikliği ile bu sistemin önü açılmalı.

sonuç olarak ortak ve organize bir tepki oluşturulması gerektiğini düşünüyorum. koskoca türk futbolu demirörene emanet edilmemeli. aziz yıldırımın ben alpere o kadar parayı boşuna mı verdim bencilliğine kurban gitmemeli.

• sneijderi drogbanin yninda gorunce okumadim bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cher_Lloyd

sneijderi drogbanin yninda gorunce okumadim bile

okuma tabi futbol ulemasısın sen

sneijder drogbanın arkasında oynayacak tabi ki. fatih hoca sol açık oynatınca bişey yok biz uğraşmayalım diye yanına yazınca mı olmuyor olayın özü başka sen hala anlamadın mı? hadi gel
  • güzel olur 2 3 türk var kadroda
    futbolcu seçimi yapılırken mill takımdan
    10 fb 8 gs 9 bjk den hop kadro doldu olmaz
    2 gs 1 fb 3 bjk 2 ts 3 ks 1 brs 2 es es den diye uzar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.