Şimdi Ara

DIVX CODEC YARDIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aresten constantine'i indirdim.ancak açılmıyo bu filmi izleyen var mı.hangi codecleri kullandınız eğer varsa?yada tavsiye edeceğiniz codec paketi var mı?gerçi sorun codecten kaynaklanmıyo da olabilir sağolun..

• film hiçmi açılmıo yoksa ses var görüntü fln mı yok.

eğer codec ten olduunu düşünüosan xvid kurmanı tavsiye ederim
  • hiç açılmıyor ya. ne ses var ne de görüntü.codecten değil mi acaba bozuk mudur?..
  • bozuk olma ihtimali yüksek.
    arestenmi çektin benim ark. aresten çekiodu 100 mbde bi önizleme yaptı, sadece yeşil bi ekran çıkıo o kadar.
    bozuk die vazgeçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaM -- 30 Mart 2005, 23:06:08 >
  • bencede film bozuk olabilir ares ten falan sadece klip ve mp3 tarzı şeyler indirin bence film gibi büyük boyutlu dosyalar içinse torrent kullanın sorununa gelince ne görüntü nede ses yoksa büyük ihtimal film bozuk ama içinin rahat etmesini istiyorsan google da klite codec diye arat ve klite codec i indir o filmde olmasa bile başka filmlerde çok işine yarar
  • "constantine" muhtemelen fake dir .tek cd değil mi sil gitsin daha sağlamını görmedim , duymadım..indirilenlerin çoğu fake...
  • vlc die program var onu kur o açmıyorsa filmi bozuktur sil gitsin
  • internetten codec paketleri var ffdshow , gordion gibi onları indir bi yükle belki çalışır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.