Şimdi Ara

Diyabet hastaları bakabilir misiniz?(Yardımm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, öncelikle hepinize Allah kolaylık versin.
    Şimdi bizim fakültenin bir toplumsal duyarlılık projesi var, diyabet hastalarının korkularıyla ilgili. Bir nevi farkındalık. Benim ve arkadaşlarımın görevi diyabet hastalarıyla görüşüp onların korkularına dikkat çekmek, insülinin aslında korkulmayacak bir şey olduğunu, bunun aslında bir son değil hastalığın seyrini iyileştirmek amacıyla başvurulan bir tedavi olduğunu anlatmak.. bunun içinde bir form hazırladık.Yaptıgımız formlarla istatistik oluşturacağız. Hocamızda ne kadar cok hastayla görüşülürse o kadar iyi olur dedi.Ben kendim birebir hastalarımızla da görüşüp form dolduruyorum ama sayıyı artırmak için dh a başvurmak geldi aklıma.. Sizden ricam kendiniz ve yakınlarınızda diyabet hastası varsa paylaşacağım formu doldurup bana göndermeniz.Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.
    arkadaşlar formda ''İnsülin olmayan başka bir şeker düşürücü iğne var, kullanır mısınız ?'' şeklinde bir sorumuz var burada kesinlikle hiç bir ilaç firmasının reklamı veya ürün pazarlaması yapılmıyor.Bu sorunun sorulma nedeni hastalarımızın insülin kelimesini duyunca geri çekiliyor olması.Gerçekten kolay değil insüline başlamak, kelime bile bu kadar korkutuyorken... Gerçekten adı insülin olmayan ama şeker düşürücü bir ilaç var.Bu açıklamayı da bazı hastalarımız bizlerin ürün reklami yapacağımızı dusundugu için yaptım

• dosyayı buraya koyamadım arkadaşlar neden anlayamadım... yardımcı olabilecekler yazarsa ben gönderecegım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catsandcoffee -- 18 Mart 2015; 22:37:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.