Şimdi Ara

Unisom uyku ilacını bu akşam kullanicam EDİT: OLMADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direk 1 tableti icicem.saat 23 civarında içerim.telefona alarm felan kurmuyacam.bakalim kaç saat uyutuyor.

Varmı tavsiyesi olan?

Belkide direk sonsuzluğa karisirim

EDİT: telefonsuz uyuyabildim.hatta ben uyurken alnım biraz gergin olurdu stresli gibi o azaldı.ama deliksiz uykuyu goremedim.saat 00 civarında uykuya dalmışimdir ama saat 6 da yer yer uyandım.ben deliksiz bir 8 saatlik uyku cekemeyecekmiyim? Fikir verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmozun delisi -- 20 Eylül 2019; 10:38:35 >

• Uyanırsan söyle biz de içelim
  • Westbrook kullanıcısına yanıt
    Peki ya uyanmassam
  • çakacaksın olanzapin ve ketiapin bir saatten fazla daha uyanık kalabil ve sabah erken kalk da göreyim.reçetesiz bulamazsın tabi bunları.ben bir ara çok aramıştım eczaneden uyku ilacı ve sadece unisom vardı reçetesiz o da yaramaz asprin gibi bir şey kutuyu iç bir şey olmaz.
  • bence kullanma. spora da başladın illa ki faydası olur uyumana. yorgunluk uykunun ana sebebidir. ilaca falan bulaşma
  • Manciz hazirla lazim olucak
  • İlk dalgayı içtim beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

https://www.youtube.com/watch?v=4GiZSncW46Q&feature=youtu.be

Ya hak
    hepsini izlemedim de adam özetle ağır çalışın diyor sanırım. doğru da diyor. ama sen henüz hamsın. önce kasların kullanılmaya alışmalı, sen kaslarını kullanmaya alışmalısın. kaslara biraz kan gitmeli, uyanmalı kaslar. bu yüzden söylüyorum başlangıç için yüksek tekrarlı daha iyidir. sen şu an ağır girersen kaslarını tam olarak kullanamayacağın için verim alamazsın. alabiliyorum diyorsan zaten al.

eğer uyku ile ilgili bir şeyler de anlatıyorsa muhtemelen o da doğrudur. uyku önemli. ve başta sürekli yeni bir şey denemeyin bir şeyde sabit kalın diyor ona da kısmen katılıyorum. başlarda adamın dediği gibi bir şeye sabit kalmak iyidir. ilerde de sabit kalmak iyidir ama her hafta için belirli bir program yerinde daha çok hangi durumda hangisi yapılır tarzı metotlu aman her neyse.

kanki fazla karıştırma kendin için. o program var ya onu 3'e böl sonra yardır gitsin. zamanla ağırlığı artır tekrarı düşür. fakat yine de zaman zaman volume çalış. benim tavsiyem bu. herkes bir şeyler söylüyor bu vücut geliştirme, güç vs konularında. çünkü herkesin bünyesi gerçekten farklı. psikoloji de çok büyük bir etken. bazı insanlar bazı tarz çalışırken daha verimli oluyorlar. yani herkes özel. zamanla herkes kendi için en uygun olanına yöneliyor. şimdilik tavsiyem dediğim gibi o programın güzel. onu 3 'e böl oradan 12 tekrar civarı ile 4 er set yapıştır gitsin.

• Tm knk
  • Güncel
  • Unisom cacik hocam, recetesiz satiliyor zaten. Suana kadar kullandigim en iyi uyku ilaclari Seroquel, Cedrina (Ketiapin), Desyrel (Tradozone) idi.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Bugün iki tablet denicem
  • 2 tablet aldım şimdi bakalım bu sefer nasıl olacak
  • kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    kardeşim beni blokladın mı ne yaptın dün dedim ben sana boşuna uğraşmışsın.eczaneden ver bi uyku ilacı diye aldın ezbere kullanıyorsun di mi?bari doğru kullan bana saati kaç yüz liralık o da seneler önce özel psikiyatrist demişti ki unisomu içecen çat ışıkları kapatıp yatacan çünkü ışık altında kaldıkça hiçbir etkisi kalmıyormuş.
  • Hocam almıştım sen diyonce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.