Şimdi Ara

Doğan SLÇARPI rolanti sorunu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 97 model doğan slx 1.6 i.e sahibiyim. 1 haftadır aracımda bi sorun var kimse çözemedi. motor soğukken çalıştırdığımda hiçbir sorun yok istersem ilk marştan sonra 1000 km gideyim. fakat motor sıcaklığı 85-90 da iken stop ettiğimde ve tekrar çalıştırdığımda devir 4000 de çalışıyor ve düşmüyor. rolanti motoru değiştirdim fakat düzelmedi. acil yardımlarınızı bekliyorum. yoksa arabayı yakacam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seymen -- 27 Mart 2015; 12:35:56 >

• Bu enjeksiyondan anlamam ama enjeksiyon fazla zengin karisim yapiyor olmasin. Bunun gibi sorun olabilir. LPG liyse atiker e gosterin durumu izah edin cozerler. Rolenti motorunda degil zengin karisim olursa da devir yuksek olur. Kolay gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seymen

arkadaşlar 97 model doğan slx 1.6 i.e sahibiyim. 1 haftadır aracımda bi sorun var kimse çözemedi. motor soğukken çalıştırdığımda hiçbir sorun yok istersem ilk marştan sonra 1000 km gideyim. fakat motor sıcaklığı 85-90 da iken stop ettiğimde ve tekrar çalıştırdığımda devir 4000 de çalışıyor ve düşmüyor. rolanti motoru değiştirdim fakat düzelmedi. acil yardımlarınızı bekliyorum. yoksa arabayı yakacam :)

yenimi aldın aracı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.