Şimdi Ara

Dokuz Eylul Üniversitesi Makina Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mf4 62k acaba dokuz eylul makına muhendıslıgının tutma ıhtımalı varmı gecen sene 108 kontenjan acılmıs ve 50 bın basarı sırasıydı bu sene nasıl olur acaba

• hocam yine mi 108 kişi alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TabiOlumDeli

hocam yine mi 108 kişi alacak

Onu demek ıstemedım hocam basarı sırasında artıs olurmu acaba 50k ıle alsa bıle yıne 62 bınle gırme sansım olurmu diyorum
  • Bende 60k yim yazıcam ama pek umut bağlama
  • Bende orayı düşünüyordum bende 57k yım.Sonra fikrim değişti eğitimi Tûrkçe , 1.5 bine yakın harç ödemen gerek ve dersler akşam.Onun yerine Odtu KKK hi arastir derim.Mezun listesine bir bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 22 Temmuz 2016; 3:04:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mertksk1912 M kullanıcısına yanıt
    hocam harç yıllık 1.529 değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TabiOlumDeli

hocam harç yıllık 1.529 değil mi?

Dönemlik o kadar olabilir.Bende adayım yani tercih etsem kesin tutacak ama Odtü KKK gizli kalmış bir cennet. Şaka bir yana Türkçe mühendislik okunmaz.Çoğu kişi der mühendislikte onemli olan kendini gelistirmek , Deu da bu imkansiz 108 orgun , 108 ikinci ogretim imkansiz ve Turkce

+ Odtu kkk Bil muh mezun listesi

http://ncc.metu.edu.tr/tr/cng/mezun-bilgileri

2014 okuldan mezun sayısı 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 22 Temmuz 2016; 3:09:17 >

• up

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertksk1912

Bende orayı düşünüyordum bende 57k yım.Sonra fikrim değişti eğitimi Tûrkçe , 1.5 bine yakın harç ödemen gerek ve dersler akşam.Onun yerine Odtu KKK hi arastir derim.Mezun listesine bir bak.

Hocam ikinci ogretim dusunmuyorum ve %30 ıngılızce dıye bılıyorum deu makına
  • Yök atlasta 47k yazıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguralagas

quote:

Orijinalden alıntı: Mertksk1912

Bende orayı düşünüyordum bende 57k yım.Sonra fikrim değişti eğitimi Tûrkçe , 1.5 bine yakın harç ödemen gerek ve dersler akşam.Onun yerine Odtu KKK hi arastir derim.Mezun listesine bir bak.

Hocam ikinci ogretim dusunmuyorum ve %30 ıngılızce dıye bılıyorum deu makına

Sıralamam 60 küsür diyorsun 1.öğretim tutması imkansız.%30 İngilizce dediğine bakmayın hiçbir katkısı olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.