Şimdi Ara

Dominos Yeni İtaliano Pizza Yiyen Var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pizza sever biri olarak Dominosu hic sevmem. Sadece İtaliano severdim. Reklamlarda sarimsak kenarli İtalianoyu gordum. Orta boyu hemde 12 TL idi. Yiyen var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimbunlarcips -- 7 Nisan 2012; 18:35:14 >

• Daha 2 gün önce yedim,hep Little caesars ın italianosunu yiyordum turkcell kampanyasından dolayı bu sefer dominosu tercih ettim. Bana gore LC ninki daha iyi dominosda kırmızı biberi abartıyorlar. Sarımsak kenarın da tadını alamadım sonuc olarak pek beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Daha 2 gün önce yedim,hep Little caesars ın italianosunu yiyordum turkcell kampanyasından dolayı bu sefer dominosu tercih ettim. Bana gore LC ninki daha iyi dominosda kırmızı biberi abartıyorlar. Sarımsak kenarın da tadını alamadım sonuc olarak pek beğenmedim.

Little Ceasarstan 2 kere pizza yemistim ama pizza kenarlari cok kuru ve incecikti. Tabii hep orta boy yerdim ama Little dan yedigim 2 pizzada kucuk boydu. Kenarlari cok kotuydu. Orta boydadami kenarlar oyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askimbunlarcips

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Daha 2 gün önce yedim,hep Little caesars ın italianosunu yiyordum turkcell kampanyasından dolayı bu sefer dominosu tercih ettim. Bana gore LC ninki daha iyi dominosda kırmızı biberi abartıyorlar. Sarımsak kenarın da tadını alamadım sonuc olarak pek beğenmedim.

Little Ceasarstan 2 kere pizza yemistim ama pizza kenarlari cok kuru ve incecikti. Tabii hep orta boy yerdim ama Little dan yedigim 2 pizzada kucuk boydu. Kenarlari cok kotuydu. Orta boydadami kenarlar oyle?

evet kenarlar kötü ben bilmemne kenar var içi kaşarlı kalın oluyor öyle sipariş veriyorum çok doyurucu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.