Şimdi Ara

Donanımlar ve ağırlıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bisikletimi aldıktan sonra parçaların ağırlıklarını merak etmiştim uzun uğraşlar sonucu ağırlıklarına ulaştım.herkes bildiği parçaların marka-modellerini ve ağırlıklarını yazarsa bir arşiv oluşturabiliriz diye düşündüm elbet bir gün ihtiyacımız olacak ben açılışı yapayım:
    RockShox xc28> 2.223kg
    Shimano FD-M390,Acera(ön aktarıcı)>203gr
    Shımano RD-M390-L,Acera(arka aktarıcı)>169gr
    KMC Z99(zincir)>312gr
    Continental RaceKing 26x2.2>2x690gr
    Shımano, SL-M390,Acera(vites kolları)>295gr
    SALCANO/ZOOM MTB-AL-152BT alüminyum gidon>240gr
    SALCANO/ZOOM TDS-D345 3D FORGED alüminyum gidon boğazı>158gr
    Salcano jel takviyeli sele>394gr
    SALCANO/ZOOM SP-238 alüminyum sele borusu > 350 gr
    Salcano İnsomnia40 kadro>1725gr
    Devamını getirmeniz dileğiyle konuyu açıyorum hayırlı ve uğurlu olsun :D

• Resimlerini de koysan çok güzel olurdu.
  • internetim şu sıralar yavaş eski hızı geri gelir gelmez hepsini büyük bir zevkle paylaşacağım
  • Konu dışı olacak ama benden bir tavsiye bisikleti hafifleteceğim diye gidon, boğaz, sele borusu gibi şeylere para vermeyin bunlar yerine jant, lastik maşa ve aynakola öncelik verin çünkü bunlar hem ağırlık hem performans olarak geri döner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 15 Mart 2014; 0:13:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Konu dışı olacak ama benden bir tavsiye bisikleti hafifleteceğim diye gidon, boğaz, sele borusu gibi şeylere para vermeyin bunlar yerine jant, lastik maşa ve aynakola öncelik verin çünkü bunlar hem ağırlık hem performans olarak geri döner

+1 katılıyorum ivmelenmede gidon,boğaz gibi şeyler(adı kadroset olarak geçiyor galiba)yerine hafif teker grubu daha etkili olacaktır.
  • Bilgi paylaşacak kimse yok galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.