Şimdi Ara

Driver hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar win 8.1 den 10 a yükselttim fakat ekran kartı driverini yükliyemedim hep hata verip duruyor mesela nvidia sitesinden driver indiriyorum.kurarken hata veriyor bu işletim sistemiyle uyumlu değildir gibi hata alıyorum neden olabilir yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Win 10 guncellemesi yap, guncelleme ile de ekran karti driver ini kuruyor win 10.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyide arkadaşim çok yavaş çalısıyor hani format atıpda driver yüklemeyince klasor açmaları yavas ve donmayla açılırya bundada oyle oluyor işte
    driverleri yükletmiyor yükle diyorum uyumlu degildir diyor !!!
    anlamadımki yaaa aygit yoneticisine tıklıyorum ordada ünlem işaretleri çıkıyor ??

• ali öğmen A kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarin ozellikleri nedir ?

• İşlemci:İntel Core E5200

Ekran Kartı:NVİDİA GT730 2GB 128BİT

RAM:4Gb
    Yavaslamanin driver ile alakasi oldugunu dusunmuyorum. Senin gibi yukseltme yaptiktan sonra boyle kasmalarin oldugunu soyleyenler oldu. Sadece sen de olmuyor. Temiz kurulum yapmayi denedin mi? Tek care temiz kurulum yapmak diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 21 Ekim 2015; 22:25:07 >
  • denemedim ama denerim saol
    temiz kurulum nedir ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali öğmen -- 21 Ekim 2015; 23:16:17 >
    :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108996769

• ARKADAŞLAR BENDE FORMAT ATTIM WİNDOWS 7 YAPTIM VE ETHERNET DRIVERLERI SILINDI YUKLEYEMIYORUM YARDIMCI OLURMUSNUZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.