Şimdi Ara

DUNE BD PRIME 3.0 İNCELEMESİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
4
Favori
42.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle gözün aydın ve sonrasında geçmiş olsun.
    Nihayetinde cihazına ulaşmışsın. Kumanda sıkıntı olmuş.

Güç kablosu sıkıntı değil her yerden temin edilebilir.
    Kumandaya gelince ;
    Ben ve bir çok arkadaş Logitech Harmony evrensel uzaktan kumanda kullanıyoruz.
    Bilgisayardan ayarları yapıp kumandaya usb ikablo ile yüklüyosun.
    Aktiviteleri tanıtıyosun ve tek tuşla tüm sistemi hazır hale getirebiliyosun.

Mesela bir tuşla aşağıdakileri otomatik yaptırabiliyosun.
    -Tv yi aç
    -Hdmi1 girişine geç
    -Onkyoyu Aç
    -Dvd girişine geç
    -Dune Playeri aç

Bence bizim gibi kumanda kolleksiyonu yapanlara lazım bir ürün.

Daha ucuz çözümler illaki vardır.
    Herhangi bir elektronik alışveriş mağazasında alternatifler bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rccol -- 16 Eylül 2010; 20:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rccol

digital_man :
    Öncelikle gözün aydın ve sonrasında geçmiş olsun.
    Nihayetinde cihazına ulaşmışsın. Kumanda sıkıntı olmuş.

Güç kablosu sıkıntı değil her yerden temin edilebilir.
    Kumandaya gelince ;
    Ben ve bir çok arkadaş Logitech Harmony evrensel uzaktan kumanda kullanıyoruz.
    Bilgisayardan ayarları yapıp kumandaya usb ikablo ile yüklüyosun.
    Aktiviteleri tanıtıyosun ve tek tuşla tüm sistemi hazır hale getirebiliyosun.

Mesela bir tuşla aşağıdakileri otomatik yaptırabiliyosun.
    -Tv yi aç
    -Hdmi1 girişine geç
    -Onkyoyu Aç
    -Dvd girişine geç
    -Dune Playeri aç

Bence bizim gibi kumanda kolleksiyonu yapanlara lazım bir ürün.

Daha ucuz çözümler illaki vardır.
    Herhangi bir elektronik alışveriş mağazasında alternatifler bulabilirsin.

rccol;

sanırım karışıklık oldu , kumandaya ihtiyacı olan arkadaş sakgoz79 olup yardımcı olabilirsek ne mutlu bize....

• valla üstadlar acıkcası ben bu aletın orjınal kumandasını edınmeye calısıyorum bulabılen yardımcı olabılen olursa mınnetlerımı sımdıden sunarım:)
  • Şimdi garantili alanlar için de var mı bu sorun? Olduğunu sanmıyorum, bu durumda garantili alan birisi kumandamı kaybettim desin, yenisini talep etsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharmacist

Şimdi garantili alanlar için de var mı bu sorun? Olduğunu sanmıyorum, bu durumda garantili alan birisi kumandamı kaybettim desin, yenisini talep etsin..

Üstadım bu arkadaşta ürünü çöpe atmasın heralde bir çözüm bulalım dedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital_man

quote:

Şimdi garantili alanlar için de var mı bu sorun? Olduğunu sanmıyorum, bu durumda garantili alan birisi kumandamı kaybettim desin, yenisini talep etsin..

Farklı bişey söylemedim ki, benim söylediğim de bir çözüm, ha ebay dan alınmış ha buradan ne farkeder.. Garantili alan birisi alsın Sancak dan, arkadaşımız da bedelini ödesin, eğer gelmeyecekse kendi kumandası.. Y ada Universal kumanda almayacaksa..
  • arkadaşlar dune nin arkasındaki esata girişten içindeki hardiskemi ulaşıyoruz, eğer ulaşıyorsak bu hardiskteki filmleri pc ye atabilirmiyiz bilgisi olan varmıdır..?
  • quote:

quote:

quote:

Farklı bişey söylemedim ki, benim söylediğim de bir çözüm, ha ebay dan alınmış ha buradan ne farkeder.. Garantili alan birisi alsın Sancak dan, arkadaşımız da bedelini ödesin, eğer gelmeyecekse kendi kumandası.. Y ada Universal kumanda almayacaksa..

Üstadım en mantıklı çözüm yolunu bulmuşsun , ozaman garantili alan bi arkadaşımıza ulaşması gerekir sakgoz79 arkadaşımızın diye düşünüyorum, malesef bende yurtdışından almıştım çünkü ben aldığımda TR de satışı henüz yoktu..

Bu arada ustadım üstteki sorduğum konuda bana yardımcı olabilirmisin?

• e-sata arayüzü adı üstünde e-sata lı harici diskleri bağlamak içindir. Ancak e-sata'nın çift yönlü çalıştığını duymuştum, eğer doğru ise, e-sata bağlantısı olan PC ye takarak(çalışır olması gerekir) bu içeriğe ulaşabilirsiniz. Ancak bu durumda da ext3 sistemden dolayı direk göremezsiniz, adını tam hatırlamamakla birlikte ext2fsd gibi emulatörlere ihtiyacınız olacaktır.
  • quote:

e-sata arayüzü adı üstünde e-sata lı harici diskleri bağlamak içindir. Ancak e-sata'nın çift yönlü çalıştığını duymuştum, eğer doğru ise, e-sata bağlantısı olan PC ye takarak(çalışır olması gerekir) bu içeriğe ulaşabilirsiniz. Ancak bu durumda da ext3 sistemden dolayı direk göremezsiniz, adını tam hatırlamamakla birlikte ext2fsd gibi emulatörlere ihtiyacınız olacaktır.

pharmacist cevabın için öncelikle tşkler ederim..Benim yapmak istediğim içindeki hardiskten filmleri pc ye kopyalamak , pcde yaDİS e cevirmek istiyorum.yaDİS olayı kolay onu yapabiliyorum , ama tek sorun filmleri Dune deki HD den aktaramamak , hatta usb girişe harici harddisk taktım buna kopyalıyayım dedim fakat ext2 - ext 3 gibi bişeylerde hata verdi tam aklımda değil akşam gidince tekrar bakarım.Birde Dunede torrent direk dahili HD ye kopyalıyor usbden taktığım HD ye nasıl indirebilirim bir bilgin varmı?

Şimdiden tşkler..

• arkadaslar ben sancakla gorustum ellerınde yedek kumanda olmadıgını soyledı sımdılık o yuzden bence garantılı alanlarda kumandasına gozu gıbı baksın derım. dun yurtdısında yasayan bır arkadas sorucaktı ondan cevap beklıyorum acıkcası bırde prıme la base ın kumandaları aynı mı bılmıyorum
  • bende net bilmiyorum ama 1-2 özelliği dışında aynı olabilir diye düşünüyorum, internetten bir arastırma yapayım..
  • beyler mucıze oldu ve kayboldu sandıgım dıger paket geldı cok şükür boylece kumanda ve kablo telası sona erdı ılgı gosteren tum arkadaslara sonsuz tesekkurler ancak sımdı cıhazı calıstırdım ama cıhazın on panelde ready yazıyo ve o yazı kaldı gıtmıyo cıhazda oylece ekran acmadan beklıyo sebebı hakkında fıkrı olan varmı?
  • tamam duzeldı sımdı cok sukur uzun sure sonra dune menusune kavustum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

tamam duzeldı sımdı cok sukur uzun sure sonra dune menusune kavustum:)

Geçmiş olsun dostum , bendede bazen ready de donup kalıyor , aç kapa yapınca düzeliyor..

Senin Dune de Dahili HD varmı yoksa usbden mi HD takıyorsun dostum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

tamam duzeldı sımdı cok sukur uzun sure sonra dune menusune kavustum:)

Geçmiş olsun dostum , bendede bazen ready de donup kalıyor , aç kapa yapınca düzeliyor..

Senin Dune de Dahili HD varmı yoksa usbden mi HD takıyorsun dostum..

dostum bende dune e takılı dahılı hdd de var 1 tb lık ayrıca 3 tanede harıcı 1.5 tb lık dısk var acıkcası harıcıdekı fılmlerı network uzerınden ızlemeyı dusunuyorum ag uzerınden yada harıcı hdd ye bıraz uzunca bı kablo alıp ızlemeyı dusunuyorum daha tam karar veremedım ama ag dan fılmlerı ızleyen arkadaslar varsa nasıl bı ayar yapmak lazım acaba?
  • @rccol ustad sızdede base modelı vardı sanırım sımdı sancagın hazırlattıgı tr dıl dosyası base modellerınde de calısıyomu acaba base modelınde deneyen varmı? bırde popcornhour sayfasında 2 adet tr dıl dosyası var bunlardan hangısını ındırıyoruz eger dosya base de calısıyosa?saygılar..
  • Selamlar
    Evet Türkçe dil dosyasını yükledim.
    X adet hata var dedi ama sıkıntısız çalışıyor.
  • Pardon kusura bakma.
    Yanlışlık olmuş

quote:

rccol;

sanırım karışıklık oldu , kumandaya ihtiyacı olan arkadaş sakgoz79 olup yardımcı olabilirsek ne mutlu bize....
  • üstadlar bırde ayarlarınızı yazsanız ses ve vıdeo ayarları vs. bırde cıhazda network uzerınden pc ye baglanmak ıstedıgımde pc yı goruyo ama tıkladıgımda ıcınde hıcbısey gozukmuyo bunun nedenı ne olabılır?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.