Şimdi Ara

dvd yazma hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sizin dvd yazma hızınınız ne kadar sürüyor notebookta ben 8x hızında 4.4 gb ı 15 dk de yazıyorum sizce bu normal mi ha bu arada hdd full dolu laptop un markası p52 sizin laptoplar ne kadar sürede yazyor karşılaştırma yapalım

• ben pc dede laptopdada hep 4 xle yazarım 2 x varsa yanı laptopda 2 x var onda genelde 2 xle yazarım su an 4 xle bırsey yazdırıyorum 3.5 gb 12-13 dakıkada yazıyor genelde pc dede öyle laptopdada...%82 de 10.5 dk olmuş
  • 2x de 13.5 dk de bayağı iyi ben 8x de 15 dk da yazıyor dvd yazıcının markası ne
  • 4 xle 13 dk dıyorum... walla asus f3jc dekının markasını bılmıyorum... masaustundekındekı LG
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat5535

arkadaşlar sizin dvd yazma hızınınız ne kadar sürüyor notebookta ben 8x hızında 4.4 gb ı 15 dk de yazıyorum sizce bu normal mi ha bu arada hdd full dolu laptop un markası p52 sizin laptoplar ne kadar sürede yazyor karşılaştırma yapalım

abi 8x laptop ta maksimum hızdır ve 15 dakka normal koşullarda çok yaw.
    ben imzamdaki laptopun coreduo olan versiyonunda 6 dakkada yazıyordum.

15 dakka anormal koşul değildir ama, dvd yazarken nero kullanıosan son sayfada altta işaretlenebilen 2 madde vardır . birinde hata koruma gibi bişiy vardır onda tik var sa 6 dakkada yazar max.8x ile daha soora ortalama 1,5-2x hızında da hata kontrolü yapar.
  • bendede p52 var hemen hemen o aralarda yazıyor, buarada p52 de optiarc marka yazıcı var. (sony ve nec'in kurduğu bir marka)
  • ya evet ben de ondan sordum zaten çok olduğunu düşündüğüm için 2x 25 dk yazıyodu 8x ortalama 7 dk filan yazar diyordum ama 15 dk de yazdı. bir de benimkinde p52 de philips var dvd writer
  • buna çok şaşırdım işte standart değilmi yav bunlar
    quote:

Orjinalden alıntı: murat5535

bir de benimkinde p52 de philips var dvd writer
  • valla bilmiyorum bendeki philips
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.