Şimdi Ara

E4300 OC 3420mhz 3dmark06 12331score

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=14&XLID=0&UID=11591867

Yanlız geçen forumdan banlanma gerekçesi gösterilen future mark yazısı gene cıktı. bu testimde sadece direk kurdum ve otomatik 1152x864 cözünürlüğünü çıkardı. Herhangi bir key veya başka birşeyle oynanmadı. Bunun kanıtınıda aşşağıdaki resimde göstermek istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0m3r -- 18 Ekim 2007; 21:30:39 >

• hocam böyle değerleri gördükçe imreniyorum bende 4300 kullanıyorum anakart'ım ds3 rev.3.3 su soğutma sistemim var ama 300fsb üzerine çıkamadım su soğutma için bir ton uğraş verdim işlemci şu an 13 derecede çalışıyor ama 2.7 ghz üzerine çıkamıyorum
  • ilk olarak, adam gibi sürücü kullanmıyorsun. kullandığın sürücü nvidia olmadıkça testi hangi ayarlarda yaparsan yap zaten gerçersiz , bu bir..

ikincisi, bu kadar insan default da test yapıyor ve 1280 1024 test alıyor da bir tek sen mi o ayarlarda test alıyorsun default olarak?

eğer ciddi anlamda paylaşımda bulunacaksan, yükle yeni bir windows, adam akıllı whql sürücüler kullan, testi de default da yap.

sonra git futuremark orb ye üye ol. yaptığın puanı kendi kullanıcı adın altında yayımla. sonra gel, yorum yapalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.