Şimdi Ara

EA 898 SIRALAMAM VAR ÖZEL HUKUK MU DEVLET Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşit ağırlıkta 898. oldum ilk başa koç işletme sonra sabancı yönetim bilimleri sonra boğaziçi işletme yazmayı düşünüyorum gerisine de hukuk yazmayı planlıyorum. Sorun burda başlıyor,sizce bahçeşehir özyeğin gibi özel üniversiteleri mi yazmalıyım yoksa istanbul hukuğu yazayım? açıkçası 898.si olup 3k-4kdaki ünileri yazmam mantıklı mı sizce?

• Çok alakasız bölümler değil mi? Bence önce ne istediğine tam olarak karar ver.
  • YüksekDozKakao kullanıcısına yanıt
    alakasız değil bence işletme istiyorum fakat dediğim üniversiteler harici istemiyorum gidip sakaryada işletme okuyacak halim yok o yüzden belli bir yerden sonra hukuğa döndüm
  • yungtaj1 Y kullanıcısına yanıt
    Ankara Hukuk ?
  • Bilkent işletme iktisat uluslararası ilişkiler yaz biri gelir sonra çift anadal yaparsın ayrıca sabancının 860 larda kapatan bölümü var orayı da yaz o gelirse istediğin bölüme geçiş yapabilirsin bursunda korunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerKrc

Bilkent işletme iktisat uluslararası ilişkiler yaz biri gelir sonra çift anadal yaparsın ayrıca sabancının 860 larda kapatan bölümü var orayı da yaz o gelirse istediğin bölüme geçiş yapabilirsin bursunda korunuyor
    Lol. Bilkent'te sadece sayısal bölümlerde ÇAP'a izin veriliyor. Bilip bilmeden yönlendirmeyin insanları.
  • jsy418 kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam bilmiyordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.