Şimdi Ara

EA’DA DERECE YAPANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • derece yapan güzel arkadaşlarım şöyle tek bi soru bankası var mı hakkıyla çözünce edebiyatı bitirebileceğim? üniversitedeyken çalışacağım için fazla bütçe ayıramayacağım muhtemelen de

• Limit
  • 2160 dereceden sayılıyorsa limit edebiyat çöz sürekli el kitabını oku başka bir şeye ihtiyacın kalmaz.
  • Hocam net bir şekilde limit diyorum
  • Limit
  • limit el kitabindan calisiyorum su anda zaten bi de test oladak da limit çözersem acaba başka kaynak görmediğimden bazı yerler eksik olur mu
  • Ea 1284 sıralamam. O sayısalcılardan biriyim :) edebiyat çalışmam 0. Ama düz sayısalcıdan daha çok bilgim vardı bu sosyal konularda o ayrı. Sınavın ne kadar edb bilgisini ölçtüğünü göstermek için yazıyorum.
  • barbessa B kullanıcısına yanıt
    Olmaz limit gayet ye yeteerlii
  • ben de 10 sosyal1 netiyle ea 3k yapan bir sayısalcıyım biraz ona güvenip çalışacağım matı en az 39 yaparım diyorum ilk100 deniycez bakalımmmm
  • Anliyorumm A kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Limit bu seneki sınava göre fazla detaylı ama tek kitapsa çözülebilir
    El kitabı yerine Kadir Gümüş + not alma öneriririm.
    Pek zannetmiyorum limitin kitabında görebileceğin en kapsamlı soruları göreceksin zaten,ha farklı yayın göreyim diyorsan eis çöz.Ama limiti çözmeden bence sınava girmemelisin.
    Sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF340809

El kitabı yerine Kadir Gümüş + not alma öneriririm.
    neden
  • 24/24 yaptım. Kesinlikle limit
  • Kitaplarda gereksiz detaylar oluyor. Kadir Gümüş çıkacak şeyleri veriyor. Ayrıca not alma iyi bir öğrenme yöntemi kimileri için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.