Şimdi Ara

EA mezunuyum Sayısal tercih etmk istiorum ama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • puanım çok fazla düşceni sölüorlar ders hocalarımız sınavdan aldın not da 0,3 le çarpılıor dio alan dışı okllarda rehberlik hocalarımız ise sadece okul puanı 0,3 le çarpılıyor sınav dan aldın dümüor dio

bilgisi olan abilerimden yardım bekliyorum

bilgisayar bölümü istioyorum fakat sayısal ders temelim yok gibi bişi sözelim çok ii sözelden meslek sahibi olabilcem okullarıda yazarmısnız

yardımlarınız için tşkr ederim

• evet arkadaşım sadece okuldan gelen puan 0,3 le çarpılır ama o bile etkiliyor.ea yım demişin sayısal yaparım kendime güveniyorum dersen git neden gitmeyesin mutlu olacaksan.
  • yardımların için çok tşkr ederim malesefki eşit ağırlıkla ve sözelde bişi bulamadığm için gidiyorum matemetikde ii olmasamda çalşmak ve kazanmak zorundaym:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre_707

yardımların için çok tşkr ederim malesefki eşit ağırlıkla ve sözelde bişi bulamadığm için gidiyorum matemetikde ii olmasamda çalşmak ve kazanmak zorundaym:)

say1 puanın kaç ve nereleri tercih etmek istiyorsun.aslında matematik alt yapısı olmayanlar için zordur sayısal bölümde okumak.ama çalışıp başaracağım diyorsan o ayrı tabiki.
  • baba mesleği grafik - animatör bnde resim çizme ve 3byt sevdim için grafik bölümü ama puanları ne yazikki çok yüksek sayısal temelim yok ve gerçekden çok zor geliyor bilinçlendirilmeden piyasaya sürüldük halimiz böle işte.... sözel ve eşit ağırlkda bnm geliştircek bişide bulamadım en son ihtimal artık piskoloji fln :D
  • tam tersi olsaydı . sayılcı olsaydın ea alanlarından çok sayıda tercih yapardın.bu bakımda syısalcılar şanslı.sayısa derlerin iyiyse neden olmasın.
  • arkadaşım hem puanın kırılacak. Hem de saysaıl derslerim çok iyi değil diyosun. Boşver bence tm cisin sen tm ci kal
  • quote:

Orjinalden alıntı: walcottt

arkadaşım hem puanın kırılacak. Hem de saysaıl derslerim çok iyi değil diyosun. Boşver bence tm cisin sen tm ci kal

ii sölüorsnda herkezin tavsiyesi bu ama tm de alan yok beni ilgilendiren 10 senedir pc ileyim amiga dan beri bana yararı koskoça bir 4 sene var bunu boş bişi ile değerlendirmek istemiyorum hiç yokdan bişiler öğrenim okuyumda gitsn böle bi hayalim yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.