Şimdi Ara

ehliyet hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ehliyet için sınava girdik.herşey tamam sertifikayıda aldık. yarında vergi dairesine parayı yatırcam fakat aklıma takılan bir soru var trafik tescile sabah gidin dediler çok sıra olur falan gibisinden. saat 3 e kadar mesai oluyormuş sanırım ben saat 11 gibi falan gitsem sıra gelmez mi acaba son olarak kağıthane ilçe emniyete gidicem son olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: cyclone__

arkadaşlar ehliyet için sınava girdik.herşey tamam sertifikayıda aldık. yarında vergi dairesine parayı yatırcam fakat aklıma takılan bir soru var trafik tescile sabah gidin dediler çok sıra olur falan gibisinden. saat 3 e kadar mesai oluyormuş sanırım ben saat 11 gibi falan gitsem sıra gelmez mi acaba son olarak kağıthane ilçe emniyete gidicem son olarak

gelmez..sabahın 5inde gelipte sıra alamayanları tanıyorum
  • 11 de gidersen eger tanıdık falan yoksa şubede cok zor alman...
  • bırak alma ya napıcan ehliyeti benim sertifika yukarda yatıyo daha vermedim arkadaş aldı polis çevirmedigi halde giriyoruz polis gidin diyor kızıyoruz adama 600 tl yi bosunamı verdik bi bak diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

arkadaşlar ehliyet için sınava girdik.herşey tamam sertifikayıda aldık. yarında vergi dairesine parayı yatırcam fakat aklıma takılan bir soru var trafik tescile sabah gidin dediler çok sıra olur falan gibisinden. saat 3 e kadar mesai oluyormuş sanırım ben saat 11 gibi falan gitsem sıra gelmez mi acaba son olarak kağıthane ilçe emniyete gidicem son olarak

gelmez..sabahın 5inde gelipte sıra alamayanları tanıyorum

sabahın beşinde tabi sıra alamazlar mesai 8'de başlıyor

quote:

Arkadaşım saat 11'de gidersen dosyanı çıkartırsın,maliyeye harcınıda yatırırsın,dosya ve belgelerinide onaylattırırsın,fakat parmak izinde yetişemiyebilirsin.
    Mesela ben 3-4 ay önce emniyete saat 10'da gittim,bütün işlemleri 12'ye kadar hallettim,parmak izi sırasına girdim tam sıra bana geldi adam kapıyı kapattı şimdi giti öğleden sonra gel diye.
    Öğleden sonra gittim tam emniyetin kapısı açılır açılmaz içeri girdim ilk ben vardım sırada 15 dakikada parmak izini veridm çıktım geldim eve ertesi günde gidip ehliyeti aldım.
    Bu söyledğim Ankara için geçerli fakat diğer illerdede pek birşey farketmez en geç 2-3 güne çıkar ehliyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 14 Mart 2010; 23:37:28 >

• geçen pazartesi Ankara Emniyette saat 14:42 de sıra için fiş aldım saat 17:10 du sıra geldi 17:30 da mesai bitiyomuş sanırım ucu ucuna yetiştim ama arada 5-10 kişi gelmedi.Her işlem 5-7 dk arası sürüyo eger bir pürüz çıkmazsa.toplamda 310 Tl ye falan mal oldu bu arada :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.