Şimdi Ara

ekran kartı tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi forumlar.vista home premium kullanıyorum nvıdıa geforce 7300 gs 64 bit,512 MB (paylaşımlı)ekran kartım var.bunu 1GB, 128 veya 256 bit bir ekran kartı ile değiştirmek istiyorum.neden derseniz,internet üzerinden tv izlerken tam ekran moduna geçince görüntü bayağı bir dağılıyor onun için.yoksa başka bir sorunum yok.tavsiyelerinizi bekliyorum.peşinen teşekkürler.

• tam ekrana geçinci görüntü nasıl dağılıyor?

Eğer karelenmeden bahsediyorsan o ekran kartından değil yayından.Yayını takılmadan izleyebilesiniz diye yayıncı düşük çözünürlük&kalite de yolluyor görüntüyü dolayısıyla siz de tam ekran yapınca görüntü de karelenme, görüntü bozukluğu yaşıyorsunuz.
  • teşekkürler.peki bu ekran kartından değilse nasıl düzeltebilirim.bir yolu varmı bunun acaba
  • bunu düzeltmenin yolu yok.Şu andaki mevcut internet hızımız online olarak kaliteli yayın izlemeye pek elverişli değil.Bu yüzden kalitesiz görüntü verip kesintisiz yayın yapıyorlar.İlla ki TV seyredeceğim diyorsun gidip bi tv kartı ya da bi tvbox alacaksın.Yoksa internet üzerinden kaliteli yayın alman hemen hemen imkansız...
  • ayrıca sistemimi kısaca yazayım.intel duo core,533 mhz, 250 gb hd, 2 gb ram
  • tv kartı çözer diyorsan,tavsiyede bulunacağın bir şey varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hoca01

tv kartı çözer diyorsan,tavsiyede bulunacağın bir şey varmı.

hocam tvkartı ile fazla uğraşmadım ne desem yalan olur şimdi.Tvkartı değil de tvbox lar var onlara bi bak derim
  • OK BİR BAKAYIM.TŞK
  • Haftasonları mavibilgisayarda kampanyalar oldugunda 2-3 haftaya bir tv boxlar oluyor yada fiyattakip.com dan takip edebilirsin gunluk fırsatlarda hergun yeni urunler oluyor. Buralardan tavsiye ederim. Marka olarakta avermedia eski ve iyi bir markadır. kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.