Şimdi Ara

Ekran Kartının Proplem li olup olmadğını nasıl ANLARIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ekran kartı alacağım ama proplem li cıkarsa diye korkuyorum nasıl anlarız proplemli olup olmadığını

• quote:

Orjinalden alıntı: nickgörüntülenemiyor

Arkadaşlar Ekran kartı alacağım ama proplem li cıkarsa diye korkuyorum nasıl anlarız proplemli olup olmadığını

alacağın yerden test etme imkanın varsa anlarsın ya da garantili aldıgında sorun oldu mu garantiye yolarsın
  • Kardeş bende pc yi toplarken lcd lı alacaktım ama ölüpiksel çıkacak diye satıcıyla pazarlık bilem yaptım ama satıcı dedi sen ilk açıyon dedi ...ne olursa kısmetıne falan dedi aldım yok bişey çok şükür ...

Senin iştete en kötü garanti imkanın var ama sonuçta garantiye gidince kart 1 aydan aşağı gelmıyor..Buda kullanıcının hevesini kıran unsurlardandır
  • Cok haklısın arkadaşım yani pc yeni geldi ekran kartında bi proplem cıksa pc en az 1 ay kullanılmaz
  • Ekran kartını ilk aldığında bozuk çıktıysa 1 ay beklemek zorunda değilsin. Satıcı satılan malın alındıktan sonra 30 gün içinde arıza yapması halinde hemen değiştirmek yada ücret iadesi yapmak zorundadır. Ekran Kartının daha sonra arıza yapmama garantisini kimse veremez. Daha sonra bozulacak olursa da garantiye göndereceksin. Max. 30 gün beklersin. Kart olarak Gigabyte markasını seçersen garantide ürünün 1 haftadan fazla beklemez. Gigabyte Türkiye Dist. üründe arıza varsa yenisiyle değiştirecektir.
  • Ekran kartın gelene kadar on-board kullanırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.