Şimdi Ara

Eksen YGS-LYS Fizik Soru Bankası Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aranızda Eksen YGS-LYS Fizik Soru Bankası olan var mı? Onu aldım da hakkında yorum istiyorum.

• up :)
  • Ben görseydim bu konuyu daha önce yazardım sana kesinlikle en güzelini yapmışın, ben tapıyorum o kitaplara, fizik için birebirdir, daha önce fizik netlerim yarı yarıyayken Eksen'in Fizik-1'ini bitirdim ve soru kaçırmıyorum. Diceksiniz başka kitap bitirseydin de zaten soru kaçırmazdın ama öyle değil bu kitaba başladığında seni hiç koparmıyor, başında gerekli konu anlatımı var sonra arada çözümlü soruları var, kitabı çözdükçe ilerledikçe fizik yeteneklerinin geliştiğini hissediyorsun

• çok teşekkürler
  • Son defa up!
  • eksen fizik kullanmadım hiç tm öğrencisiyim.
    ama eksenin geo,mat1,mat2,edb çözüyorum bence piyasadaki en güzel kitaplar,gerek soruları,gerek kısa konu anlatımları gerekse kağıt kalitesi olarak
  • çok teşekkürler :)
  • bende mat2 kitabı var şu siyah kapaklı olan kitaptan.inanın bugüne kadar gördüğüm en güzel kitap.öğrenciye hitap eden bir yönü var.soruyu çözerken eğleniyorsunuz.
  • çok teşekkürler dodocan kardeş :)
  • Bir de sayısalım YGS coğrafya için hangi kaynakları önerirsiniz? (yeni konu açmak istemedim :) )
  • Bende hepsi var ama kasıntı gibi biraz
  • bende fizik ygssi var kafayı yiycem. fiziğimin bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum basınçla kaldırma kuvvetinde bile aşırı zorlandım. sorun bende mi yoksa sorun yaşayan başkaları var mı?
  • banada kasıntı geldi konu anlatımı calısıyorum. acıklamasını yapmadıgı sorular soruyor bazen. acıp acıp bakıyorum fakat göremıyorum formülü vermediği şeyleri bile sorabilior kasıntı biraz yanlıs şölede bişide var bu kitapdakileri yapan dierlerine biraz daha kolay alısır gibime gelior bi yandan iyi. biyoloji side iyi sorular baya kasıntı ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairrrrr

bende fizik ygssi var kafayı yiycem. fiziğimin bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum basınçla kaldırma kuvvetinde bile aşırı zorlandım. sorun bende mi yoksa sorun yaşayan başkaları var mı?

Kitaptaki sorular ortalamanın üstünde sorular ama baya kaliteli fiziği geliştirmek istiyorsan hepsinin çözümünü öğren çok fayda saglar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziği zor ve değişik. Yayını olmayan çoğu dersane ekseni kullanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.