Şimdi Ara

eksi (-) ye düşen para için ne yapmalıyım yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugun gb aldım bus olarak yolladılar 2222 adet bus bende hesap yapmadan hepsini npc ye sattım param -145 m olarak görünüyor ne yapmalıyım

• hiç bişi yapamasssın para kasansan bilee o senin k2 ye olan borcun yanii kazandığınıı o para için verecenn para - den kurtulcak
  • patlamıs canım geçmiş olsun 300 300 satcaktın onları
  • way be o kadr bus werdin npc ye ama 145 m borclu cıktın
    pre warsa bi ticket at yoksa hiç ugraşma eğer char ın lwl i ii se o parayı kas - lerden kurtar
  • hmm gaymore yani 300 300 satacaktın onları
  • Senin yaptığın da iş yani.İnsan satar. neyse canın sağolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: aponur_tr

way be o kadr bus werdin npc ye ama 145 m borclu cıktın
    pre warsa bi ticket at yoksa hiç ugraşma eğer char ın lwl i ii se o parayı kas - lerden kurtar

premium var nasıl bi ticket atmalıyım yardım ederseniz sevinirim..
  • nasıl buqün bus aldın ya benim dün 4500 tane bes im vardı yeni patch le gitti hepsi
  • Yazık olmus parana ....
  • yazık sana
  • saçmalamayın ticket atıp ne dicek ben gb aldım 2222 tane busu npc ye attım mı dicek daha normal şartlarda adamlar cevap yazmıyorlar böle bir durumda mı yardımcı olucaklar hiç sanmam .
    sana geçmiş olsun arkadaşım bir bardak su iç
  • Düpe yaptın dimi
  • bus dupede kolaydı ama artık kalktı... baska sey dupelerle bunlar... you tube ye bus dupe die arattır adamlar nasıl yapılacagını video seklınde anlatmıslar ama kalktı..
  • en fazla 500 tane atman gerekir 501 atınca para gelmez kasandaki paradanda 1 buss parası eksilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: elven^archers

Düpe yaptın dimi

kardeşim pardon ama okuma özürlümüsün gb aldım diyorum sadece post ksamak için yapmayalım böyle şeyler lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.